179 Shares 992 views

Nowość „Kärcher” – wycieraczka

Nowość „Kärcher” – wycieraczką. Czy nie jest on w stanie ułatwić harówki sprzątanie pokoju, lub raczej, aby wnieść w błyszczących gładkich powierzchniach? Może to jest mit, skomponowana przez czcigodnego producenta? Zanim odpowiemy na te pytania, trzeba próbować nowości. To jest opinia tych, którzy już testowali wycieraczkę „Karcher” WV 50 plus, będziemy rysować, wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji, czy do zakupu tego produktu oferowanego przez znanego niemieckiego koncernu.


Opcje „Karcher”

Wycieraczka – mała łącznie, o wadze około 700 gramów, posiadające zbiornik małej pojemności w celu gromadzenia płynu. Urządzenie jest zasilany z akumulatora, tak że przewody podczas czyszczenia nie będzie ci przeszkadzać, ale czas jego funkcjonowania jest ściśle ograniczona do wielkości baterii. Zestaw zawiera także dyszę natryskową z miękkiej tkaniny bawełnianej. Jest to podstawowy zestaw, ale producent zaleca zakup materiału eksploatacyjnego – Skoncentrowany środek do mycia szyb.

Zasada działania

„Karcher” – wycieraczki, który działa w następujący sposób: powierzchnia jest leczony przy pomocy specjalnego narzędzia i szorować brud dołączoną szmatką.

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, jako że spryskane czyszczenia dyszy płynu jest wyposażony szmatką. Wszystko, co musisz zrobić, po tym zabiegu – jest trzymać jednostki głównej od góry do dołu, zbierając brud run-off i detergent.

krytyka

Wydaje się całkiem proste, ale … Według sprawozdania konsumentów, nie wszystkie tak różowo. Wiele osób skarży się, że brud nie zamierza pozostać rozwód, ktoś jest niezadowolony wielkość baterii, wymagają częstego ładowania. Niektórzy twierdzą, że mycie okien starego „Babcia” metoda jest łatwiejsza i szybsza. Po takiej opinii kogoś, być może uzna, że nie może poradzić sobie z tym, jak do mycia szklanek „Karcher”. Wycieraczka ma jednak nic wspólnego z tych negatywnych cech.

odmowa

Są te oświadczenia i druga strona. Po pierwsze, warto pamiętać, że to urządzenie jest uważane kompaktowy, przeznaczony do czyszczenia małych powierzchni. Dla dużych obszarów w linii Karcher są prawdziwymi „arcydzieła”, które mogą zdziałać cuda. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na zakup tego urządzenia, to wyraźnie obliczyć możliwości dotyczące obszarów, które trzeba oczyścić.

Nawiasem mówiąc, plamy i smugi nie pozostanie jeśli końcowe sprzątanie odbędzie się nie na szybie pół-suche i mokre na dobre, specjalne narzędzie.

Ponadto, niektórzy konsumenci nie biorą pod uwagę siły i gradient ciśnienia na urządzeniu, umieścić szczyptę ssania. Przy odrobinie praktyki – i to się uda.

Oczywiście, profesjonalne narzędzie Karcher nie jest tani, ale jest znacznie bardziej ekonomiczne niż konwencjonalne, ponieważ musi być rozcieńczony wodą.

dać piękny

Wiper „Karcher”, cena waha się około 3000-3500 rubli, będzie to idealny prezent, ponieważ jest nie tylko oryginalne urządzenie przenośne do domu, ale dobra pomoc w walce o czystość ciężki.