746 Shares 2488 views

Maść „Akriderm”

Kompozycja zawiera akriderma antybiotyk aminoglikozyd gentamycyny posiadające szerokie spektrum aktywności. Bakteriobójcze działanie na wielu mikroorganizmów. Maść „Akriderm” obejmuje również betametazon, który jest glikokortykosteroidem. Substancja ta ma anty-alergiczne, działanie przeciwzapalne i lokalnej. Klotrimazol, część leku jest efektem przeciwgrzybiczym. Że pochodne imidazolu działa przerywając ergostirola sposób syntezy, który jest jednym z elementów w błonie komórkowej grzybów.


Transdermalne wchłanianie substancji czynnej we krwi w nieco
Przezskórne stosowanie tego środka w dawkach terapeutycznych. natężenie
absorpcja betametazonu po nałożeniu na skórę zależy od
barierą naskórka. choroby skóry i stany zapalne znacznie
zwiększone wchłanianie betametazonu. przy użyciu maści „Akriderm” opatrunków okluzyjnych może spowodować rozwój ogólnoustrojowych działań niepożądanych.

Wskazania do stosowania leku są alergiczne i proste zapalenie skóry, choroba powikłane zakażenia wtórnego. Maść „Akriderm” stosuje się do leczenia ograniczonej i rozproszonego neurodermit, włączając atypową. Wyświetlanie leku do leczenia przewlekłego prostego półpasiec, egzema, grzybicy skóry. Dobry efekt terapeutyczny maść „Akriderm” przewiduje w przypadku wielobarwne porosty, kandydozy i grzybica, zwłaszcza gdy dotknięty obszar dużych zagięć skóry, takich jak pachwiny.

Środki stosowane na skórę poprzez pocieranie płuca. Czas trwania leczenia zależy od stopnia uszkodzenia i nozologii
choroba. Kiedy grzybica stóp terapii wynosi 3-4 tygodni. W przypadku,
jeśli zmiany klinicznych zaobserwowano, zaleca się, aby zmienić schemat leczenia lub wyjaśnienie diagnozy. W przypadku zakażeń grzybiczych lub bakteryjnych niezbędnych do flory znieść stosowanie maści „Akriderm” i przypisać odpowiednie leczenie. Lek zalecany jest do stosowania z wielką starannością dla dzieci, ponieważ są one nadal słabo rozwinięty i duża powierzchnia naskórka skóry w stosunku do masy ciała. „Akriderm maść”, których opinie można znaleźć na specjalistycznych stronach może powodować u dzieci niekorzystnych skutków ogólnoustrojowych. W związku z tym, zażywania narkotyków, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, i tak szybko, jak to możliwe. Należy zachować ostrożność podczas stosowania leku u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Efekty uboczne maści „Akriderm” mogą być wyrażone w reakcjach alergicznych, hipopigmentacja wygląd sterydów trądzik, nadmierne owłosienie, zapalenie mieszków włosowych, suchość skóry. „Akriderm Ghent maść” może powodować suchość skóry, podrażnienie i swędzenie. Po zastosowaniu opatrunków okluzyjnych są zagrożone kolczastego ciepła, zanik skóry, zakażenia i maceracji. Przy stosowaniu na dużą powierzchnię, a długotrwałe leczenie następuje wzrost ciśnienia krwi i masy ciała, bolesne miesiączkowanie, hiperglikemia, nasilenia zakażenia latentnego ognisk. Działania uboczne mogą występować w osteoporozie, obrzęk, owrzodzenie układu trawiennego błon śluzowych.

Interakcje „Akriderma” Nie znaleziono innych leków.

Przeciwwskazania do stosowania maści jest toczeń, dzieci
wiek, otwarte rany, reakcje po szczepieniu skóry, opryszczka, ospa wietrzna,
manifestacje w objawów skórnych kiły. Jeśli to możliwe przedawkowanie
przejawy Cushing. Leczenie w tym przypadku jest do skorygowania
zaburzenia elektrolitowe, leczenie objawowe i wycofywanie
lek.