880 Shares 1097 views

Problemem wielu kobiet: „Dlaczego mąż nie spać ze mną?”

Wiele kobiet zaczyna uczęszczać jedną myśl: „Mój mąż nie śpi ze mną tak często jak kiedyś, nasze intymne gry nie są tak namiętne … A gdyby dostał sobie kochanka?”

Czas gasi ogień miłości

Niestety, pasja często zanika z czasem. Gry miłosne stopniowo zwężają się, ustępując rzadkiej i nudnego aktu. Ale zdarza się czasami, że kiedyś namiętnie kochał, zawsze czuł pożądanie partnera seksualnego pani rozpaczliwie przyznaje: „Mój mąż nie śpi ze mną!” Oczywiście, pierwsza myśl, która przychodzi do głowy – podejrzenie niewierności żony. Ale to jest?

Świadkami w związku nie trzeba!

Przede wszystkim należy znaleźć przyczynę tej sytuacji. Nie skarżą się natychmiast do swoich przyjaciół i matką: „Mój mąż nie śpi ze mną” W najlepszym wypadku będą wykonywać dobrych doradców. Ale istnieje możliwość, że przyjaciel, przyjmuje problemy rodzinne, będzie bardzo razluchnitsa że nieszczęsny żona tak się obawiano. Rodzaj i opiekuńczy matka, dość wierny do dziś toscha, zaciekle nienawidzą nieostrożny-in-law. A potem, nawet po zmartwychwstaniu zmysłów dostosować dotychczasowe kontakty będą bardzo trudne.

Dlaczego mąż stracił zainteresowanie?

Faktycznie powoduje chłodzenie może być nie tylko ze względu na siebie, choć zdyskontowanych tej wersji kont najszybciej jak to nie jest konieczne. To powinno być bardzo poważnie myśleć i zadać sobie pytanie: „Dlaczego mąż nie spać ze mną?” Przyczyny mogą być różnorodne, nie tylko po stronie miłości. „Mój mąż zatrzymał śpi ze mną” – lamentować ciebie. Być może, że jest bardzo zmęczony w pracy. A może ten człowiek cierpi na chorobę, która zmieniła swoją seksualność. Lub małżonek był po prostu nudny do czynienia z tą samą kobietą, żona nie jest już podnieca go.

Jak zrobić kobiety w tej nieciekawej sytuacji

Pierwszą rzeczą, którą psychologowie doradzają – nie lubią skandale. Burzliwe starcia może nie neguje komunię między dwiema osobami, które wszelkich niejasności. Nie jest konieczne, jak wspomniano powyżej, i wnieść do dyskusji o problemie osoby nieupoważnione, bez względu na to, jak blisko mogą być reprezentatywne dla płci pięknej. Ale milczeć, nieaktywne, mając nadzieję, że wszystko powstaje przez sam – nie jest rozwiązaniem albo. Dlatego też, bez względu na to, jak niewygodne jego żona, powinna ona zyskać siłę i takt i rozmawiać z mężem otwarcie.
1. Jeżeli mąż jest po prostu zmęczony, można przejrzeć jego wyjście. Być może nawet w tych dniach jest ładowany pracę na wakacje, który nienawidzi, zmuszony udać się do swoich przyjaciół i rodziny w czasie, gdy on chciał po prostu położyć się na kanapie.
2. Jeśli człowiek doświadcza dyskomfortu w warunkach fizjologicznych, podróż do lekarza może poprawić sytuację.
3. Człowiek może być trudno uznać, że już nie kocha swoją żonę, a ona przestała wzbudzać. Więc doszedłem do wniosku: „Mój mąż nie komunikuje się ze mną.” W tym przypadku należy rozważyć całe swoje zachowanie, aby zmienić ubranie, aby zrobić ze swoim wyglądem. Zazwyczaj ludzie mają skłonność do odmiany, reagują pozytywnie na fakt, że zamiast zwykłej skromnym Brunet kobiety w tatty szlafroku na progu sypialni nagle płonącą brunetka w sexy bielizna, która namiętnie bez wstępów zaatakował go pocałunkami.

Jeśli cały arsenał sztuczek kobiet nie ma wpływu, warto skorzystać z pomocy doświadczonego psychologa.