328 Shares 6139 views

Uczenie się od współczesnego języka rosyjskiego. Co to jest „nyashka”?

Bogaty i potężny rosyjski język … Jest dobrze znane, a takie stwierdzenie jest trudno argumentować. Jednakże na obecnym etapie powstawania naszego języka są coraz dodawanie nowych słów, które nie jest coś, że starsze pokolenie, ale nawet młodzi ludzie nie zawsze są jasne. Na przykład, co nyashka? Nie wiesz? Trudno odpowiedzieć? Ale to słowo jest często używane w nowoczesnym rosyjskim.

Spróbuj zrozumieć siebie.

Co jest nyashka? kontrowersyjna definicja

Często w rozmowie dzisiejsza młodzież słychać nieznanych słów i jest to prawdopodobnie jeden z nich. Poprosić o wyjaśnienia do słownika Dahl, można zobaczyć, że nyashey przez długi czas zwanego Marsh, zlokalizowanych głównie w europejskiej części Rosji.

Ale ta interpretacja, zgodzić oznaczenie nie pasuje zbyt słodkie dziewczyny lub miękką zabawkę, która jest już używany zadzwonić nyashki młodość.

Kultura „Nya” we współczesnym świecie

To, że tak powiem, filozofia pochodzi z Japonii. Japończycy wierzą, że jest to kwestia dźwięku kot meow kiedy. Ze względu na popularność wschodnich kreskówek, komiksów i filmów, kultura „Nya” rozsianych po całym świecie. Teraz młodzi ludzie, zwłaszcza fani anime można użyć „Nya”, wyrażając radość, czułość i przywiązanie. Jednak w zależności od intonacji ten wykrzyknik wyrażający ogromną ilość emocji – od zachwytu do oburzenia.

Słowo „nyashka” i jego znaczenie

E. Jeżeli japoński „Nya” i rosyjski „meow”, ogólnie rzecz biorąc, to samo, to znaczy, że ta kombinacja dźwięków można zadzwonić do kogoś lub czegoś przypominającego wesoły kotek, niekoniecznie na zewnątrz, może być tylko stan umysłu.

Zasadniczo nyashki-girl – przystojnym przedstawicielem pięknej połowy ludzkości, łagodny i trochę nieśmiały. To prawda, że wygląda na damę powinny być konkretne. W przeciwnym razie po prostu nie może być. Zgadzam się, jeśli większość kultura „Nya” blisko fanów anime, czy Japończyków, wówczas standardy piękna w tych fanów właścicielem.

Nawiasem mówiąc, to rzeczownik ma także trzy pochodne:

  • nyaka – to jest po prostu ładna dziewczyna;
  • nyashka – ktoś lub coś bardziej kawaii (słodkie) niż nyaka;
  • nyashechka – niesamowite, niezapomniane i wyjątkowe stworzenie.

Jak odróżnić nyashki w tłumie?

Jak pokazuje praktyka, nie jest to trudne. Według statystyk, najczęściej nyashki myśleć dziewcząt z smukłą sylwetkę i dużym biustem, z dużymi oczami, nos zgrabny, małe pulchne usta i ciekawej fryzury – długie (najlepiej w kolorze włosów).

Ponadto nyashki często nazywają ludzi, porównując je z kotami, czasami tak człowiek wskazując na jego pasji do anime lub cosplay.

Niektórzy przedstawiciele tej kultury twierdzą, że „nyashkayut” do barwnie opowiedzieć innym o dobre jedzenie, przyjemna w dotyku rzeczy, piękne ubrania, ciepłe słowa i czyny i wiele innych rzeczy.

Co jest nyashka w przestrzeni poradzieckiej?

Tu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jest to słowo często spożywane w przeciwnym sensie, odnosząc się do bani-up, człowiek, który stara się zadowolić wszystkich i proszę, jak i dziewczęta zbyt którzy troszczą się o swój wygląd.

No, no … Podsumujmy odpowiedzi szukaj na pytanie o to, co nyashka. Ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że w większości przypadków słowo symbolizuje rodzaj wykonaniu dobrej jakości i wysokiego stopnia podziwu dla osoby lub rzeczy, jednak możliwe są inne wartości. Aha, i nie zapominajmy o słowników! Zgadzam się, nie tylko dlatego, że zawierają one nazwiska jednego lub inne informacje …