113 Shares 5778 views

Książki Larissa Renard: przegląd najlepszych. Bestsellery dla kobiet

Bogdanova Larisa (alias Renard) urodził się 09 grudnia 1966 w Krasnojarsku. Nawet w młodym wieku dziewczyna poważnie interesuje się psychologią i opuścił swoje rodzinne miasto w Petersburgu. Tutaj Larisa wstąpił na Uniwersytet imienia Łomonosowa. Absolwentka Wydziału Biologii, do głębszego zrozumienia natury ludzkiej. Podczas treningu Larissa udział we wszystkich grupach i sekcjach, które oferuje tylko. Była w towarzystwie lokalnej grupy teatralnej studentów, zaangażowanych w twórczego pisania, wysyłając swoje artykuły w lokalnej prasie. Larissa zawsze kochał świeżym powietrzu, nawet w czasach młodości miały wielkie zainteresowanie alpinistów.


Po ukończeniu Wydziału Biologii Larisa idzie do Wydziału Psychologii na tej samej uczelni. Skutecznie uzupełnia ją i bronić pracy magisterskiej. Potem udał się do Szwecji i tam otrzymał tytuł MBA. Larissa dużo podróżował po ukończeniu studiów i podróży w Szwecji. Ona nauczyć nowego kraju, kultury i religii, aby mieć głębsze pojęcie o psychologii kobiet i mężczyzn.

życie osobiste

Nawet w trakcie szkolenia w Akademii. Lomonosova Larisa żonaty. W mężem, że odkryła życie satelitarną. Byli niezwykle podobne duchowo. Oni prześledzić tę samą pasję i pragnienie życia. Larissa urodziła mężczyzną, którego kochała dwóch wspaniałych synów. Mąż Larissa starsza niż jej 8 lat. Mimo różnicy wieku, robią wiele wspólnego. Razem, są równie aktywne, ich cele życiowe i plany pokrywają się. O mężu pani Renard jest mało znane. Ona jest mądra kobieta, chce zachować swój skarb w ukryciu przed wzrokiem ciekawskich.

„Akademia prywatności” Larisa Renard

W 2000 roku, znawca kobiecej duszy, Pani Renard, stwarza cały szereg interesujących szkoleń, które mają na celu pomoc kobietom. Z czasem zyskały popularność w Petersburgu. Zadzwoniła do tych klas wspólną nazwę – „Akademia prywatności” Szkolenia omawiane są najważniejsze problemy, które mogą być zainteresowane każdej kobiety w każdym wieku. Tutaj jest powiedziano i pokazano, jak zachowywać się w relacjach z mężczyznami, co pułapek istnieje do komunikacji między rodzicami i dziećmi, dlaczego ważne jest, aby monitorować ich komunikację. analizowano także jak zachowywać się z kolegami, których modele komunikacji są dopuszczalne.

Przy konstruowaniu rozmowę przechodzi wyraźny podział kobiet na 4 stanów: dziewczyny, kochanki, kochanki i queen. Szkolenia z cyklu „Akademia prywatności” są dodatkiem do Petersburga w wielu innych miastach, gdzie nie więcej niż 30. Po przejściu kursu program absolwent otrzymuje jakieś świadectwa ukończenia szkoły – „Medalion kobiecej władzy”

Główne prace Renard

Kolekcja legendarnych stworzeń mądra kobieta psycholog składa się z ośmiu utworów, które podburzyli każdej kobiecie serce. Książki Larissa Renard może wpływać na podświadomość każdej kobiety. Poniżej znajdują się szczegółowe opisy najbardziej znanych kształtek pisarz lekcji.

„Siła kobiet”. trylogia

Zbiór prac wykrzykując imię zawiera trzy główne etapy Larissa Renard. Obejmuje to produkt są opisane poniżej. W „Krąg kobiecej władzy”, „Eliksir miłości” i „Otwieranie nowego siebie” Każda część słynnej trylogii pozwala kobiecie zrobić wielki krok w badaniach nad jego istotą, aby zmienić świat wokół nich w złym kierunku, co jest wygodne dla większości pań.

Pierwsza część trylogii „Siła kobiet”

Innym stworzenie niezrównanego Larissa Renard zwane „grono kobiecej władzy” dotykane i zainspirował miliony kobiet. Żadna z pań, którzy czytają tę książkę, nie pozostanie obojętny. „Krąg kobiecej siły” – rodzaj instrukcji dla pań, które uczą, jak być prawdziwą kochankę, a jednocześnie być kobietą. Wiele dojrzałe panie, którzy już pewne doświadczenie za sobą, szczerze żałować, że ta książka nie jest złapany w młodości, kiedy można jeszcze uniknąć niektórych błędów.

Książki Larissa Renard dedykowana dla kobiet, które czują się samodzielni i móc zmieniać siebie i wszystko wokół niego. W pierwszej części słynnej trylogii uroczych pań otworzy swoje możliwości, które czai się gdzieś głęboko w nich. Dlaczego mężczyźni są przyciągane w kobiecie pierwotnie długie nogi, wspaniałe piersi, szczupłą sylwetkę? Ale co z duszą? Jako wewnętrzny świat? Te pytania Larisa Renard daje szczegółową odpowiedź w jego pracy. „Krąg kobiecej władzy” opowiada przede wszystkim niesamowitą siłę kobiet. Kruchy, delikatny, na pierwszy rzut oka, że posiada niezwykłą siłę, która czasami nie może być uszkodzony.

Druga książka

Istotą receptury Larissa Renard jest: jeśli chcesz, miłość, miłość i być kochanym. Nazwa książki „Eliksir miłości” mówi samo za siebie. To określone etapowe receptę szybko jedzenie wspaniałe i skuteczne narzędzia, które dają szanse być adorowany i nadal czuć się bardzo namiętne uczucia. Najważniejsze jest to, aby przygotować ten eliksir, według Renard, zwracają się do siebie, do swoich wewnętrznych uczuć. Aby wyciągnąć szczęśliwy i wesoły kobieta, która skrywa w głębi duszy, i oddychać powietrzem wolności i przyjemności.

Renard daje ogólną receptę skutecznego przygotowania magiczne eliksiry. Jednak po tym, jak kobieta zrozumie w sobie, peep głęboko w siebie, ona będzie w stanie odebrać sobie wszystkie niezbędne składniki, które są specjalnie dostosowane do jej przypadku. Ci, którzy uważnie przeczytać „Eliksir miłości”, nie ma problemu, aby stworzyć swój własny przepis na wzór sugerowanej przez Larissa Renard. To niesamowite i ważne książka – przewodnik dla kobiet pomylić. Panienki, nie zniechęcaj się. Renard pomoże zrozumieć związek, powiedz Najpewniejszą drogą do szczęścia.

Zakończenie trylogii

„Otwarcie nowego siebie” – kolejną cenną pracę Larissa Renard. Pomoże kobietom odnaleźć szczęście i miłość. I jako autor, zawsze w ten sposób będzie przejść przez samego uczenia się, ujawnienia nieznanych tajemnic, które leżą w zasięgu każdej kobiety. Czasami sama nie zdaje sobie sprawy z wielu sposobów, które ukrywa jej ciało. Sam Larissa nazywa jego tworzenie powieść szkolenie. Ta książka – zbiór prawdziwej przygody i silnego młodej damy, która robi trudną drogę w poszukiwaniu miłości. I, oczywiście, ona pokonuje go dość pomyślnie.

Dokonywanie bogatą żonę

„Bądź moim mężem milionerem” – regularne szkolenia na Renard. Ten literacki Oczywiście jak zrobić, a raczej podniosła milioner męża. Tutaj opisuje historię czterech kobiet. Różnią się wygląd, charakter, status w społeczeństwie i statusu. Ale głównym celem życia dla tych kobiet jest taki sam – znaleźć i wychować człowieka, który jest w stanie przenosić góry, lub przynajmniej uczynić miliona dla nich. Autor twierdzi, że w pierwszej kolejności nie mają przebudować małżonka i rozwijać taką kobietę, za którą pójdzie na poważnych krokach.

Raz w miesiącu, wszystkie z tych kobiet odwiedzić pouczający trening Larisa Renard, co daje im dobrą radą, aby osiągnąć ten cel. W tajemnicach kurtyny otwarte podczas tych rozmów do kobiet o tym, jak rosną w ich człowieka myśliwca i zdobywcy. Przede wszystkim, mają stać się filarem swojej ukochanej żony. Nie będzie w stanie zarobić pierwszy milion bez wsparcia silnego i dedykowanych kobietom. Jest to i uczą się książka Larisy Renar. Szkolenie pomoże Ci zrozumieć dobra sama w sobie i jej satelity. Człowiek nie jest trudna w uprawie. Autor pokazuje to w swojej książce.

„Cztery boki doskonałości”

Kolejny majstersztyk z konesera kobiecej psychologii Larisa Renard. Cztery twarze – rodzaj programu w celu osiągnięcia doskonałości kobiety. Według autora, młoda dama może znajdować się w różnych stanach energetycznych. Cztery z nich: dziewczyna, kochanka, kochanki i królowej. Podczas gdy w jednym z tych państw, kobieta powinna być w stanie właściwie wykorzystać swoją energię, aby nie tracić na próżno, aby nie pominąć ten punkt.

Program ten przeznaczony jest na rok. Ponieważ istnieją cztery pory w roku, a dziewczynka ma cztery stany. Prawdziwa kobieta będzie tylko ten, kto nauczył się kontrolować każdy z tych ról. W jaki inny sposób, aby osiągnąć pożądany? Jak stać się szczęśliwym, chciał i kochał? Autor przygotowuje odpowiedź. Krótko mówiąc, książka może być wymienione Larissa Renard arcydzieło. Powinny czytać każdy szanujący kobiety.