444 Shares 2136 views

Nietypowe potrawy z prostych składników

Wszyscy uwielbiają zaskakiwać. Krewnych, przyjaciół i siebie. I co może nam w tym pomóc? Na przykład, żywność. Wszystko, co jeść, a co najbardziej niezwykłe potrawy mogą zaskoczyć domowych i rodzinnych. I nie można trafić na egzotyczne produkty, określonymi w 3 rzędach na pięknej płycie, i to jest „ziemskie” żywność.

A teraz dla Ciebie użyteczny montaż: „Niezwykłe potrawy z prostych składników”

1. "Pancake" odmiana.

  • woreczki naleśnik. Można upiec zwykłe naleśniki i umieścić w nich farsz (do smaku), a następnie dokręcić je dostać torby. można związać je na wierzchu z zielonej cebuli (jeśli wypełnienie jest pikantne) lub zabezpieczyć wykałaczkami, pałeczki i co chcesz.
  • Placki Pie. Pomiędzy naleśniki można uruchomić dowolny farsz, aw wyniku powstałego ciasta zrobić (mogą być przecięte) pysk zwierzęcia i ozdobić go z owocami (oczy, nos, itp)
  • Litery, dane z naleśników. Wystarczy, aby zaopatrzyć medycznych strzykawki (bez igły oczywiście) – jeśli nie ma specjalnej kulinarne – i wyciągnąć na patelni, które lubisz: serca, jodełki, nazwa, itp
  • Dom lub wieża naleśników. Jeżeli przekręci rurki wszelkie placki, to możemy zbudować „prawdziwe” pancake house w stylu rosyjskim. Zahaczenie mogą być łączone ze sobą za pomocą wykałaczki naleśniki. Albo można umieścić naleśniki z dużych do małych, aby dostać się na wieżę.

2. ziemniaczane niezwykłe potrawy.

  • Kulki z ziemniaka. Potrzebują oleju (50g.) Żółtka 4 jajka, sól, bułkę tartą, a właściwie, ziemniaków (około 10 szt.). Zrobić puree z masłem i jajka. W następstwie przemieszczenia kulki i zanurza się w utartych żółtek i bułce tartej, rzucać we wrzącym oleju (roślinnego). bale gotowe położyć na serwetce, tak że szybie naftowym. Służy ona jako gotowy posiłek lub jako ozdoba.
  • Gąsienice ziemniaków – niezwykłe dania dla dzieci. Trzeba będzie ziemniaki, warzywa, folia jedzenie. Cięcia ziemniaków poprzeczne skorupie, pozostawiając około 3-5 cm, a następnie umieścić ją na natłuszczonej z masła lub oleju folię Wrap i miejsce około pół godziny w piecu.

3. Nietypowe potrawy z sera.

  • Grillowany ser. Przepis jest podobny do kulki ziemniaczane i przygotowuje się dość szybko. Będzie potrzeba 300 gramów sera, 2 jajka, bułka tarta i olej. Cięcia sera na kawałki o grubości około 1-1,5 cm, a następnie zanurzyć każdy plaster w jaj, panierowany i dwukrotnie (jest to konieczne, tak, że gdy roztopiony ser smażenia wyciekają). Teraz smażyć na oleju roślinnym na złoty kolor. Gotowe!
  • Chleb pieczony w serze. Przepis jest niezwykła ze względu na swoją prostotę. Chleb jest cięty w poprzek na 3 równe części, a następnie są układane jeden na jeden z przekładkami sera. Po tym, wszystko jest umieszczona w folii (w piecu lub kuchence mikrofalowej, ale bez folii). Szybkie i smaczne!

Poniżej można zobaczyć jak to wygląda gotowy niezwykłych potraw.

woreczki pancake

pie naleśniki

Figury naleśniki

Szczyt naleśniki

Kulki ziemniaczane

Gusenichka ziemniak

grillowany ser

Pieczony chleb ser

Ci sami mogą pochodzić z różnych nietypowych potraw – w rzeczywistości fantazja nie ma granic! Dotrzeć do tego, co jest w lodówce, i eksperymentować! Oczywiście, nie wszystko w kupie: kiełbasy, mleka skondensowanego, papryka – wszystko powinno być w rozsądnych granicach. Kuchnia – jest również swego rodzaju warsztaty kreatywności, tak, że gotowanie nie jest znudzony – tworzyć!