800 Shares 9424 views

Koktajl „Depth Charge”, aby każdemu

Fani rozrywki na imprezach i innych wydarzeniach często preferują taki napój jak koktajl „Depth Charge”. Jest to dość popularne i poszukiwane aperitif wśród różnych ludzi w wielu krajach. Składniki tego koktajlu w organizmie przyczyną obecnego cyklu i stworzyć świąteczny nastrój.


Komponenty i receptur koktajl

W placówkach rozrywkowych ten koktajl jest przedstawiona z różnych składników. W zależności od doświadczenia i wyobraźni barmana napoju może zmienić swój charakter i smak. Ale kombinacja z kombinacji różnych stopni cieczy powoduje, że ludziom rzeczywisty efekt opóźnionego bomb działania. Koktajl „Depth Charge” jest tworzony w następujących receptur.

W krajowe:

  • Szklanka piwa – 500 ml;
  • szkło wódki – 50 ml;
  • grenadina.

W szkła piwa umieszcza się szkła z kąpieli, wylano grenadyna. Po tym, pojemnik z koktajlem „Depth Charge” trzepie wszystko spożywane w jednym haustem. Po pewnym czasie, gdy wszystkie te elementy są łączone w napoju, tworzenie pożądanego nastroju rodzinną.

Popularne przepisy:

  • lager – 300 ml;
  • złoto tequili – 50 ml;
  • Ług "Blue Curacao" – 10 ml;
  • alkohol o smaku truskawkowym – 10 ml.

Szkło piwa umieszczono ostrożnie szkło tequili, po czym na wewnętrznych stronach szklanych likierów wylana. Koktajl gotowy do użycia. Pijany szybko.

„Depth Charge” (koktajl): Jak pić napój

Poczucie traktuje taki związek składniki paska jest do uzyskania efektów specjalnych. Napój ten jest pijany za jednym razem, w jednym haustem. Warto więc dobrze nastroić przed pozwolić bombę ciała mocą wybuchową, która w krótkim czasie da reakcję.

Na drinka

Jasny i powodując wir emocji koktajl „Depth Charge”, zdjęcie, które widać na papierze, a na ich przygotowanie do zrozumienia, będzie cieszył przez wszystkich. Ci, którzy nie przeszkadza przewracać szklankę piwa, ale chce, aby wzmocnić efekt tego odurzającego napoju, koktajl pasują idealnie. Kobiety lubią piwo z tequili i dodając likierów. Daje to specjalne uwagi i daje słodki posmak. Mężczyźni są bardziej prawdopodobne, aby podobnie jak w wersji domowej tego koktajl z wódki i grenadyny. W każdym przypadku, bez względu na składniki łączy się, wpływ związku piwa z mocnego alkoholu nie jest czas oczekiwania.

O koktajl „Depth Charge” zaczął mówić w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Dlatego oczywiste jest, że historia mieszają zaczął na długo przed pojawieniem się nowoczesnych barmanów. Od tego czasu, zmieniła sposób dostarczania napojów odurzających z mocnym alkoholem, a tam były świeże opcje gotowania „bomby głębinowe”.

Taka mieszanka może smakować nie tylko w restauracji lub barze. W domu też łatwo zrobić koktajl ze skutkiem azotu. Więc w dół banalne i znudzonym święto! Załóżmy, że na imprezie będzie zabawa, nie gorzej niż w barze disco lub karaoke.