330 Shares 3768 views

Anime o demonach: lista najlepszych filmów

Kocham anime o demonach? Lista najpopularniejszych i najbardziej interesujących anime nadprzyrodzonej pomocy wybrać, co zobaczyć w godzinach wieczornych.


"Natsume Book of Friendship"

Co jest dobre anime o demonach? Lista zaczyna się od „Notebooki przyjaźni Natsume”. Takashi Natsume – niezwykły chłopiec. Od dzieciństwa, widzi duchy. Ten dar szczęścia nie dają – Natsume czuć się dziwnie, nie wierzyć jego opowieści. Z biegiem czasu, chłopiec nie jest już wokół, aby zobaczyć jego reakcję do duchów, ale wciąż je widzi. Wszystko zmienia się, gdy Takashi przeniósł się do obszaru, w którym mieszkała jego babcia późno. Istoty nadprzyrodzone zaczynają polować na chłopca. Okazuje się, że dostał ciekawą spuściznę – Notebook przyjaźń.

"Mononoke"

Efektem tego anime rozgrywa się w czasach feudalnej Japonii. Główny bohater – farmaceuta, ale celem jego podróży nie sprzedają narkotyki i zwalczanie zły demony Mononoke. Mononoke uwolnienie jest możliwe tylko za pomocą specjalnego noża, ale zanim to jest konieczne, aby dowiedzieć się, co się stało i dlaczego duch przyszedł.

„Mroczny kamerdyner”

Chcesz zobaczyć ciekawe anime o demonach? Lista kontynuuje, "The Dark Butler." Efektem tego seryjnego filmu odbywa się w alternatywnej Anglii w XIX wieku, w luksusowej rezydencji. Flawless Sebastian Michaelis – po prostu cholernie dobry lokaj. On jest w służbie młodym Earl Ciel Phantomhive i może wykonać każdy, nawet najbardziej nieprawdopodobne żądanie. Seria „Mroczny kamerdyner” – jest dynamiczny detektyw komedia i mistyczne wygięte, przyprawiona czarnym humorem.

„Raport o zgiełku duchów”

Urameshi Yusuke – zwykły uliczny zabijaka. On pomija lekcje, stale walczą i popada w kłopoty. Ale jeden człowiek ratuje malucha spod kół samochodu, a on w ten sposób umrzeć. To nie oczekiwano, a zatem w świecie miejsce dla Yusuke nie. Teraz musi ponownie uzyskać prawo do powrotu do życia.

"Inuyasya"

Kagome Higurasi rodzina od wielu pokoleń żyjących w starożytnej świątyni shinto. Niedaleko świątyni jest dobrze w których jeden spada kota. Dziewczyna stara się uratować zwierzę, ale nagle na jej atakami demonów. Kagome wpada do studni i jest w średniowiecznej wiosce. Dowiaduje się, że reinkarnacja Kikyou Guardian Stone'a Czterech Dusz. Aby uciec od demona, Kagome musi obudzić Inuyasya pół-demona.

"Berserk"

Anime „Berserk” reprezentuje wojskowy średniowieczny dramat z elementami grozy, tajemniczości i fantastyki. Siła w tym świecie oddaje złego króla. Słudzy jego demony, które powodują, że zwykli ludzie dużo smutku. Ale jest Czarny Szermierz, może zmienić bieg historii. Główny bohater – były najemnik, teraz darmowa demon hunter Gatts.

„Miło cię poznać, Boże”

Kontynuujemy naszą listę. Anime o demonach, szkoły i miłości – „Miło cię poznać, Boże.” Siedemnaście uczennica Nanami nagle odnajduje siłę Boga Ziemi. Radzenia sobie z takimi zmianami w życiu pomaga jej demon opiekuna Tomoe. Między odkrytą bogini i starożytnego ducha wybucha miłość.

„Wnuk Nurarihyon”

Chcesz więcej anime o demonach? Lista kontynuuje: „wnuk Nurarihyon”. Rick Nura – ćwierć demon. Wygląda jak zwykły studenta i stara się prowadzić bardzo zwyczajne życie. Ale to sprawia, że bardzo trudno – bo każdy dzień ma wrócić do domu, pełnym Yokai duchów. Ponadto, Rick – jedynym spadkobiercą klanu, rządzi światem demonów, a on musi interweniować w losy swoich oddziałach.

"Lord of Darkness w niepełnym wymiarze godzin"

Sadao Mao – prawdziwy król demon i panie. Że właśnie on został pokonany przez innego bohatera. Sadao uciekł do innego świata, i pojawił się we współczesnym Tokio. Wszystko wie, jak to zrobić – do wygrania światy. Oto tylko umiejętności nie pomogą płacić za jedzenie i zakwaterowanie. Władca Ciemności będzie musiał dostać pracę w miejscowej jadłodajni.

"Velzepuz"

Tatsumi Aage – tyran i uczeń szkoły dla młodocianych przestępców. Przez przypadek, ogłosił się ziemskiego ojca do syna króla demonów Belzebuba kwartału. Kształcić diaboliczny maluch będzie miał towarzystwo-pokojówka demon Hildegarda.

„High School dxd»

„High School dxd» – jest to anime o aniołach i demonach. Lista najlepszych filmów demonicznych nie może obejść się bez jego wspomnienie. Issey Hodo – najbardziej zwyczajny licealista. On, jak każdy nastolatek, większość zajmowanych przez kobiety i ich wdzięki. Ale pierwsze spotkanie kończy usiłowanie zabójstwa – upadły anioł dziewczyna nagle atakuje Hodo. A teraz okazuje się, że facet ma kochankę, który uratował mu życie. Spokojne dni minęły, a Hodo muszą angażować się w niekończące się wojny między aniołami i demonami.

„Niebieski Egzorcysta”

Kocham anime o demonach i szkoły? Lista nadal „Blue Exorcist”. Demony Gehenny nieustannie próbuje włamać się do świata ludzi. Sam diabeł zamieszkuje ciało człowieka i pojmuje bliźniaków. Jeden z braci przychodzi zwykłego człowieka, z drugiej – pół demona. Decydują się walczyć z diabłem i wysłany do szkoły z internatem, aby stać się egzorcysta.

„Od teraz Mao, król demonów”

Najczęstszym uczeń był w innym świecie … w toalecie! Okazuje się, że Yuuri będzie następnym Mao, bo ma odpowiedni wygląd – czarny garnitur, czarne włosy i oczy. Mao – władca demonów cytologiczne. Yuuri po prostu bardzo różni się od poprzednich władców. On nie lubi przemocy, wartości sprawiedliwości, taktowny i uprzejmy. Nie wszyscy o tym gubernator szczęśliwy ponieważ Mazoku są na skraju wojny z ludźmi.

„Legenda o demonach Sakura: Legenda Shinsengumi”

Główny bohater, córka lekarza, który opuścił Edo zostać wolontariuszem w Kioto – Chizuru Yukimura. Ona idzie w poszukiwaniu swojego ojca, który nie ma wpływu. Po drodze, ona świadkiem bitwy pomiędzy demonami i Shinsengumi. Wojownicy zabrać ją do aresztu, ale później dowiedziałem się, że jest ona szuka jego ojca. Okazuje się, że żołnierze są również poszukuje tej samej osoby. Shinsengumi i Chizuru decydują się na wyprawę razem.

"Pojawiają się, Azazel"

Rinko Sakuma rozliczane asystent detektywa. Ale kto mógł sobie wyobrazić, że współczesny detektyw jest rzeczywiście czarnoksiężnikiem, a wszystkie problemy swoich klientów w rozwiązywaniu spowodowane przez demona! Dziewczyna ma spędzić kilka dni w otoczeniu dziwnych stworzeń – demon Azazel, Belzebub, Undine i Salamander. I wszystko byłoby zrobić, ale właściciel postanowił przepisać umowę z demona Azazela na słabą Rinko!

"Ushio i Tora"

Ushio Rodzina jest legendą – podobnie jak jego przodek starożytny demon pokonany, przypinanie potwora przy ołtarzu w świątyni przez tajemniczą Beast Spear. Oczywiście, facet myślał, że to tylko bajka, aż znalazłem tego samego demona w piwnicy jego domu. W celu ratowania swoich bliskich z duchami zaatakować Ushio musi uwolnić demona Tory.

"Dziewczyna-demon Zakuro"

Chcesz oglądać anime o demonach i miłości? Lista kontynuuje, „Dziewczynka demon Zakuro”. W tym alternatywnym świecie, ludzie i demony żyją obok siebie. Pomimo faktu, że prawa zarówno są równe, demony często spotykają się z dyskryminacją. Aby załagodzić sytuację, trzej młodzi porucznicy zapraszani są do współpracy z dziewczynami pół-demon. Ale co, jeśli Zakuro prostu nienawidzi ludzi, a jej partner szalenie boi się demonów?

„Bloody facet”

Chcesz oglądać anime na temat demonów i wampirów? Lista kończy „krwawą człowieka”. Głęboko pod ziemią znajduje się miasto zamieszkałe przez złe duchy. Wśród demony, wilkołaki i duchy są przestępcami. Przywódca gangu – wampir Zastój, nie pije ludzkiej krwi. Pasjonuje się kulturą Japonii. Zastój będzie wiedział, że miasto przybył japoński Fuyumi i postanawia z nią porozmawiać. Ale na drodze do wampira dziewczyna absurdalnych matryc. Teraz Zastój jest poważna ożywić ją.