871 Shares 8681 views

Domowe bułeczki na stole każdej rodziny

domowe ciasta


Każdego kobieta chce rozpieszczać swoich bliskich pyszne ciasta, herbatników lub ciasto. Musimy poświęcić dużo czasu na próby znalezienia dobry przepis na domowe wypieki. Największym problemem jest to ciasto, bo jeżeli to nie działa, to jest mało prawdopodobne, pieczenia, aby zadowolić ich wygląd i smak. Szczególnie ważne jest, aby wszystkie składniki były w wystarczających ilościach lub domowe bułeczki będą niejadalne. W związku z tym, należy wziąć pod uwagę kilka zasad ciasto.

podstawowe zasady

Najpierw mleko powinna być nieznacznie kwaśny i ciepło. Dodanie do niej trochę kwasu cytrynowego i umieścić w kuchence mikrofalowej w ciągu kilku minut. Po drugie, gdy dodaje się konwencjonalnego lub drożdży suchych, masa nie powinna być zbyt wysoka, nie jest wymagane, aby kontrolować temperaturę. Po trzecie, mąki dodaje się do samego końca. Konieczne jest, aby wlać powoli, aby uzyskać bujne domowe bułeczki. Po czwarte, starannie zagnieść ciasto, pożądane jest, aby nucić wesołą melodię. Nasza babcia zawsze mówiła, że nastroje na gospodynię, więc będzie ona obracać i wypieki. Po piąte, ważne jest, aby utrzymać temperaturę w piekarniku. Przestrzegając tych zasad, możesz być pewny, że Twój dom okaże się wspaniałe bułeczki.

składniki

Aby przygotować jeden kilogram pieczenia, musimy:

1. Mleko – 0,5 litra.

2. Szkło cukru.

3. Sol.

4. kwasu cytrynowego.

5. Worek cukru waniliowym.

6. 3 jajka.

7. 50 g świeżych drożdży (15 g suchej).

8. mąki.

9. olej słonecznikowy.

10. Wypełnienie (dżem, dżem, mak, cynamon, itp.)

szkolenie

W małej miski wlać litra mleka zaciskowy wlać niej kwas cytrynowy i ogrzewa ustawiony na małym ogniu. Daj mleko do ostygnięcia, wlać do niej szklankę cukru, soli i jajka, a następnie dokładnie wymieszać. Drożdże natrzeć łyżką i wrzucać do pojemnika. Jakie są lepsze pod względem jakości, więc być apetyczny domowe bułeczki. Również dodać paczkę cukru waniliowego – z jego piekarni jest niesamowity zapach.

ciasto gotowanie

Teraz przystępujemy do ciasta. Mąka powinien być bardzo dobry posiłek i nadaje się do pieczenia. Dodaje się go powoli do partii, a następnie ostrożnie zrobić ciasto. Należy puścić całkowicie ręcznie. Aby domowe bułeczki okazało się pyszne, różowo i bujne, należy pozostawić ciasto w ciepłe miejsce na 2 godziny, więc jest to w górę, a drożdże są całkowicie osiągnięty.

piec ciasta

Weź czystą patelnię, posmarować je olejem słonecznikowym. Piecu ustawionym na rozgrzanie się przez pół godziny. Posypać powierzchnię stołu z mąki, olej słonecznikowy smaruje ręce. Z podstawową ciasta odciąć małą część tego rozwinięcia cienkiej warstwy. Jeśli chcesz hamburgera, trzeba go umieścić między dwoma tortilli i połączyć brzegi razem. W osobnym pojemniku, pokonuje jaj z mieszaniny cukru do smarowania górną ciasta. Kładziemy bułki na blasze i wstawić do piekarnika na 170-180º C do domu kok wzrosła również nie można często otworzyć i zamknąć drzwi. Podczas pieczenia rumiane, ustaw temperaturę piekarnika do 220º C. Po 30 minutach pieczenia można przygotować się do podania.