836 Shares 5969 views

Valeo Sprzęgło – opis i charakterystyka

Do tej pory, sklepy motoryzacyjne oferują szeroki asortyment tarcz i sprzęgieł koszy. Wśród nich można zobaczyć produkty z całego świata, a także mało znanych producentów. Więcej można spotkać model, który nic nie wie. Dziś nie będziemy analizować możliwość zakupu tanich przedmiotów z mało znanych firm, i spojrzeć na najbardziej popularnych w Europie część zamienna – sprzęgła Valeo, który jest zainstalowany na prawie co trzeci samochód w Europie.

Historia firmy

Na początek przyjrzyjmy się, co samej firmy. I został założony w 1923 roku we Francji. Początkowo, firma zaangażowana w rozwój i wytwarzanie elementów sprzęgających i urządzeń hamulcowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji, firma zyskała sporą popularność na rynku krajowym. klocki hamulcowe i sprzęgło Valeo zdobyte na przestrzeni lat, wszystkie większe zapotrzebowanie, a od dziś, ta firma jest głównym producentem części samochodowych na rynku europejskim. Firma jest również działa jako rzetelnego i sumiennego producenta, więc jest dobrze znany nie tylko do Niemców i Francuzów, ale także rosyjskich kierowców.

Valeo Sprzęgło – opinie i funkcje

Według samych kierowców, określona część jest bardzo miękkie i wygodne. Jeśli chodzi o niezawodność, gdy nie występują szczególne zaburzenia. A jeśli spojrzeć na opinie statystyki, można zauważyć, że sprzęgło Valeo jest najlepszy spośród wszystkich innych, a ci, którzy go stosować zawsze zadowolony. Still – średnia żywotność części sięga 160 tysięcy kilometrów (około 5-6 lat bezawaryjnej pracy).

Dlatego konieczne jest zainstalowanie sprzęgła Valeo?

  • Tylko najbardziej nowoczesne technologie produkcji stosowane w produkcji części danych.
  • Jakość wszystkich części podano wielką wagę – ryzyko zakupu małżeństwo jest zredukowana do zera.
  • Dzięki pomysłowego opakowania z folii, nie można się martwić o stan części – zawsze będzie bezpieczna i zdrowa.
  • Każdy producent kupujący oferuje płytę CD z instrukcją instalacji. Opisuje szczegółowo wszystkie etapy i niuansów, a także pokazuje różne schematy i fotografie.

koszt

Być może jedyną wadą, która ma sprzęgła Valeo, jest jego cena. Aby kupić ten przedmiot dla kierowców samochód zagraniczny zapłacić około 6000 rubli. Valeo Sprzęgło (2110) też nie jest tanie – około 4,5-5 tysięcy rubli. Ale w każdym przypadku, określona część zapewni Ci niezawodne i długo wdrożone w ciągu 150-160 tysięcy kilometrów.

Co jeśli wykryto ten sam zapas, ale jego cena jest 2-3 razy mniej?

Zdecydowanie jest to fake, a sprzęgło nie jest zalecany do zakupu. Jest mało prawdopodobne, że do 2000 rubli oferuje oryginalne części producenta światowego. Sędzia dla siebie – tak długo, jak to szczegółowo przychodzi do Rosji, jej koszt wzrośnie o 20-30 procent (odprawy celnej i usług transportowych) powiększonej o marżę sklepu motoryzacyjnego. W sumie okazuje się, że cena oryginalnego sprzęgła nie będzie mniej niż 4 tys.