868 Shares 7419 views

Krynoliny, to jest: ładne sukienki alternatywny projekt, czy tylko chwilowa moda?

Krynoliny – co to jest, wiesz? Jak je nosić? Crinoline – sztywną postać, zaprojektowane w celu uzyskania pożądanego puszysty przepony. Suknie wieczorowe stosujących takie kształty i niezwykle wielkie uroczystości.


Trochę historii

Crinoline raz pierwszy pojawił się w 19. wieku w Anglii. To była pofałdowana przepona w postaci dzwonu. jego kształt jest określony przez halki. Zostały one wykonane ze specjalnego materiału, który używany konia włosy z lnianej lub bawełnianej nici. Taka rama przyłączone kobiet okularów formularza sylwetkę. Przez 1859 nastąpił tak zwany sztuczny krynoliny. Co to jest i czym się różni od poprzedniego? Obrzeże jest przyszyty taśmy stalowej lub taśmy stalowej z fiszbin. Dali według tego moda jeszcze większa postać splendor. Panie zostali pouczeni, aby podjąć „szlachetną postawę”, który łatwo pozwala dokonać krynoliny. Ponadto, są one zdolne do wykonania zewnętrznej skromności, trzymając jego rycerzy na warunkach rynkowych, określonej przez szerokość ramy. Do codziennych sukienek zostały wykonane mniej bujne halki, ale zrobili bardzo szerokie i długie suknie na wieczór.

nowoczesne krynoliny

Ta forma spódnicy jest popyt dzisiaj. Przede wszystkim, to wesele i krynoliny obręcze na wieczór sukienki. Praktycznie każdy suknia ślubna umieścić na spódnicę. Styl ubierania określona jakiej formie krynolina. Czym jest ta forma, będziemy teraz rozważyć.

Najczęściej stosowane w suknie ślubne krynoliny siatki z pierścieniami sztywne (1 do 7). Większe wykorzystanie pierścieni, bardziej skomplikowany strój. Z taką spódnicę łatwy do tańca, nie jest zmieszany w nogach. Liczba dzwonków jest dobrać do stylu ubierania.

Nie krynolina z elastycznych pierścieni. Ze swej szycia tkaniny używane i pierścienie są wstawiane do plastiku. Te krynoliny widoczne przez cienki materiał i są niewygodne do siedzenia. Przed umieszczeniem na uroczystość sukni lepiej trenować, więc to było wygodne.

Najwygodniejsze spódnica z plisami i pierścieni. W przypadku tej formy krynoliny, że to wygląda? Ramki, marszczona z siatki lub gęstej tkanki, jest umieszczony w sztywnym pierścieniu, utrzymuje doskonały kształt. Nie świecą i wystaje przez cienką tkaninę sukni. W niektórych modelach jest wielowarstwowe halki. Upada pięknie, nie przezroczyste, zwykle szyte na zamówienie.

magazynowanie

Bierze się przestrzeń i utrzymać ją niewygodny w rozszerzonej formie. Składane krynoliny to podoba? Jako taka, jest ona podobna do niewielkich pierścieni, które są łatwo złożyć do małej torebki. Instrukcje dotyczące sposobu spasować krynoliny, trudno znaleźć. Ale wciąż znaleźć.

Do tej operacji, może zaistnieć potrzeba asystenta. Jeśli krynoliny jest nie więcej niż 3 pierścieni, można dodać go do jednego. Aby zrobić to raz wszystkie pierścienie i umieścić je na siebie. Włącz je tak, aby uzyskać osiem. Powstałe pierścienie są sumowane i umieścić w torbie.

W razie potrzeby krynoliny, możemy wyciągnąć ramkę worka, wyprostuj i dać trochę powiesić. Teraz można ponownie noszone przez strój wieczorowy.