830 Shares 2366 views

Bra-transformator – marzenie każdego mody

Co chcesz zgłosić? Och, lekarz, nie mam nic do noszenia … Niepotwierdzone sytuacja życia nowoczesnych mody jest bardzo podatny na wyjaśnienie: Twoja ulubiona sukienka bustier może zepsuć gęste, lub nawet gorzej, bez smaku ramiączka silikonowe, kopanie w ramionach. Dlatego wymyślił biustonosz transformatora, doskonale podtrzymuje piersi i przy braku jakichkolwiek pasów.


Jednak ta funkcja nie ogranicza się do niego. Jedna znana firma do produkcji bielizny opracowała i oferuje prawdziwie wyrafinowanych fashionistas Lego dla dorosłych dziewczyn – Bra-transformator «Diamentowe butiku za Bezgranicznej Bra», wykonanie zamierzonego efektu wybuchu jądrowego. Biustonosz kampania zdjęcie pokazuje słynny modelka Helen Rivers, piersi objętych wspaniałych ramiączkami przeplatających się ze wspierania filiżanki – i muszę powiedzieć, nawet oni radzą sobie dobrze z objętością Helen. Zawierający cud inżynierii kubki, z których każdy ozdobiony jest dokładnie 23 pętli, a na pasku znajduje się za innym 28 Sweetheart, dobrze, magiczny zestaw większość z tych pasków. Możesz utknąć w przed lustrem na scenie bielizna – z jakiegoś powodu ludzie czekać.

A co mają?

Jak we wszystkich innych sektorach high-tech przedsiębiorczych japońskim dokonały przełomu w produkcji biustonosz biustonosz: transformator teraz łatwo być zamienione na torby na zakupy, jak zrobić twórców szkarłat «Nie! Torba na zakupy Bra ». Dlaczego nie iść do supermarketu po pracy, już rozbieranie się przy wejściu – czy można coś dostać za darmo.

Następnym modelem docenią naszą przesiąknięta gier online chłopców – prosto do uwodzicielskiej żeńskiego bogactwa jest obecnie możliwe, aby dołączyć klawiaturę USB marki Anioł Kitty. Wydrukowane na nim – to samo, aby grać na akordeonie. Ale jest przydatny wynalazek, na przykład, topy sportowe, wyposażone w czujniki, które mierzą tętno, tętno, prędkość, i przebieg. Jednak, aby śledzić wyniki będą w oczach zdumionego spojrzenia uderzeń pod jego koszulę.

Wybierz pierwszy biustonosz

W dół i na zewnątrz kłopoty – początek: w życiu każdej kobiety przychodzi czas, kiedy jej ciało nudzi bez urządzeń wspieranie – i tu pojawia się matka podczas córką szczerze wyjaśnić, dlaczego musimy biustonosze. W przeciwnym razie dziecko będzie zwrócić uwagę na ścisłą i traumatycznych piersi, ale modne rzeczy.

Nawiasem mówiąc, cabrio biustonosz jest idealnym rozwiązaniem na małe piersi, dobrze trzyma się na niej i popychając w głąb skóry – to jest fakt, że tak młode dziewczyny z satyny skórzanym ramieniu jeszcze jeden argument na rzecz zakupu właśnie taki model. Lekarze powinni zwracać uwagę przy wyborze pierwszego biustonosz w następujących miejscach:

  • Nie „push-up” i chrupanie kości, to najlepiej kupić Biustonosz bezszwowy styl sportowy.
  • Warto zwrócić uwagę na bieliznę bawełnianą – szczegóły koronki i zabawne wydruki są zawsze mile widziane, ale na górze warstwy bazowej.
  • Nie próbując wszędzie – biustonosz dla nastolatków nie powinny powodować dyskomfort, wstyd przed rówieśnikami, a co najważniejsze – rówieśników.

Jeśli naprawdę chcesz się wyróżniać silnie wspierające stanika na imprezie – nie wolno nosić produkt, ale nie dłużej niż 3-4 godzin.