179 Shares 8688 views

Ciepły kombinezon dla noworodka: jak się nie zgubić w wyborze

Wybierz ubrania małe dziecko – fascynujący i kłopotliwe zadanie jednocześnie. Czasami tak trudno znaleźć drogę w nowoczesnej gamy maleńkim stroje i znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz! Dla zimnych porach roku jesienią, wiosną lub zimą dziecko na pewno trzeba ciepły kombinezon dla noworodka. Jeżeli rodzice są pozbawieni uprzedzeń, wybierz to stoi w ciąży, więc nie spieszyć i nie robić zamieszania. Zwłaszcza w takim kolorze to wygodne, aby podnieść okruszki ze szpitala, ponieważ noworodek, owinięte w koce z bujną tradycyjnych łuków, umieścić w foteliku samochodowym (co jest niezbędne podczas transportu!) Będzie bardzo trudne.


Dzieci ciepłe kombinezony dla niemowląt: Opcje wiosna-jesień

Dla Demi zostać wybrany nie jest najcieplejszym modelu. Doskonałym przykład wykonania kombinezony ciepłej i miękkiej pluszowej okładziny, oraz cienką warstwę izolacyjną, najbardziej syntepon.

Można wybrać kopertę, w której dziecko będzie bardzo wygodne do spania lub trykot z zamkniętymi nogami, odwraca się rękawice i kaptur. Ta ostatnia opcja może być przydatna w zimie, kiedy dziecko będzie chodzić w ciepłej sierści puszystej lub kopercie lub kocem. A najlepszym rozwiązaniem jest dla noworodka ciepłe kombinezony zwanych „Transformator”, co można zrobić i kopert, oraz pełny kombinezon „na nogach”. Opcje, składający się z kurtki i spodni lub kombinezonu, mniej wygodne, są bardziej odpowiednie dla dzieci w wieku od jednego roku i starszych.

Ciepłe kombinezony dla niemowląt: wersja zimowa

Jeśli mówimy o Kroshkina zimowe ubrania, a na pierwszy plan problem wyborze grzejnika. Do tej pory istnieje wiele z nich. Jest to znany wszystkim owczej i futra faux i padding poliestru, silikonu i Thinsulate, iw dół … Zalety i wady każdej z opcji mają zatem jednolite zalecenia nie istnieje.

Więc, ciepłe kombinezony dla noworodka na piórach nie będą utrudniać ruch i nadaje się nawet dla silnych mrozów. Jednak on ma i minusy. Puchatek – jest jednym z najsilniejszych alergenów, więc nosić ten strój nie może każde dziecko.

Sintepon wielki dla poza sezonem, ale na zimno w niemowlęcia jumpsuit być cool. Chociaż, jeśli przykryć kocem i umieszczony w ciepłym kopercie, okruchy mogą spać słodko i nie zamrażać!

Silikon (hollofayber) – jest to „potomek” dopełnienie poliestru, który jest w pełni ciepło zimno. Składa się on z wielu sprężyn włókien, które zachowują dobrze ciepła. Ten garnitur jest bardzo wygodne dla dziecka – jest to zarówno ciepłe i dość lekki (w porównaniu na przykład z owczej skóry).

Ciepły kombinezon dla noworodka na futra nie zawiedzie nawet w niskich temperaturach. Jednak znacznie ogranicza ruch okruchy. To nie jest zbyt ważne dla noworodka, jeśli jednak rodzice stają się kombinezon, przekształcając go w kopercie, chcąc nieść dwie zimy (pierwszy, „speed” – kopertę, drugi, „chodzenie” – pełne kombinezony) powinien rozważyć inne opcje.

Kombinezony lub koperta na tinsuleyte zbyt wielkie na zimę, jest lekki i nie ograniczają okruchy. Wypełniacz jest najbardziej zaawansowana.

Co do modelu, na zimę, można również kupić kopertę, zwykły garnitur lub transformator. Każda opcja ma swoje zalety i wady, na przykład, koperta jest mniejszy i nieco bardziej komfortowe, a transformator ma dłuższą żywotność, ponieważ może być noszone przez dwie zimy.

Wybór ciepłe kombinezony dla noworodka należy kierować się nie tylko pięknem konkretnego modelu, ale jego funkcjonalność. Błyskawica jest znacznie wygodniejsze przyciski i klawisze, i znacznie lepiej, jeśli są one następnie poluzować prawie do dna (ta pozwala łatwo nosić kombinezony baby spania), ciepły kaptur jest bardzo przydatna w zimnie. Podszewka powinna być miękka i przyjemna dla ciała, a górna szmatką – nie za twarde i szorstkie. Ponadto, należy upewnić się, że wybrany model posiada niezbędne certyfikaty. Po tym wszystkim, produkty dla tych okruchów powinny być nie tylko piękne, ale również bezpieczne! Wśród najbardziej znane firmy produkcyjne mogą być nazywane „Chicco”, „Kerry (Lenne)”, „Gusti” i wiele innych.