581 Shares 2679 views

Jak w Daemon Tools stworzyć obraz dysku: krok po kroku

Daemon Tools – program do tworzenia obrazów dysku. Działa bezpośrednio z rozszerzeniem .iso, ale jest zdolny do otwierania i zwykłych plików. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje i aplikacje z niej bardzo dużo, ale w tym artykule zostanie przeprowadzone na jak Daemon Tools, aby utworzyć obraz dysku. Zostanie on omówiony szczegółowo wszystkie obecnie istniejące metody i pisał instrukcje krok po kroku, aby wykonać tę operację.


Skąd pobrać i jak zainstalować program

Początkowo trzeba mówić o skąd pobrać i jak zainstalować go poprawnie, a dopiero potem rozmawiać o tym, jak Daemon Tools utworzyć obraz dysku.

Zaczynajmy. Pobierz oprogramowanie musi być wyłącznie z oficjalnej strony, powód ten – napastnicy pobrać ten program i umieścić go w kodzie systemu są wirusy, które mogą znacznie uszkodzić komputer. Wszystko to dlatego, że program jest w domenie publicznej i jest całkowicie darmowe. Ponadto, to cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, co oznacza, że wirus odejdzie na wielu komputerach. Dlatego należy unikać pobieranie plików z niezaufanych źródeł.

Po pobraniu programu należy ustawić, ale należy to robić ostrożnie, zbyt, jeśli nie chcą zapchać komputera przez nieautoryzowanych programów. Aby tego uniknąć, należy zwrócić uwagę, aby umieścić kleszcza w każdym momencie ustawienia. I usunąć je z tych elementów, które powodują masz podejrzenia.

Ponadto, po zainstalowaniu programu należy określić, które pliki zostaną uruchomione automatycznie. Tutaj, upewnij się, że to nie było zaznaczenia przed rozszerzeniem .iso.

Po odprawa odbyła się, jak pobrać i zainstalować program, można bezpiecznie przejść do historii jak w Daemon Tools utworzyć obraz dysku.

Utwórz obraz wykorzystania gadżetu

Po zainstalowaniu programu na komputerze, powinieneś zobaczyć specjalny gadżet na pulpicie, jeśli nie, otwórz listę wszystkich niezbędnych gadżetów i wyświetlaczy. Oczywiście, możliwe jest, że to narzędzie nie jest ustawiona, więc można go pobrać oddzielnie z Internetu.

Tak, aby utworzyć obraz dysku Demon Tools z pomocą specjalnego gadżetu, trzeba:

  1. Nacisnąć ikonę Play, który jest określany jako „mount”. Otwórz Eksploratora.
  2. Konieczne jest, aby utorować drogę do pliku, który ma zostać zainstalowany.
  3. Kliknij przycisk „Otwórz”.

Oto, co do zasady, iw ogóle. Metoda ta jest bardzo prosta i łatwa, ponieważ zaangażowane są transakcje bezpośrednio z pulpitu. Ale może się zdarzyć, że nadal nie można zainstalować oprogramowanie, a następnie trzeba użyć innych sposobów, jak Daemon Tools utworzyć obraz dysku. Na nich jest tylko i zostaną omówione dalej.

Utwórz obraz wykorzystania dysku pliku obrazu

Na początku, kiedy to mówiono o instalacji programu, powiedział, że trzeba zaznaczyć .iso rozszerzenie, tak aby pliki danych otwierane automatycznie przez nasz program. Teraz zostanie pokazane w praktyce.

Aby zamontować obraz dysku za pomocą pliku obrazu dysku, trzeba:

  1. Otwórz „Mój komputer”.
  2. Zaloguj się do folderu z żądanym sposób.
  3. Naciśnij na nią przez dwukrotne kliknięcie.

Potem rozpocznie się automatycznie zamontować obraz. A teraz wiesz jak Daemon Tools stworzyć obraz dysku za pomocą pliku obrazu dysku. Oczywiście, metoda ta może być uznana za najprostszy i najszybszy, ale nie zawsze jest to możliwe, więc przejdź do następnej metody.

Tworzenie wizerunku wykorzystaniem programu

Tak więc, jeśli nie pomogły dwa poprzednie opcje, trzeci sto procent Ci pomoże. Teraz dowiesz się , jak utworzyć obraz dysku w Daemon Tools za pomocą programu.

Oczywiście, ta metoda może być uważany za najdłuższy w porównaniu z innymi, w tym samym czasie, jeśli jesteś nowy i nie ma jeszcze zaznajomiony z interfejsu samego programu, możesz mieć trudności, ale musimy być w stanie otworzyć zdjęcia z nim, jak to bezpieczne i pozwala na zamontowanie gdy inne metody nie pomogą to zrobić.

Potrzebne będą:

  1. Uruchom ten program. Aby to zrobić, kliknij dwukrotnie kliknij ikonę programu na pulpicie lub zlokalizować za pomocą menu „Start” w programie wyszukiwanie, a następnie otworzyć go stamtąd.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę wirtualnego dysku w dolnej części okna.
  3. W Eksploratorze, utorować drogę do żądanego pliku.
  4. Kliknij na przycisk „Open”.

Gdy to zrobisz, możesz zacząć proces tworzenia dysku wirtualnego ze swojej drodze.

Nawiasem mówiąc, wszystkie te metody zostały przedstawione do programu Daemon Tools Lite. Jak stworzyć obraz dysku, teraz wiem, wszystkie pozostałe wersje są dokładnie tego samego programu.