492 Shares 3674 views

Tuła cyrk po gruntownym remoncie przygotowuje się na przyjęcie gości

Podejście do logicznego zakończenia prac nad rekonstrukcją jednej z najstarszych instytucji, które ze względu na swoje spektakularne produkcje zdobyły wielu fanów absolutnie wszystkich grup wiekowych. Stan naprawy okazały Tula cyrku, który jest długi czas oczekiwania na swoją kolej, aby uzyskać atrakcyjną fasadą.


Interesujące fakty o życiu cyrk Tula 19 wieku

Rozwój sztuki cyrkowej w takim mieście jak Tula starożytnego rozpoczęła się w pod koniec 19 wieku. Wśród pionierów tej formy sztuki byli braćmi Truzzi. Mieli swój własny budynek dla niezwykle interesujących i komediowych występów, który koncertował na całym świecie.

Po upadku powyższej cyrku kontynuował działania nie mniej popularne w czasie budowy, który może pomieścić wystarczająco dużą liczbę ludzi. Wśród legendarnych postaci, które doprowadziły do cyrku Tuli był Roman Gamsakhurdia: dzięki niemu, przemysł stał się popularnym sztuki dla społeczności światowej.

Do budynku, w którym mieścił się cyrk Tuli 1949 był przełomowym. Bezlitosny pożar zniszczył go nie do poznania, jak w żałobie nie tylko obywateli, ale również cały kraj. I dopiero w 1963 roku budynek został odrestaurowany i wyposażony w system, zapobiegają powstawaniu pożarów.

Długo oczekiwany remont cyrku

W związku z obecnym kierownictwem tego samego regionu, a środki zostały przydzielone do jednej z wizytówek miasta, które jest cyrk Tula. Otwarcie odnowiony w ubiegłym zaplanowano na koniec tego roku. Jeśli mówimy o stanie naprawy Dzisiaj rekonstrukcja przychodzi do logicznego wniosku. Zostało to potwierdzone przez lokalnego zarządzania, który utrzymuje ten problem pod ścisłym nadzorem i kierunkiem specjalistów.

Również należy zauważyć, że ten rodzaj pracy, charakteryzuje się taką skalę po raz pierwszy w ciągu ostatnich trzydziestu lat w regionie Tula. Zamknięcie cyrku w celu przebudowy miały miejsce w lecie 2014 roku. Według wstępnych szacunków wstępnych, przybliżony koszt prac wyniósł około 200 milionów rubli rosyjskich.

Wielokrotnie pojawiły się w mediach informacje o planowanym zakończeniu prac na placu i jego ogromnego otwarcia, które zaplanowano na wrzesień tego roku.

Plany renowacji

Należy zauważyć, że najważniejszym czynnikiem była wygoda dla przewodnika po mieście dla odwiedzających. Wszakże w projekcie przebudowy została uwzględniona, tak aby stała się atrakcyjnym i przyciągnięcie użytkowników do gminy, która mogłaby być z rodziną odpocząć, śmiać się i mieć pozytywne nastawienie dłuższego czasu.

Pod koniec pracy ogromna etapem będzie w Tula, który będzie gotowy do pomieścić 2500 gości i wziąć trupę turystyka nie tylko poziom all-rosyjski, ale także światowym znaczeniu.

Źródłem finansowania remontów na tyle dziwnie, że to budżet federalny, dzięki której będzie można ponownie odwiedzić takie miejsca jak cyrku Tula. Naprawy są także dotknął i foyer z powyższego budynku, który pojawi się w zupełnie innej roli. Zmiany wpływa nie tylko wewnętrzne rozwiązania projektowe, ale także system oświetlenia, który jest jednym z najważniejszych problemów.

Otwarcie cyrku po triumphant Odbudowy

Głośno i inspirujące otwarcie budynku zaplanowano na wrzesień, na podstawie planów, które pierwotnie zostały zbudowane wokół takiego obiektu jak cyrku Tula. Otwarcie, niestety, cierpiał na dłuższy okres. Data ta odpowiada początku zimy tego roku.

Oprócz remontów wewnętrznych i zewnętrznych planowanych wymianę narzędzi i urządzeń do komfortowego pobytu zwierząt biorących udział w niesamowitych występów cyrkowych, a także wentylacji i ogrzewania, które są składniki dobrego funkcjonowania i nieprzerwanego funkcjonowania instytucji.

Należy zauważyć, że taka przemiana została zaplanowana w najbliższym cyrku w 2012 roku. Zgodnie z projektem, to miejsce miało być jakiś kompleks rozrywkowy z obecnością pola gry, pokoje do oglądania filmów i koncerty i hotel. Ale w przyszłości zarząd miejski odmówił tego pomysłu.