792 Shares 4958 views

Fajki wodne Ager – godne produkty trzeciego tysiąclecia

Walka z paleniem ostatnio stał się szczególnie trudne. Powodem jest to, że wiele osób zaczęło odnosić się do starożytnej i metody, które, zdaniem naukowców, jest uważana za mniej szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia. Mówimy o palenia fajki wodnej. Aby to zrobić, istnieje wiele urządzeń produkowane różnych producentów. Wbrew ogólnym tle wyróżniać kalianu Ager.


Ogólny opis produktu

Firma sama „Ager” rozpoczął produkcję kalianu tylko w 2000 roku. Ale to nie powstrzymało ją na tak krótki czas, aby stać się godnym konkurentem dla dobrze znanych liderów w tej dziedzinie. Produkcja pierwotnie została zorganizowana w Syrii, gdzie palenie Szisza – nie nowość. W tym kraju, ma już długą historię. Halach produkcyjnych młoda firma ma najnowszy sprzęt, który pozwala na wytwarzanie produktów o przyzwoitej jakości. Tłumaczy to fakt, że w ostatnich latach kalianu Ager jest duże zapotrzebowanie wśród klientów w wielu krajach europejskich.

Jest to zrozumiałe. Po tym wszystkim, konsumenci szczególnie przyciąga do cech produktów, takich jak niezawodność i trwałość. Fajki wodne Ager w stanie w pełni zaspokoić te pragnienia, ponieważ są wykonane z najwyższej jakości, a czasami nawet unikalnych materiałów. Metalowe części oryginalnych stopów są doskonale połączone z elementami wykonanymi ze szkła, i urządzony w tradycyjnym stylu orientalnym. Generalnie kalianu Ager powodzeniem łączą jakość i konstrukcja doskonałości, oraz kilkaset modeli w linii tej marki pozwoli każdemu wybrać odpowiednią opcję.

Opcje produktu

Wszelkie Szisza składa się z pięciu głównych elementów: żarówki, kopalnia, filiżanka, spodek i wężem. W tym sensie „Ager” nie różni się od reszty. Ale każdy wie, że to naprawdę dobra jednostka tego typu muszą posiadać:

  • Prawidłowa konstrukcja;
  • odpowiedni wzór;
  • doskonała trakcyjnej;
  • w stanie zmaksymalizować łatwy odkażenie.

Wszystkie te cechy doskonale połączyć urządzenie syryjskiego „Ager”.

Szczególną uwagę przywiązuje się do palaczy zazwyczaj przewody. Po tym wszystkim, ten kawałek bardziej niż reszta podlega zużyciu. W podstawowym przykładzie wykonania na wąż fajki Ager jest elastyczna rurka, której jeden koniec jest wstawiony szczelnie pojemnik metalowy, a z drugiej – ustnik z polerowanego drewna. Ale w trakcie pracy nie jest dobrze udowodniona. Wszystko ze względu na fakt, że podczas palenia w ustach przez długi czas istnieje wyraźny smak z drewna, który jest przerwany smak tytoniu. Dlatego trochę później, firma rozpoczęła produkcję ustnik specjalnego szkła. Wąż okazał się całkiem przyzwoity w porównaniu z produktami innych producentów. Ale nawet najlepszy plastik nie jest zgodne z duchem czasu, a zarząd spółki zdecydował się na wykorzystanie do produkcji tego ważnego szczegółu Szisza silikonu medycznego. Główną zaletą jest to, że jest nie tylko łatwy do czyszczenia, ale prawie żadnego zużycia, a więc ma nieograniczoną trwałość.

Utworzone przez

Wśród prawdziwych miłośników niestandardowym sposobie palenia jest coraz więcej tych, którzy wybierają dla siebie dokładnie fajki Ager. Komentarze o tym produkcie powiedzieć, że żaden z odbiorców nie żałowałem tej decyzji. Urządzenie to łączy w sobie kilka ważnych czynników. Po pierwsze, Szisza Konstrukcja wykonana jest tak, że jest nie tylko „miłe dla oka” do palacza, ale może również służyć jako prawdziwy dekoracji dla każdego pomieszczenia.

Każdy szczegół – to prawdziwy majstersztyk. Kopalni wdzięku postać ozdobiona fantazyjny rysunków, a czasami inkrustowane kamieni szlachetnych. Kolby niezwykła konfiguracja z czeskiego szkła lub nawet kryształu. Volumetric maksymalna funkcjonalność spodek i kubki są bardzo wygodne w użyciu. Węże – specjalny duma firmy. Optymalnie dopasowane średnica rury umożliwia przyjemności z palenia, a długość sprawia, że jest możliwe w tym maksymalny komfort. Te, które są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zwykle pokryte aksamitem lub cienkiej skóry, co nadaje produktowi szczególną elegancję i urok. Wzór silikon – duchem czasów i maksymalny komfort dla użytkownika.