172 Shares 3717 views

Irkuck, Kawiarnia „Mesi”: adres, opis

Irkuck – Stare Miasto. W odległej przeszłości – mieszczan sprzedawcy. Dzisiaj – metropolia Federacji Rosyjskiej o bogatej przeszłości historycznej. Idąc wzdłuż jednego z centrów administracyjnych, możemy zobaczyć wiele barów, pubów i kawiarni Nestle na ulicach starożytnego miasta i majestatyczne. Dlatego też, nie tylko dla jego sławny starożytności Irkucka. Cafe „Mesi” – jedna z tych instytucji.


adresy cafe

Istnieje wiele restauracji w tym pięknym mieście, a oni słusznie słynie Irkuck. Cafe „Mesi” jest w Novolenino, poza Jarosławia, 238 A / 1, w dwupiętrowym budynku w pobliżu obwodnicy. Dalej – wiele wygodny parking, stacja benzynowa i centrum auto.

„Cafe Mesi” w Irkucku posiada trzy oddziały:

  • Str. Novatorov 3K / 8;
  • Tsesovskaya Quay, 2;
  • ścieżka Shelekhov Kułtuk 21.

o kawiarni

Instytucja działa w sposób ciągły przez cały rok: od 10:00 do 24:00 – co jest wygodne dla klientów Cafe „Mesi”. Irkuck (Novolenino, w szczególności) jest znany z dużej liczby restauracji i kawiarni budynków na ulicach, ale nie każda instytucja tego rodzaju może zaoferować tak szeroki wybór dań kuchni japońskiej. Nic dziwnego, że pełna nazwa kawiarni „Cafe Restauracja dostawy kuchnia japońska Mesi”.
O każdej porze dnia zegara pracownicy spedytora prowadzone o tradycyjnej japońskiej i chińskiej żywności, ciepłych posiłków, dań głównych, sałatek i deserów. A warto zauważyć, że kolejność będzie dotrzeć do klienta w mniej niż godzinę nienaruszonym.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości, aby coś zamówić w kawiarni, od nowoczesnych miast nie są pozostawione i Irkuck. „Mesi” cafe oferuje swoim klientom trzy sposoby na zamówienie zdalnie:

  1. Szczególną formą restauracja na miejscu.
  2. Pierwsza liczba: +7 (3952) 40-40-76.
  3. Na drugim (multi-channel) Numer: + 7 (3952), 97-17-61.

Wewnętrzna przestrzeń w restauracji składa się z kilku pomieszczeń. Main – dla prostego obiad, przekąskę lub lunch biznesowy – jest to największa część instytucji. Uroczyste hale można zarezerwować stolik na wakacje lub na imprezę dla osoby dorosłej i dla dziecka do ustalenia korporacyjną imprezę lub wesele. Trzeci pokój – VIP-pokojowe, stół, w jakiej kolejności do prowadzenia prywatnych spotkań lub spotkań.

akcji

Zespół „Mesi Cafe” w Irkucku, dbanie o każdego klienta lub gościa, Zachęcony różnych działań. 20% zniżki można uzyskać:

  • Wszyscy studenci (z legitymacją studencką).
  • Wszyscy goście, którzy przyjechali do restauracji we wtorek.
  • Urodziny. Na trzy dni przed porodem lub po obecności dokumentu potwierdzającego ten fakt.

A jeśli zrobisz zamówienie na 1500 rubli. lub więcej, otrzymasz prezent rolkach „Filadelfia” za tę samą kwotę.

Nadąża za współczesnym świecie istnieje cała Irkuck. „Mesi” Cafe oferuje swoim gościom płacić nie tylko transakcje pieniężne, ale także karty Visa i MasterCard, a także poprzez e-portfeli, jeżeli zamówienie zostało popełnione online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

menu

Pracownicy instytucji starających się spełniać życzenia klientów, zaspokoić swoje gusta. Wszystkie potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników. Cały personel – profesjonalnych kucharzy i szefów kuchni Sushi Master.

Menu "Caf Mesi" zróżnicowany. Tutaj można spróbować doskonałych bułek: klasyczna, łososia, łososia, węgorza; Wędzony filet z kurczaka z twarogiem, awokado, warzyw. Ciepłe zrolowany przegrzebki, krewetki, polędwicy wieprzowej, smażone okonia. Rolki surimi z małżami, kawior Tobiko; uzupełniony różnymi sosami i japoński majonezie.

Miłośnicy sushi pizzy oferujących rozmaite przekąski. Z kurczaka, krewetki, małże, filet z łososia, sum, kalmary, węgorz. Dodano do tych dań i różnych warzyw, awokado, cukinia, grzyby. Miłośnicy potraw można zjeść pyszne sałatki ze świeżych warzyw z dodatkiem fettaki ser, oliwki, różne sosy.

Na obiad – dania gorące. zupa rosół z kurczaka lub filet z łososia z pieczarkami, serem, tofu, warzywa, glony. Na główne danie, goście będą smakować filet z wieprzowiny, wołowiny, kurczaka, skrzydełka kurczaka z sosem niezapomnianego smaku. Jako dodatek – ziemniaki, smażone w głębokim tłuszczu; Piłki z ziemniaków; ryż sushi ryżu. Można zamówić makaron pikantny lub łagodny.

Trudno wyliczyć wszystkie uroki oferowanych przez tę instytucję, która jest słusznie dumny z Irkucka. Cafe „Mesi” słynie kebaby Yakitori serca z kurczaka, krewetki, łosoś i kurczaka. Wysoce profesjonalnych kucharzy produkować desery – Yum! Naleśniki, słodkie bułki, sernik, sety i wiele innych. Środki smakowo-zapachowe są wiele świeżych owoców; ser śmietana, mascarpone; sosy, czekolada, śmietana.

Dla gości ze szczególnym smaku w kawiarni nie Kuchnie: Wegetariańska, Europy, Azji, Rosji narody. Można złożyć zamówienie na specjalną imprezę dla dzieci z odpowiedniego menu.

Recenzje Cafe "Mesi" (Rosja, Irkuck)

Wiele osób lubi to miejsce. Na miejscu restauracja można zobaczyć opinie kawiarni „Mesi”. I pierwszą rzeczą, jaką chcę wspomnieć klientów – jest jakość żywności dostarczane. Nawet jeśli nigdy nie był miłośnikiem kuchni orientalnej, kucharze restauracji degustacja projekty, można radykalnie zmienić opinię na temat gotowania zagranicznej. W pamięci klienta nie było ani jednego przypadku niezadowolenia z jakości i świeżości produktów.
Wielu odwiedzających byli zadowoleni, że instytucja jest utrzymywany tak wiele akcji. Korzyści dla studentów w dniu urodzenia do Pickup zamówienia, przy zamawianiu więcej niż 1000 rubli … I to jest właśnie ciągłe działanie! Bardzo często administracja organizuje tymczasowe rabaty: kupony wymiany na pizzę lub zestaw „zniżki osobistej” i wielu innych.

Większość klientów nie są nowicjuszami, ale mieszka w mieście, ale nawet goście przybywający na czasie w Irkucku, cafe „Mesi” mile zaskoczony nie tylko wnętrze i dogodnej lokalizacji.

Szybkość i jakość

Innym kryterium oceny kawiarni – to szybkość przygotowania. Pomimo faktu, że na zlecenie mniej niż 1000 rubli. trzeba zapłacić za dostawy, to nie robi przybycie. Pyszne, świeże, ciepłe, a co najważniejsze, wysokiej jakości i profesjonalnie obsłużeni posiłek z pewnością zadowoli każdego klienta, uwagi i przyjazny personel spadnie bardzo przydatny podczas kolacji w danej instytucji.