390 Shares 1753 views

Jak czytać kart Tarota, albo patrzeć w przyszłość

Wielu słyszało o kartach tarota i wiedzą, że mogą być używane do przewidywania przyszłości. W każdym razie, tak mówią ci, którzy robią to dla życia. Czy wiesz jak czytać karty tarota? Więc czy to trudne czy każdy może nauczyć się widzieć je jako coś więcej niż tajemniczym zdjęciu? Chodzi o to, aby upewnić się, zadać wiele siebie. My również postanowiliśmy uczestniczyć w poszukiwaniu odpowiedzi na nią.


Przed rozpoczęciem dowiedzieć się, jak czytać karty Tarota, nie będzie zbędna, aby dowiedzieć się więcej o tym, co to jest. W naszej prezentacji z kart tarota – to jest coś, stare, zarośnięte historia prawie tysiąc lat. W rzeczywistości, po raz pierwszy pojawiły się one dopiero w XV wieku. A nie w jakiś tajemniczy i niezbadany kraju, a raczej dla oświecony tym czasie we Włoszech. Nawiasem mówiąc, naukowcy uważają, że przodkowie kart Tarota były normalne karty do gry, a nie odwrotnie, jak lubią się kłócić zwolenników „tajemniczych sztuk.” Jednak ich adepci mogą być poznane. Dla nich niezwykle ważne tajemnicza aura otaczająca podstawowym narzędziem ich działań. Pomysł, że karta stworzył zwykłą osobę, dzięki czemu nie jest już tak tajemniczy i przerażający. To jest na pewno dobrze znany i że Tarot było pierwotnie używane do gry, który był bardzo popularny w Europie w tym czasie. Tylko około XVI wieku ich celem było zmieniać stopniowo. Jednak te karty są wielka liczba legend otacza, i wierzę w nich, czy nie – sprawa prywatna.

Talia kart tarota składa się z dwóch grup lub zaawansowanych. Pierwszym jest uważany starszy i zawiera dwadzieścia dwie karty, a drugi odpowiednio młodszy. Składa się ona z pięćdziesięciu sześciu kart, które są podzielone na cztery garnitury. Mapy są w różnych wzorach. Jednak sens obrazów pozostaje niezmieniona.

Aby dowiedzieć się domyślić na karty Tarota jest trudne, ale możliwe. W końcu ta sztuka i są obecnie w posiadaniu setek tysięcy ludzi. I tak jak to miało miejsce w minionym stuleciu – nie liczą. Może być jednym z nich?

Nie tak skomplikowany proces wróżby tarota. Klasyfikacje może być dość łatwe do zapamiętania, jak wartość samych kart. Tu wystarczy wystarczająco silną pamięć i wytrwałość, nic więcej. Teraz do czynienia z faktem, że sama Rada, „wróżka”, nauczanie początkujących.

Przede wszystkim, należy kupić swój osobisty talię kart. Nawet jeśli po prostu chcesz spróbować je rozkładać, nie pożyczyć komuś na chwilę. Co więcej, wiele osób uważa, że lepiej jest używać prywatnego pokładu nie tylko wtedy, gdy sam gad, ale jeśli zastanawiasz. Tarot – natura jest w porządku. Czuje się bardzo dobry właściciel, dlatego ważne jest stworzenie silnej więzi z nią. Jest coraz częściej zaleca się przyjmować karty w ręku, można umieścić je pod poduszką podczas snu. W skrócie, kontakt. Przy okazji, kupując kartę, wziąć te, które po prostu spojrzał w górę. Jest to najpewniejszy znak „bratnich dusz”.

Zanim zaczniesz czytać karty Tarota, należy ostrożnie formułować swoje pytania. Jeśli owsianki, żadnych kart nie pomoże mi w głowie. Oni po prostu nie wiedzą, co im odpowiedzieć. Pytanie należy pamiętać w trakcie całego procesu wróżenia.

Pamiętaj, że nie wystarczy znać wartości poszczególnych kart. Zgadywania, w dużym stopniu, procesu twórczego. Konieczne jest, aby połączyć je ze sobą, aby ocenić sytuację w całości. Czasami trzeba poświęcić dużo czasu, odpowiedź może pojawić się nagle, nawet po kilku dniach.

Więc jeśli trzeba jakiś specjalny prezent w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów? Niektórzy mogą zapytać, w jaki sposób odgadnąć na karty Tarota, czy nie? Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie każdy ma dla siebie. Jeśli wierzysz w swoje możliwości, a następnie iść do przodu, śmiało. Jeśli nie, to lepiej zostawić to innym robić, bo z takim nastawieniem, że jest mało prawdopodobne, że okaże się.