124 Shares 7539 views

Dlaczego swędzenie części prywatnych i co zrobić

Nie wszyscy ludzie chodzą do lekarza w odpowiednim czasie. Niektórzy nie mają takiej możliwości, podczas gdy inni wybierają najbardziej dwuznaczny sposób, aby pozbyć się choroby – własna, na podstawie rad przyjaciół. Na przykład, nastolatki, zakłopotany, aby zobaczyć się z lekarzem Często zadawane dlaczego drapanie intymne miejsce i co zrobić w tej sprawie. „Życzliwych” polecić douching, maści wszelkiego rodzaju. Dobrze, jeśli przynajmniej jedna osoba dorosła kobieta będzie rekomendował, aby skonsultować się z lekarzem. Ale jeśli analfabetów w sprawach higieny dziewczęcy obserwacji co najmniej jedna „dobra” rada, nie można dostać tylko na poważną chorobę, ale również stają się jałowe. Po swędzenie – tylko pierwszy znak różnych chorób.


Dlaczego swędzące części prywatne

Powodować nieprzyjemne swędzenie może stać się:

• zdarte przez niewłaściwie dopasowanych ubrań. Najczęściej występują one podczas noszenia syntetyki są jednak zbyt duże lub małe majtki bawełniane są również w stanie nacisnąć lub przetrzeć skórę i powodować swędzenie. Bakterie uwięzione na tym obszarze może zainicjować infekcję.

• Czasami swędzenie w intymnych miejsce elementarnej nieporządku. Myć genitalia potrzeba co najmniej dwa razy dziennie, a do tego zgodnie z przepisami. Izolacja i pot – dobrą pożywką dla bakterii.

• Inną przyczyną swędzące części prywatnych? Świąd może być objawem alergii. Powstaje ona z powodu słabej lub złej niesymetryczne odżywiania, ekologii, kąpieli w brudnych stawów lub jako reakcja na leki. Alergia może także powodować smarowanie prezerwatyw, woda z kranu, mydła i kremy, które są używane do higieny osobistej.

• Najczęstsze pytanie, dlaczego drapanie intymne miejsce, zapytać ludzi, którzy regularnie zrobić depilacji lub depilacji okolic bikini. Czasami, zwłaszcza jeśli używasz maszynki, ogolone włosy bardzo cienką warstwą skóry. Żywy, powoduje swędzenie. Ponadto ponownie odrastają włosy zawsze powodują niekontrolowane chęć drapania.

• Poza części prywatne mogą być porysowane powodu wszy łonowej. Przez długi czas ludzie wierzyli, że te pasożyty „roślina nudy”. To jest nonsens. Wszy są przekazywane wyłącznie przez kontakty seksualne lub wykorzystanie zanieczyszczonej bielizny. Leczyć ich dom jest bardzo trudne.

Z tych wszystkich powodów nie są w stanie spowodować poważne swędzenie. Jeżeli wpływ skóra staje się infekcji, trzeba traktować to bardzo długo. Jednak to nie jest najgorsze. Dlaczego swędzi wewnątrz intymnym miejscu? Ponieważ człowiek jest chory lub przenoszone drogą płciową chorobę zakaźną. Intensywny świąd i biała wydzielina pochodzą z pleśniawki. Coleitis, bakteryjne zakażenie pochwy, rzęsistkowica, Chlamydia, dziesiątki chorób, zbyt, począwszy od zwykłego swędzenia. I kończy się zakażonym partnerem, silny chorób zapalnych, a czasami niepłodności.

Co zrobić z pojawienia się świądu

Jeśli zaczynasz czuć się nieswojo, nie pytają swoich przyjaciół i znajomych o tym, co zrobić. Po pierwsze, dokładna higiena, zmiana bielizny i produktów higienicznych. Odczekać kilka godzin. Jeśli swędzenie ustąpi, i chęć do zera tłumi wszelkie inne odczucia, natychmiast udać się do lekarza. Jedynym sposobem będziesz w stanie chronić swoje życie i zachowania zdrowia fizycznego i psychicznego.