869 Shares 7706 views

Ciekawy amigurumi zając

Pomyślany, aby teatr lalkowy i zrobić prezent dla dziecka z rękami? Amigurumi: królika, kota, psa lub inne zwierzę, szydełka, będzie przydatna dla każdego z tych przypadków.

Zwłaszcza, że do produkcji tych zabawek muszą nauczyć się tylko jeden element: kolumny, bez sc (zwanego to będzie określany po prostu jako kolumna). Aby dowiedzieć z płynnych liniach musieli dowiedzieć się, jak dodać lub zmniejszyć liczbę pętli stopniowo.

Pierwsza część: szef

Praca zawsze zaczyna się pływającym pierścieniem amigurumi. Jak sprawić, by go szczegółowo przedstawionym na rysunku. Liczba kolumn na pętli z sc zależy na opisie konkretnych szczegółów.

Na pierścieniu amigurumi wykonać 6 kolumn. W kręgach pierwszego do szóstego równomiernie dodać 6 szwów.

Od siódmego do XVII dzianiny bez dodatków, zabezpieczając między 13 i 14 rzędów oczach.

C18 zaczyna się spadek i trwa koło 4 do 6 pętli. Pozostaje tylko ustalić wątek i napełnić głowę z waty. Zacznij Toys amigurumi „zając” jest gotowy.

Druga część: ucho

Naturalnie, trzeba połączyć go dwukrotnie. Po tym wszystkim, uszy królika tyle. W produkcji amigurumi „Hare” są dwie opcje: krótkie lub długie uszy.

Wariant 1: krótkie ucho

Pierścienia 6 barów amigurumi kotwowe. Pierwsze-sekundowe okrążenia: dodać równomiernie przez 6 kolumn. Następnego pięć dziać bez dodatków.

W ósmym przeprowadzić redukcję liczby kolumn do 3. Kolejne trzy okrążenia bez zmiany liczby kolumn. Ostatnie cztery okrążenia powtórzyć jeszcze dwa razy. Szyć uszy do głowy.

Opcja 2: długie ucho

Na początkowym ringu, aby 5 postach. Pierwsza runda wiązać bez dodawania. W drugim równomiernie zwiększać liczbę kolumn do 5. Inną dwóch rundach bez zmiany liczby pętli. Ostatnie trzy okrążenia, aby powtórzyć raz.

8: 7 równomiernie dodać kolumny. Przypisywanie 5 okrążeń bez zmiany liczby pętli. Następnie rozpoczyna się stopniowy spadek. Czternasty: zmniejszyć liczbę kolumn 2. Dwa okręgi drutach niezmienione.

17: odejmowanie dwa kolejne kolumny. Koło niezmienione. 19-te wymaga odejmowania dwóch pętli. Po nim przejść trzy rundy z takiej samej liczby kolumn. Ostatnie cztery okrążenia powtórzyć jeszcze dwa razy.

W 31. odjąć dwie kolumny. Przypisanie 10 identycznych okręgów. 42-m zmniejszyć liczbę kolumn dla dwóch. Kompletna ucho drutach kolejne sześć okrążeń bez zmiany liczby pętli. Szczegóły nie wymagają wypełnienia, można je po prostu uszyć. Rezultatem jest królik z długimi uszami. Amigurumi będzie miłe i przyjemne.

Część trzecia: ciało

Na pętli pływającej wykonać 6 kolumn. Od pierwszego do szóstego kręgów powinien skojarzyć z dodaniem ich do 6 pętli. Po są 4 rundy bez zmiany liczby pętli.

W jedenastym dodać kolejne 6 kolumn. Następnie przychodzi koło bez zmiany. 13: równomiernie zmniejszyć liczbę pętli do 6. dwóch kołach bez redukcji. Ostatnie trzy okrążenia, aby ponownie powtórzyć. W ostatnim okrążeniu równomiernie odjąć liczbę kolumn do 6. Można teraz naprawić gwint i napełnić ciało watą. Może być bezpośrednio przyszyta do głowy. Ponadto zaleca się, aby przymocować te elementy, które były zakończenie dzianiny.

Aby amigurumi królik (hak) zwrócił się w ubraniach, można połączyć ciało ma kolor, który jest wybrany do tego celu. Następnie wykorzystać go w końcowych rzędów zakładek i osłony.

Część czwarta: Foot

Oczywiste jest, że nie będzie zbyt dwa. Ponadto zaleca się, aby części te różne dla przodu i tyłu. Bo dostaje wąski, nogi trzeba wypełnić w procesie produkcyjnym.

Amigurumi „Rabbit”: Schemat przednia noga

W początkowych pierścień wiązać 6 kolumn. Następnie koło z dodatkiem 6 pętli i jednego niezmienionej.

W tym momencie można zmienić kolor, aby górna część stopy była jak rękawie ubrania. Przypisać trzy rzędy bez zmiany liczby pętli. Napełnić bawełny stopy.

W następnej rundy odejmują równomiernie kolumna 3, wiersze 4 i następnie dziania ten sam. W tym ostatnim zredukować je do 6, czyli o kolejne trzy. Wypełnij nogi z waty górze. Wprowadzić drugą tak szczegółowo.

Hare (amigurumi): opis tylnych nogach

Pierwsze dwa okrążenia miał połączyć podobny przód. Następnie seria równomiernie dodając kolejne 6 kolumn i rundę bez dodatku. Zmień kolor na taki, który pasuje do koloru ubrania i dzianiny na piechotę.

Trzy koła: bez zmiany liczby kolumn. Wypełnić wełną wstępnej. Następnie drutach koło, w którym odjąć sześć pętli. Cztery okrążenia wykonać z taką samą liczbą pętli. Aby dodać wełny wewnątrz stopy. W ostatnim okrążeniu, aby zmniejszenie liczby kolumn o kolejne trzy.

Piątą część: ogon

Aby uzyskać amigurumi rzeczywistym królika trzeba dokonać odpowiedniego rozmiaru i kształtu ogona. To powinno być małe i okrągłe.

W rzeczywistości, jak jego produkcja nóg dziewiarskich, ale bardzo krótka. Amigurumi na pętli wykonać ponownie 6 kolumn. W pierwszym rzędzie, aby dodać kolejne sześć. Następnie dwa okrążenia dzianiny bez dodatków. A w ostatnim odjąć trzy pętle. Ogon królik może być wypełniona watą i przyszyć do ciała.

Część szósta: Cap

Jest to przydatne do dekoracji zabawki amigurumi „Hare”. Posiada otwory na uszy, dziecko może go zdjąć i założyć w dowolnym momencie.

Pętla amigurumi 6 kolumnami. W ciągu najbliższych siedmiu kwartałów wykonać równomierne dodawanie sześć pętli. Cztery rzędy do wykonywania pracy bez dodatku. W kolejnej rundzie na występy mocowania do łuków czterech szwów. Następnie kontynuować pracę nawet cztery rzędy bez zwiększania liczby pętli.

Wnioski: dekoracja gotowych zabawek

Kapelusz może związać krok rachim i przyszyć paski. Dla bunny dziewczyny zaleca się użycie łuków i kwiaty. Chłopiec może być związana paski czapkę.

Eye-zabawki amigurumi mogą być wykonane z przycisków. Jak nos. Jeśli nie chcesz korzystać z elementów stałych, korzystanie z haftem dozwolone. Wtedy oczy, nos i usta są haftowane kolorowymi nićmi.