405 Shares 5432 views

Seria „Blind Spot”: centralna rola i aktorzy. "Blind Spot" – wybitny praca

Seria o dochodzeniach policyjnych prawie zawsze są zróżnicowane ruchy scenariusz i fabuła. Czasami łańcuch wydarzeń łatwo przewidzieć doświadczonego cinephile którzy mogą wcześnie w historii koncert na złoczyńcę i jego asystentów, którzy popełnili konkretnego przestępstwa. Ale projekt „Blind Spot”, który ukazał się po raz pierwszy w telewizji we wrześniu 2015 roku, z pewnością nie ma na liście takiej serii.

Tatuaże jako klucz do dochodzenia

Fakt, że ta seria jest w przeciwieństwie do innych, dowodzi, oryginalny, intrygujący początek: podczas operacji, aby zapobiec atakom terrorystycznym znaleziono nagą kobietę, nie wiem nic o jego przeszłości, których cała ciało pokryte dziwnymi tatuażami znać. Zrozumienie, że te tatuaże nie są tylko kilka bezsensownych znaków i słów, a kluczem do agenta FBI przychodzi do Curt Weller, którego nazwa jest również wyświetlana na ciele znalezionego przez nieznajomego, stracił pamięć.

Alexander – dziewczyna z tatuażem-kluczy

Seria lubiący widzów i ciepło przyjęty przez krytyków. Całkiem możliwe, że nie będzie tak udany, gdyby nie była profesjonalnie sprawdziły się w nim utalentowanych aktorów. „Blind Spot” w lewo, mówili tylko jasne wrażenia z pracy nad filmem. Tak, a producent Greg Berlanti, którego bogaty track record są takie udane projekty jak „Strzałka” i „Flash”, z pewnością zadowolony, że udało mu się zebrać spójną drużynę, z którą nadal pracuje na tej wystawie. I tak długo jak wynik jest pozytywny, publiczność zadowolony, wentylatory dodał.

Wspaniały pokazać się aktorów. „Blind Spot” z powodu swojego wizerunku okazało się jasne i watchable, mimo nazwy serii. Ale nie jest to zaskakujące, ponieważ ci, którzy odegrali ważną rolę, na ekranie pojawia się w różnych dramatów nie pierwszy rok. rzemieślniczy jeden taki Doświadczony aktor może być nazywany Dzheymi Aleksandr, rodem z USA, w stanie Karolina Południowa. Alexander – pseudonim, prawdziwe imię dziewczyny, urodził się wiosną 1984 roku, to nie jest tak chwytliwe i niezapomniany – Tarbush.

Jamie nie był samotnym dzieckiem, dorastał z jej kilku braci. W dzieciństwie i okresie dojrzewania ona specjalnie nie wyróżniał się talentem, raz nawet został wykluczony ze szkoły mistrzostwa za nie trafiony notatki. Pierwsza porażka nie miała wpływu na wybór Jamie zawodu. Ona była rozproszona przez sport, ale o karierze aktorki nie zapomni. Los był łaskawy i wkrótce dał jej szansę wykazania się w komedii „Pułapka na białkach.”

Później, Jamie pojawiła się w serialu „Kyle XY» w roli Jessego. Na ten projekt, pracowała przez kilka sezonów. Kulminacyjnym punktem Aleksandra można nazwać roli Setha w filmie „Thor” z firmą Marvel Comics. Jeszcze dużo pracy była dziewczyna, aby wyświetlić „martwy punkt”. Aktorzy stają się skuteczne, jeśli usunięta choć rzadkie, ale kosztowne projekty. Jako takie można nazwać film "Return of the Hero". W nim, Alexander szczęście grać w roli Taylora Dolan.

Jamie nie został ustalony bardzo dobra sława „kobieta kończy rodzinę.” Peter Facinelli, znany ze swojej pracy w „Zmierzchu”, Aleksander zakochał się i zostawił żonę i dzieci do niej w 2012 r.

Aktorzy: "Blind Spot" (serial TV)

Jeszcze bardziej udany kariera się jej partnerem w filmie, który grał agenta FBI Sullivan Stapleton – aktor pochodzenia australijskiego. Urodził się w Melbourne w 1977 roku, w dniu 14 czerwca. Już w połowie lat 90. był na planie w „Sąsiadów” projekt. Następnie przez szereg prac działającej w serii telewizyjnych i filmów fabularnych, wśród których znajdują gatunek dramatyczny obraz „River Street” i format TV thriller „profil seryjnego mordercy”.

Lista jego ról, znajdziemy też film „Witch Hunt” i serii „dobrzy – źli.” W 2000 Stapleton systematycznie wspinał się po drabinie kariery. W zamknięcia kredytów obok jego nazwy pojawiły się takie nazwiska jak Deniel Redkliff i Rod Hardy. Wśród szeregu z jego udziałem można nazwać najbardziej znanym „Sea Patrol” i „Australia Criminal”.

aktorzy rozwoju zawodowego

Jednym z najbardziej znaczących szczytów kariery Stapleton można nazwać thriller „Zgodnie z prawem wilka”, nakręcony Devidom Misho pod koniec pierwszej dekadzie 2000 roku. Krytycy zareagowali bardzo pozytywnie na tym obrazie, który otrzymał kilka nagród i spadła do liczby kandydatów do „Oscara” i „Złotych Globów”.

W 2011 roku pojawił się w filmie "The Hunter", a następnie stał się partnerem w zestawie Josh Brolin, Ryan Gosling i Shona Penna w projekcie "Polowanie na gangsterów." W 2013 roku dostał rolę w historycznym przeboju „300. Rise of an Empire”

Jakie inne podmioty zagrała w serialu? "Blind Spot" – kolejny sukces Ashley Syuzen Dzhonson, dziewczynki California, urodzony 09 sierpnia 1983. Jej tata pojechał do sądu, a matka zajmowała się promocją filmów. W 2000 roku jego ojciec, chory na raka wątroby, zmarła.

Niewiele osób wie, że pierwszym partnerem na planie dla tej uroczej dziewczynki był Jean-Klod Van Damme – idol młodych 80-tych i 90-tych XX wieku. Stało się to na planie filmu „AWOL”. Ashley, który grał rolę dziewczyny Nicole, w tym czasie był dopiero siedem lat. Jednak aktorki „wysoki punkt” można nazwać pracą w filmie „Czego pragną kobiety”, gdzie Ashley miał szansę być córką charakteru Mela Gibsona. Dziewczynka odgrywa nie tylko w filmie, ona była zadowolona dźwięczności filmów animowanych i gier komputerowych.

Amerykański system kino debugowany roboczych. Jeśli sukces serii „Blind Spot”, aktorzy i ich role będzie popyt. W chwili obecnej producenci serialu czekamy z optymizmem, ciesząc się wysoką oglądalności, a więc wyżej wymienione podmioty, o ile nic się martwić – prace są zabezpieczone w niedalekiej przyszłości.