406 Shares 1035 views

Genitalia – jest … ludzki układ rozrodczy

Jak wiadomo, ludzki układ rozrodczy jest przeznaczony do rozrodu. Żeńskie i męskie narządy płciowe są znacząco różne od siebie. Następne będą brane pod uwagę wszystkie ludzkie narządy płciowe, ich przeznaczenie.

Żeńskich narządów płciowych

Układ rozrodczy kobiety spełnia kilka ważnych funkcji. Ta formacja jaj kobiet, które są niezbędne do reprodukcji. Nazywane są również komórki jajowej. Po wytworzeniu, są transportowane do miejsca, gdzie wystąpić zapłodnienia. Zwykle jest to jajowody. Następnym etapem zapłodnienia jaj – jest jego implantacji w ścianie macicy. To jest początek ciąży kobiety. Jeśli tak nie jest, wtedy zaczyna się miesiączka. Inną funkcją układu rozrodczego kobiety – jest produkcja hormonów płciowych, które wspierają cykl reprodukcyjny.

Struktura układu rozrodczego kobiety

System składa się z dwóch części wewnętrznej i zewnętrznej. Genitaliów – jest narządów zewnętrznych, których zadaniem jest zapewnienie, że penetracji nasienia do ciała i ochronę organów wewnętrznych infekcji.

Narządy zewnętrzne Kobiety

Zewnętrzne żeńskie genitalia są:

 • Wargi sromowe. Oni otaczają i chronią małe wargi sromowe. Konstrukcja jest porównywalna z genitaliami męskiej moszny, jak warg sromowych są stosunkowo duże i mięsiste. Zawiera gruczołów potowych i łojowych, które produkują tłuszcz. Podczas dojrzewania pokryte głowy.
 • Wargi sromowe mogą być bardzo małe – o szerokości 5 cm. Otaczają pochwy i umieszczone wewnątrz warg sromowych.
 • Łechtaczki – mała, wrażliwe organy, utworzony w miejscu zbieżności mniejszych warg sromowych. Mężczyzna narządów płciowych jest często porównywany do niego. Łechtaczki są objęte fałdy skóry, jak i penisa. Jest również wrażliwe na dotyk i eregiruet.

Narządy wewnętrzne są kobiety

Jeśli genitaliów – są organy zewnętrzne, co związane jest z wewnętrzną?

 • Pochwa jest kanał, który łączy szyjkę macicy i zewnętrzną część ciała. Nazywa kanał rodny.
 • Macica jest pusty, narząd, w którym rozwija się płód. Jest on podzielony na dwie części: szyjki i korpusu głównego. Jest łatwo rozszerza się i dostosowuje się do wielkości rozwijającego się płodu. Kanał przechodzący przez szyjkę, pozwala na nasiona, aby uzyskać w środku, a krew menstruacyjna – na zewnątrz.
 • Jajniki są małe, owalne gruczołów znajdujących się po obu stronach z macicy. Wytwarzają one jajka i hormony.
 • jajowodów nazywane wąskich rur, które są przymocowane do górnej macicy. Na nich są dojrzałe jaja w macicy. Zapłodnienie tych rur. Zapłodniona komórka jajowa następnie przenosi się do macicy, co nawyka i zaczyna się rozwijać.

Męski układ rozrodczy

W przeciwieństwie do kobiet, większość z systemu męskiej znajduje się poza ciałem. Wynika to z faktu, że człowiek jest zaangażowany jedynie w koncepcji, a nie w formacji płodu i jego ukrywaniem.

Męskich narządów zewnętrznych

Moszna, penis i jądra są zewnętrzne narządy płciowe.

 • Penis jest męski narząd używany podczas stosunku płciowego. Składa się ona z korzenia dołączony do żołądka, pręt i część głowicowa są ścięte na końcu. Głowica jest objęte napletka, których niektóre są usuwane z różnych powodów. otwór cewki moczowej i rura, transportu materiału siewnego i mocz, są na końcu korpusu. narządu rodnego zawiera bardzo dużą liczbę zakończeń nerwowych, które są bardzo wrażliwe. Penis składa się z trzech komór, które z kolei składają się z tkanki gąbczastej. Wnęki są wypełniane tkanki we krwi w czasie wzbudzenia. Pozwala to na stosunek.

 • Męskie genitalia – to nie tylko penisa, ale także moszny. Jest to woreczek zawierający wiele jaj oraz naczynia krwionośne i nerwy. Reguluje się temperaturę jąder, w celu wytworzenia nasion powinna być nieco poniżej ogólnym temperatury ciała.
 • Jądra – owalne ciała małej wielkości, znajdujące się w moszny i dołączonego sznurka. Organy te są odpowiedzialne za produkcję męskich hormonów i nasienia. Wewnątrz mają dużą liczbę kanalików – kanalików. Są one produkowane przez plemnik.

Narządy wewnętrzne są mężczyźni

Męski układ narządów wewnętrznych, zwany również „klauzule – jest:

 • Dodatkiem – jest długi i zakrzywiony na końcu rury z jądra. Transportuje i przechowuje spermę plemniki. Są one również odpowiedzialne za dojrzewanie plemników.
 • nasieniowodu jest rurą, która przechodzi z najądrza do jamy miednicy. W ramach przygotowań do ejaculatory kanałach nieść dojrzałe plemniki do cewki moczowej.
 • Cewka – przewód, który transportuje moczu z organizmu. U mężczyzn, ale również wyrzuca płyn nasienny. W tym czasie przepływ moczu jest całkowicie zablokowana.
 • Pęcherzyki nasienne są woreczki dołączone do przewodów, wyprowadzanie materiału siewnego w pobliżu podstawy pęcherza. Wytwarzają one fruktozę. Ta ciecz, która jest dużo cukru. To służy jako źródło energii dla komórek rozrodczych, co pozwala im poruszać. Że ciecz te pęcherzyki panuje w całkowitej objętości nasienia mężczyzn, znanych również jako ejakulatu.
 • Prostaty lub prostaty – organu, która jest porównywalna z wielkością orzech. Jest ona niższa od pęcherza. Prostata dodaje się do płynu nasiennego dodatkowych elementów, które paliwo plemniki. Cewka moczowa, wyrzuca wytrysku podczas orgazmu, to biegnie przez środek prostaty.
 • Gruczoły opuszkowo-cewkowe, zwane są również COWPER w rozmiaru struktury ziaren. Są poniżej prostaty po obu stronach cewki moczowej. Te gruczoły wytworzeniem przejrzystego płynu pochodzącego bezpośrednio do cewki moczowej. Konieczne jest, aby smarować i usunąć kwasowość po oddaniu moczu.

wniosek

Tak, to jest teraz jasne, dlaczego musimy ludzkiego układu rozrodczego, czym różni się od mężczyzn i kobiet, że ten genitaliów. To wszystko jest częścią ludzkiego ciała, bez którego życie na Ziemi byłoby niemożliwe. Ważne jest, aby opuścić ten system zdrowe, do rodzenia pełnoprawnym potomstwa, a tym samym do utrzymania życia na świecie.