357 Shares 4763 views

„Selektywna” dla włosów. Włosy zyskają nowe życie!

Wiele kobiet usłyszeć frazę „selektywny” dla włosów”, nie od razu sobie sprawę, co się dzieje. Ale doświadczeni fryzjerzy, którzy wiedzą dużo o kosmetycznej pielęgnacji włosów, są dobrze znane dla takich marek jak Selective Professional.


Nawet biorąc pod uwagę fakt, że profesjonalne kosmetyki z Włoch nie pojawił się tak dawno temu na rynku rosyjskim, że otrzymał już powszechne uznanie wśród stylistów i fryzjerów. Po tym wszystkim, było to pod marką ujrzała światło innowacyjnego produktu „selektywny” (barwnik do włosów), palety, które zaskoczą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Trochę historii marki

Do tej pory towarowym Selective Professional stał się pełnoprawnym marka, nie stracić swoje stanowiska wraz z pojawieniem się nowych konkurentów. Co więcej, ona nawet pojawiła się obserwuje. Włosy po użyciu tego rodzaju profesjonalne kosmetyki są po prostu wspaniały, całkowicie przekształcając wygląd kobiety. I jest wiele warte.

Twórca teraz prestiżowym i dostępnym marki Selective Professional to włoska firma «Tricobiotos», od 1982 produkujących narzędzia do pielęgnacji kosmetycznej kobiety włosy. Chociaż krajów WNP to wspaniałe kosmetyki dostał tylko kilkanaście lat temu.

Malowanie „selektywny”

Selective Professional posiada szeroką gamę towarów, takich jak farbowania włosów. Ze względu na obecność wosku pszczelego i składników mineralnych środki dają włosom jasny i nasycony kolor, a w szerokiej palecie każdej kobiety znajdą się tylko ulubiony odcień. Kolorystyka ma około siedemdziesiąt odcieni tego wyjątkowego produktu jako „selektywny” (barwnik do włosów). Włosy w tym samym czasie, można rozjaśnić własne prawie sześć ton.

Nawiasem mówiąc, farba na siłach, aby radzić sobie z siwymi włosami, jako „selektywny” dla włosów, nawet pół wybielający doskonały. W celu uzyskania najbardziej wygodnego i właściwego doboru pożądanego odcienia, farba jest podzielony na dźwięki, takie jak „złota” lub „mahoń”.

Dlaczego należy użyć farby „selektywny”?

Niezaprzeczalne popularność produktów kosmetycznych „selektywny” dla włosów. Włosy delikatne atrament transferu dobrze. Lepszym argumentem dla kobiet i nie jest to konieczne. Ale istnieje kilka zalet tych środków do barwienia. Oto kilka z nich:

1. Kompozycja farby ma amoniaku są bardzo szkodliwe dla włosów i ciała w ogólności.

2. Biorąc pod uwagę fakt, że barwnik „selektywna” oznacza stałe, jest to dość długi czas nie niszczą i zapewnia jasność koloru, i jest to około półtora miesiąca (to znaczy, dopóki nie zaczną rosnąć korzenie) do takiego składu farby „Selective „włosy. Włosy w tym czasie trzyma przy życiu głęboki połysk.

3. Kompozycja tuszu zawiera kwasy tłuszczowe, owoce i białka zbożowe, że równocześnie ze sposobem farbowania pozwala na odzyskanie struktury włosów i podkreślić ich przyrody.

4. Nie bój się, nie przy użyciu produktów kosmetycznych, takich jak „Selektywny” (dla pomalować włosy siwe włosy). Włosy stosowany stać nawet na całej długości koloru. Nikt nie myślał, że ciało kobiety brakuje melaniny.

Szampon Selektywne Profesjonalne

Jest tam duży wybór różnych szamponów „selektywny” dla włosów. Włosy w tym samym czasie można odżywiają, nawilżają, wzmacniają, oczyszczają i wzbogacić nawet. Przy wyborze odpowiedniego środka opiekun musi być prowadzony precyzyjnie żarówki stan. Fryzjer doskonale radzą sobie z tym zadaniem i wybrać szampon, który najlepiej pasuje do struktury włosów klienta.

Najlepiej jest korzystać z całej gamy produktów do pielęgnacji włosów. Najlepszym rozwiązaniem – jeśli jesteś po użyciu farby „selektywny” o włos będzie również myte specjalnym szamponem. Jedynym sposobem, aby osiągnąć idealną równowagę zasadową skóry głowy i włosów.

Nie martw się, jeśli twoje włosy w tej chwili nie jest w najlepszym stanie, jak w wierszu „selektywny” profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów pozwoli poprawić sytuację. Po ciągłym użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków gwarantuje najlepsze rezultaty. Wiele kobiet w tym już upewnił się własnym doświadczeniem. I masz taką możliwość. Wierzyć, czy nie wierzyć? Teraz wszystko zależy od ciebie!