488 Shares 2138 views

Konieczne jest, aby wiedzieć. intymność


Nauczyć się rozumieć siebie mężczyzna i kobieta ma od dzieciństwa, a jeśli w małym wieku jest ograniczona tylko przez wybór różnych gier na podwórku, i namiętnych dyskusji o tym, kto ma rację, a potem, stając się starsze, słabe i silne twarz podłogową nawet większe szanse ,

Mówiąc o relacjach z mężczyznami i kobietami, nie można ignorować stronę seksualnego tym tandemie. Wiele osób uważa, że jest to życie intymne mostu, który jest w stanie pomieścić dwie osoby razem. Jednak należy zauważyć, że bez względu na płeć pożądane dla obu płci, jednak w sferze intymnej potrzeb są one nieco inna.

Tak więc, należy zawsze pamiętać, że dla mężczyzn najważniejsze – seksu, a kobieta, koncentruje się przede wszystkim na uczuciach. Paradoksalnie, to do człowieka mającego uczucia do kobiety, którą najbardziej potrzebne seks z nią, a na bieżąco. Ale dla wielu kobiet, przed podjęciem decyzji o bliskości z mężczyzną, trzeba doświadczyć pozytywnych emocji z nim, nawet jeśli tylko głębokie współczucie. Dlatego w żadnym wypadku nie może być odwołany poryw mężczyźni mają ci, jeśli chcesz w przyszłości chcesz, jesteś zobowiązany do czegoś więcej niż tylko intymnej relacji. Wymówki typu „zmęczony” lub „ból głowy” mężczyźni postrzegają jako osobistą zniewagę, i czują się odrzucone.

Drugim powodem różnic między dwoma mężczyznami w miłości może stać się niechęć powiedzieć kobietom i zachęcić partnera do pożądanego działania. Pamiętaj, że człowiek nie może intuicyjnie wiedzą, czego oczekują od niego w łóżku, jeśli nie to nie schować i nie naciskać na niego. Nie jest konieczne, aby zapisać niezadowolenie z siebie, lepiej jest po raz kolejny po prostu porozmawiać o swoich problemach i pragnie seksu. Od to intymny związek będzie tylko lepiej, wierz mi.

Nikt nie lubi monotonii i jednolitości, więc eksperyment, to korzyści i kobiecego orgazmu i męskiego podniecenia. Można odwiedzić sex shop i kup nową „zabawkę” dla swoich fantazjach, ale może po prostu zaskoczyć swojego mężczyznę, na sobie piękną bieliznę i pończochy, tworząc romantyczną atmosferę.

Intymność nie powinno być nudne i monotonne, odnosi się to również do zwykłych miejsc do kochania, więc starają się zmienić łóżko lub miejsce, na przykład, w kuchni lub biurku. Z pewnością człowiek doceni taką inicjatywę, zwłaszcza, że przedstawiciele silniejszej płci jest zawsze pozytywne postrzeganie determinacji i nieskrępowany damskiej.

Być może nie jest tajemnicą, że mężczyźni kochają oczy, może dlatego, że są bardziej kobiety oglądać niemieckie filmy o charakterze seksualnym. Spróbuj obejrzeć film ze swoim partnerem, a nie zauważysz sami stać się bohaterką filmu „swojego” osobistego, nawet bez aparatu. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś zupełnie nieskrępowany i zaufać człowiekowi, a intymny związek trwał długo, być może będziesz zezwolić partnerom uchwycić cię w luksusowej bieliźnie na zdjęciu, lub nawet usunąć cały proces swojej bliskości do kamery.

Na wszystkim chciałbym powiedzieć, że pomimo wielu wypowiedzi na temat tego, co seks jest głównym składnikiem stosunków między obu płci, nikt jeszcze nie anulował to uczucie miłości. Relacje między mężczyznami i kobietami obejmują ogromną liczbę elementów, w których seks nie zawsze zajmuje pierwsze miejsce, jest zaufanie, szacunek, zrozumienie, wspólne interesy, itd. Wszystko o miłości, a nie o seks składa się z kilku wierszy napisanych nieskończoną liczbę powieści, ód, sonetów. Jest to poczucie zawsze zachęcać ludzi do wykonywania czynów, a kobiety dał siłę, by czekać na swoich bliskich do wojny, utrzymując je wierny przez wiele lat.