750 Shares 4328 views

„Królewscy” Zwierzaki „Disney” zabawki dla dzieci

Cartoon jest nie tylko interesujący dla dzieci, które są w stanie rozwijać się w nich wiele pozytywnych cech. „Królewskie zwierzaki” „Disney” – nowe animacje, które nie tak dawno pojawiły się na szerokim ekranie. Wyraziste postacie, niezwykły sposób, ciekawa fabuła – to wszystko przyciąga dzieci. Po tym, zdecydowano się na rozpoczęcie produkcji zabawek w tej serii. Jaka jest ich cena? Co jest główną atrakcją? Na te pytania spróbują znaleźć odpowiedź w artykule.

kreskówki obce: czy warto oglądać?

Wielu rodziców zastanawia się: „Co jest lepsze do oglądania kreskówki dla dzieci.” Psychologowie twierdzą, że animacja powinna nosić tylko pozytywne momenty działania i czyny. Kreskówki „Królewskie zwierzaki” Disney spełnia te wymagania. Głównym Akcja rozgrywa się w raj dla zwierząt. Jest to wyjątkowe miasto, które zbiera wszystkie zwierzęta znanych księżniczek z kreskówek.

Animacja przynosi dobre i szacunek dla starszych. Brak przerażające sceny. Fabuła jest dość oczywiste dla dzieci.

Co wiemy o zabawkach?

Po kreskówki „Królewskie zwierzaki” ( „Disney”) zdobył miejsce w kasie ocenił, zdecydowano się kontynuować tworzenie i produkcję serii zabawek tematycznych. Pierwsze pojawiły się na półkach amerykańskich sklepów w 2013 roku. Duże zapotrzebowanie u niemowląt i wkrótce przyszedł do Europy i Rosji w szczególności.

Podkreślają fakt, że wszystkie zwierzęta (kucyki, konie, koty, króliki, i tak dalej) mają puszyste ogony, które mogą grzebień i robić różne fryzury. Zwierzęta na głowach są piękne korony i diademy. Każda zabawka dołączone akcesoria. Mogą to być szpilki, lustro, pudełko do przechowywania biżuterii biżuterię, grzebień.

Istnieje zestaw „Królewskie zwierząt” ( „Disney”). Jest on jednym z serii „Sun Dog”. Oprócz standardowych akcesoriów, wykonaj trenera. Z oznacza transportu można myśleć o wielu grach i zabawach.

Dzieci lubią gromadzić kolekcję zwierząt. Zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw zawiera małe części, które mogą być niebezpieczne dla dzieci w młodszym wieku. Samo opakowanie jest wykonane w stylu bajki. W każdym pudełku jest przedstawiona Princess – właściciela zwierzęcia. Opakowanie jest lepiej, aby nie wyrzucić i zachować go na akcesoria dla zwierząt domowych. To przyzwyczajać dzieci do czystości i zgodnie z zamówieniem.

Teraz jest czas, aby zapoznać się ze zwierzętami

Zabawki „Royal” Zwierzaki „Disney” wykonane są z wysokiej jakości materiału. Może to być włókienniczych lub tworzyw sztucznych. W pierwszym przypadku wielkość zwierzęcia będzie wielki. Ta zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 1 roku, ponieważ nie będzie żadnych małych części.

Dla starszych dzieci, można kupić zwierzęta z tworzywa sztucznego. Ogona lub mane muszą puszyste. Mogą one być przeszkoleni z wykonywaniem fryzur. Istnieją modele, które są wyposażone w dźwięk i efekty świetlne. Dzięki nim, jakby zabawka ożywa.

Nazwy „Royal” Zwierzaki „Disneya” inaczej. Ale one mają jeden wspólny szczegół: każde zwierzę ma akcesorium, które naśladują styl księżniczki, która jest jego kochanką. Może to być kwiaty w jej włosy, naszyjniki i wiele innych.

Dla starszych dzieci, rodzice wolą kupować swoje zwierzęta do księżniczek. Dzieci cieszyć się grając w gry ról, tworzenie i zebrać kolekcję. Ponadto sprzedaż jest domem dla tych znaków, wiele akcesoriów, odzieży, pojazdów i wiele innych. Można stworzyć całą magicznej krainy, w której bohaterowie żyją.

Takie zabawki są nie tylko dostarczać dzieciom cieszyć, ale także rozwijać ich wyobraźnię, myślenie, wyobraźnia, i więcej. Dziewczyny chcą wyglądać tak atrakcyjne jak ich ulubionej księżniczki. Jest to dodatkowy bodziec, aby zadbać o siebie, myć, myć zęby, schludny wygląd.

Zwierzęta Rapunzel i Kopciuszek

Każda księżniczka ( „Disney”) w 2013 roku, staje się jego własny zwierzaka, a czasem więcej niż jeden. Na przykład, Roszpunka, długowłosa piękność, stała się właścicielem cudownej kucyka, zwanego Blondie. U koni grzywą samo w kolorze piaskowym, noszenie tiara na głowie w stylu księżniczki, a na siodle pyszni godłem królestwa, które jest domem dla Rapunzel. W zestawie z akcesoriami Kuc to: mały dom z wieżyczkami, szczoteczki do zębów, suszarki do włosów, wiadro żywności, szpilki, ramki. Dzięki nim, gra będzie uchwycić dziecko przez długi czas.

Ponadto, nie ma innego zwierzę – kot nazwany Lato. Spójrz na jej duże zielone oczy, od razu można się domyślić, kto jest kochanką zwierzęcia.

Pet Kopciuszek – nietypowe dla szczeniaka o imieniu dyni. Pies nosi na szyi piękny kołnierz z herbem Królestwa (srebro buta) na ogonie zdobi luksusowe łuku niebieskim. I, oczywiście, główną atrakcją piesek jest korona – dokładną kopią tiary Zolushkinoy.

Innym księżniczka zwierzęta – kucyki, nazywany Bibbidi. Koń ma puszysty długi ogon, który może grzebień. Pochodzi z pudełka w postaci wagonów, piękne dziąsła korony. Wysokość zabawki – około 8 centymetrów. Dzieci łatwo zabrać go w ręku.

Toys „Królewskie Zwierzęta domowe” od „Disney” są bardzo popularne, grany przez dzieci w różnym wieku z nimi.

Odwiedzenie Śnieżkę

Chciałbym opowiedzieć o niezwykłym królika Śnieżka. Jego nazwa – Berry. Różni się ona od innych zabawek, które mogą mówić. Wystarczy kliknąć na wisiorek, a on wykonać wspaniałą piosenkę. Konstrukcja jest dość ciekawy, atrakcyjny kolor, kaganiec ozdobione brokatem, sprawiają, że zabawka jeszcze bardziej żywe. Pochodzi z akcesoriami grzebień.

W innych księżniczek również mają swoje Zwierzęta: kuce, psy, koty, króliki. Warto zauważyć, zwierząt egzotycznych Mulan i jaśminu. Stały się one właściciel panda i tygrysa.

Kupić „Kinder Niespodzianka”, zebrać kolekcję zwierząt

„Królewskie zwierzaki” „Disney” stały się tak popularne, że firma „Ferrero” przeznaczyć oddzielną linię tych znaków czekoladowych jajek „Kinder Niespodzianka”. Oprócz barwnych postaci w zestawie Dołączone akcesoria (lustro). Seria ta mogła spełniać księżniczki słynnej kreskówki. Zbiór ten można zbierać poprzez zakup „Kinder Niespodzianka dla dziewczynek”.

Recenzje dzieci

Wśród dzieci, zwłaszcza dziewcząt, zwierzaki są bardzo popularne zabawki Royal «(» Disney „). W „Dzieci Świata” (Moskwa) można kupić żadnej kolekcji. Ponadto sklepy oferują ogromny wybór akcesoriów i elementów do gry.

Same dzieci zachwyceni ze zwierzętami. Należy zauważyć ich ciekawy, kolorowy design, używając tylko materiałów przyjaznych dla środowiska, maluje gippoallergennyh. Graj z tych zwierząt jest nie tylko przyjemne, ale także całkowicie bezpieczne.

„Królewscy” zwierzaki „Disney” – zabawki, które są bardzo pożądane dla dzieci w różnym wieku. cena zestawu – 900 rubli. W tej kolekcji może być przedłużony o dodatkowy zakup swoich ulubionych bohaterów i postaci z kreskówek.