726 Shares 2875 views

Best Beach Hotel Alanya 3 – Turcja dla kibiców podróżujących na budżet

Najlepszy Plaża następnie Hotel Alanya – gwiazdkowy hotel, położony w małej, ale bardzo popularnym tureckim miasteczku Alanya. Piękna przyroda, wspaniałe plaże – coś dla którego turyści przyjeżdżają tu z sąsiednich krajów.

Lokalizacja hotelu

Jednym z najważniejszych kryteriów, według których użytkownicy zwykle wybierają hotel – jest jego lokalizacja. Goście z kraju chcą zobaczyć hotel był jak najbardziej zbliżone do centrum miasta. Ponieważ wszyscy wiemy, że to jest miejsce, gdzie wszystkie rozrywki jest skoncentrowany. Cóż, najlepszym Plaża następnie Hotel Alanya 3 – dokładnie ten rodzaj hotelu. Znajduje się on zaledwie kilka minut spacerem od spokojnej nabrzeżu. Nawiasem mówiąc, pokoje oferują piękny widok na pobliskie otoczenie – morze, góry, wysokie drzewa zielone.

Każdy z pokoi hotelowych

Ale najważniejsze – to nie jest lokalizacja hotelu. I jakie warunki może zaoferować swoim gościom. Best Beach Hotel Alanya – Hotel mid-range (3 gwiazdki), ale warunki życia to zapewnia przyzwoite. Pokoje urządzone są w stylu domową, to wszystko, co jest niezbędne dla osoby do życia – miękkie i wygodne łóżka, telewizję satelitarną, klimatyzację oraz oczywiście własną łazienkę z toaletą i suszarką do włosów.

Koszty utrzymania nie mogą być uznane za niskie, ale również wysokie – też. Standardowy pokój dwuosobowy z śniadanie wliczone w cenę w wysokości zapłaty będzie kosztować 19 tysięcy rubli. Okazuje się trochę mniej 10 tysięcy na osobę. To – cena od 7 dni i 6 nocy. Przy rezerwacji samych pokoi dla jednej osoby koszt wyniesie około 15 tysięcy rubli.

Istnieją również pokoje trzyosobowe. Wynajem takich mieszkań będzie kosztować 25 tysięcy rubli. Śniadanie jest wliczone w cenę. Jeśli dokonasz rezerwacji w opcji z dwoma posiłkami dziennie, jest znacznie bardziej kosztowne 3000.

Codziennie pokoje są dokładnie oczyszczone. W odniesieniu do czystości i porządku w hotelu „Best Beach Hotel Alanya 3” nie martw się – tutaj w ten obserwowany. Przy okazji, jeśli chcesz – nie ma pralni chemicznej, oni też mogą skorzystać.

Usługi i konserwacja

Best Beach Hotel Alanya 3 oferuje swoim gościom wiele różnych usług. Ci ludzie, którzy kochają na świeżym powietrzu, można wypożyczyć rower i zwiedzić malownicze okolice. Fani bardziej relaksujące hobby spodoba się bar i jednej z restauracji – one służyć gościom w la carte i bufet. W tych miejscach można spróbować różnych potraw, należące zarówno do Europejskiej i kuchni narodowej. Nawet w miejscach publicznych i można siedzieć w Internecie – bezpłatny dostęp bezprzewodowy jest dostępny dla wszystkich.

Goście mogą również wypożyczyć samochód. Nawiasem mówiąc, jeśli goście przybyli do swojego samochodu, a następnie zostaną one podane miejsce parkingowe. Nie jest konieczne, aby pre-order, a także za to zapłacić. Za dodatkową opłatą hotel oferuje transfer.

opinie

Europaen Beach Hotel 3 Alanya – całkiem ekonomiczny hotel z dobrą obsługą. Jako tymczasowe miejsce zamieszkania jego wyborem dla wielu fanów podróżujących w sprawie budżetu.

Alanya Astor Beach Hotel 3 otrzymuje pozytywne recenzje nie tylko dlatego, że jest to dobre środowisko i nastawienie do gości. Administracja hotelu zawsze idzie w kierunku swoich gości i oferuje im szereg dodatkowych usług. Na przykład, ta właściwość może zadzwonić w pokoju z dziećmi. Jeśli są one mniej niż sześć lat, nie trzeba płacić za ich zakwaterowanie. Jeśli goście wejść z dzieckiem, które nie miały dwa lata, będzie dostarczać (za darmo!) Łóżeczku niemowlęcym. I zakwaterowania, oczywiście, również nie będzie musiał dopłacać.

W ogóle, jak można zrozumieć z opisu hotelu „Best Beach Hotel Alanya 3”, to jest dobrym rozwiązaniem dla osób z ograniczonym budżetem. A jeśli chcesz, aby tu przyjechać, należy spieszyć z zastrzeżeniem – dostępne pokoje do sezonu i nie może pozostać.