568 Shares 7269 views

Aktorka Beren Saat: biografia i filmografia

Teraz jedno kino tureckie z najbardziej popularnych aktorek jest Beren Saat. Biografia i jej mąż, nowożeńcy związku, nowa praca aktorska – wszystkie te tematy są omawiane w dziesiątkach witryn wentylatora aktorki w licznych programach telewizyjnych oraz w prasie.

Dzieciństwo i młodość

Beren Saat, którego biografia zawiera wiele wydarzeń zarówno tragicznych i szczęśliwych przyszedł do światła, zimowy dzień 26 lutego 1984 roku. Miejsce urodzenia – Ankara. Nie Beren ma starszy brat, który w dzieciństwie i okresie dojrzewania, zawsze i wszędzie chronione i zadbał o jej młodszej siostry. Rodzice Aili i Hüseyin Saat to zawodowi sportowcy. Dziewczęta, które od najmłodszych lat dołączył do sportu, ale postanowiliśmy wybrać swoją drogę życia. Pomyślnym ukończeniu college'u, weszła na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu w Ankarze Biscent. Jako student, za radą swojego chłopaka, którego nazwisko było Efe Gurat, postanowiłem wziąć udział w jednym z najbardziej szerokich-konkursach działających w Turcji. B. Saat odbyło szacunku drugie miejsce. Wynika to z konkurencją to zwrócił uwagę znanego reżysera i producenta Tomris Giritlioglu.

Zacząć działać karierę

To dzięki T. Giritlioglu którzy często zapraszany do udziału w swoich projektach Beren Saat, biografia o niej jako aktorka zaczęła się gwałtownie rozwijać. Nermin rolę w mini-serialu „Romance of Death” pozwoliła jej stać się rozpoznawalny i popularny. Publiczność kochała jej szczerość i utalentowany aktorstwo.

Dwa lata później, w 2006 roku ponownie zagrała w serialu, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Tomris. Tym razem grała dziewczynę o imieniu Yasmin Yunsal, który jest zakochany w młodego człowieka z klanu, nienawiści przez wiele lat z rodziną. Akcja serialu przenosi nas z powrotem do 50-70-tych XX wieku. Działka podobieństwa do historii Romea i Julii, oczywiście, że jest. Ale zgodnie z prawami historii gatunku Yasmin Ahmed i jej kochanka, który pokonał wiele przeszkód, by być razem, mieć szczęśliwe zakończenie. Ta rola jest jeszcze bliżej B. saat do sławy.

Mydła z Beren Saat

Znany na całym świecie kultowa seria turecki TV „Forbidden Love” (2008), spowodował wiele emocji i reakcji od krytyków, ale nie pozostawia obojętnym nikogo. Obrońcy moralności skrytykował show dla lewdness i nieprzyzwoitości, co dodatkowo podsycane zainteresowanie widzów do kinonovell. Tajny historia miłości głównego bohatera do siostrzenicy żony, która grała aktorka Beren Saat, od dawna zajmuje pierwsze linie rankingach popularności wśród serialu w Turcji. Za pracę w projekcie, „Forbidden Love” Beren dwukrotnie nagrodę „Złotego Butterfly” nagrodę. Ona jest jedyną aktorką, która otrzymała tę nagrodę dwukrotnie w tej samej roli przez dwa sezony z rzędu.

Skrypt z uznanej serii „Co jest winą Fatmagül?”, Napisany przez znanego pisarza w Turcji Wadati Tyurkalin z powrotem w 1986 roku, ale żaden z dyrektorów nie odważył się tłumaczyć w telewizji tę tragiczną historię aż do 2010 roku. Erenchu i Melek Genchoglu musiały dostosować skrypt zgodnie z nowoczesnych poglądów. Te utalentowani filmowcy ze wspaniałym zespołem aktorów udało się przekazać dramatyczną historię dziewczyny, ofiara gwałciciela. Główną rolę w serialu odbywa się Beren Saat.

Biografia aktorki w tym czasie był przedmiotem zainteresowania wielu fanów, którzy za wszelką cenę starają się uzyskać informacje na temat osobistego życia aktorki. Ale ona nie lubi przebywać na jednostce, woli zachwycać swoich widzów sukces zawodowy. Oprócz działającego talent śpiewa dobrze, biegle w trzech językach obcych i ogólnie jest bardzo wykształcony i inteligentny człowiek. Do roli Fatmagül B. saat otrzymał prestiżowy festiwal telewizyjny Antalya w „Dobrych dramatycznej aktorki.”

Turecki interpretacja popularnego amerykańskiego serialu „Revenge” została wydana w 2014 roku. Specjalnie dla tej serii B. Saat ciągu 6 miesięcy codziennie brałem lekcje karate. Ona uczyniła główną rolę, po raz kolejny udowodnił swój talent aktorski i niesamowite spontaniczności.

Beren Saat najlepsze role w filmach

Pierwsza praca w filmie fabularnym w reżyserii wspomnianego już Tomris Giritlioglu, budować na sukcesie aktorka. Obraz został nazwany „Bóle Jesień” (2009). Jej partner w filmie były takie słynne tureckie aktorów, Murat Yildirim, Okan Yalabık i Belchite Bilgin. Beren zagrał rolę Eleny, dziewczynę lekkich obyczajów, wypoczynek rozjaśnia urzędników najwyższego szczebla. Pomiędzy nią a młody człowiek z elitarnej rodziny zwanej Behceta Flash namiętne uczucia. Miłosne przygody rozłożyć na tle rewolucji na Cyprze.

Beren Saat, biografia, zdjęcia, które okresowo pojawiają się w najbardziej popularnych czasopism w Turcji, jest także twarzą takich znanych marek jak Rexona i Patos. W 2013 roku pojawił się na ekranie telewizora i drukuje strony w kampanii serię perfumowany żel pod prysznic marki Duru. W tym samym roku, to portret młodych piękności tureckich zaszczycił okładce magazynu Elle.

Jednym z najbardziej udanych ról w filmach grał w filmie „Beren Rhino Season” w 2012 roku. Ona uosabia obraz na ekranie dziewczyny, której matka była aktorką ekran Monika Beluchchi. Głównym wydarzeniem obraz obraca się wokół mężczyzny niesłusznie skazany na 30 lat więzienia.

„Wspaniałe stulecie. Kesemen Sultan "

Nowa seria turecki, który był kontynuacją opowieści o miłości i sułtana Sulejmana Hjurrem zwany „Wspaniałe stulecie. Kesemen Sułtan ". On jest nadawany na jednej z głównych tureckich kanałów telewizyjnych z listopada 2015 roku, ale jego zdarzenia następuje w wielu częściach świata wielu fanów pierwszej części kinonovell. Aktorka zagrała niewolnika, który później stał się legalny żona sułtana Ahmeta I, szukaliśmy bardzo długo. W wyniku licznych prób do tej roli został zatwierdzony przez Beren Saat. Biografia i filmografia aktorki dodaje inny utalentowany pracy. Silny, mądry, apodyktyczny i zdecydowana kobieta Kesemen że Beren zawarte na ekranie była milcząca władcą imperium, które wyceniane opinia wielkich mężów.

Życie osobiste: tragiczny wypadek

Nawet w okresie studiów na uczelni Beren spotkał młodego człowieka, który odegrał bardzo ważną rolę w późniejszym życiu. Niejaki Efe Gurat. To on kilka lat później po spotkaniu przekonać dziewczynę do wzięcia udziału w działaniu konkurencji, dzięki której była w stanie znaleźć swoje powołanie.

Młodzi ludzie są bardzo zakochana i planuje się ożenić. Ale Efe był w strasznym wypadku samochodowym i doznał poważnego urazu głowy. Przez pewien czas był pomiędzy życiem a śmiercią, ale szkoda było tak poważne, że lekarze nie zdołali go uratować. Efe zmarł w szpitalu.

W poszukiwaniu szczęścia

Nie Beren po bliskiej osoby śmierć poważny związek nie był zbyt długi. Później poślubiła aktora Bulent Inal, ale Beren Saat i jej mąż bardzo szybko zdali sobie sprawę, że nie nadaje się do siebie i rozstaliśmy się. Ona również jest uznawany za powieści i Levent Semerdzhiev i Engina Akyurekom, ale według większości aktorek, ci ludzie byli po prostu dla swoich przyjaciół.

nowa miłość

Nowa miłość przyszła do Berena w 2012 roku, kiedy poznała piosenkarza Kenan Dogulu. Dwa lata później, 23 lutego 2014, który odbył się ich zaręczyny. 27 lipca 2015 miłośników żonaty. Ślub był grany w stylu romantycznym na jednej z najpiękniejszych plaż w Miami. Fakt, że aktorka jest szczęśliwy, dowodzi Beren Saat biografię. I jej mąż, a ona zawsze mówi o sobie nawzajem w licznych wywiadach, podkreślając, jak bardzo kochają siebie nawzajem. Zawsze pojawiają się razem na imprezach, a ich oczy świecą się ze szczęścia.

W prawdziwym życiu, Beren – bardzo prosty i naturalny człowiek, jej ogromna charyzma. Być może właśnie dlatego, że to wszystko jej charakter tak realne, że nie współczuć z nich jest po prostu niemożliwe. Każdy obraz jest przesyłany przez niego na ekranie, uderzając szczerość, a niektóre szczególnie atrakcyjne.