268 Shares 6712 views

Projekt domu 6 do 8 z poddaszem użytkowym oraz dwukondygnacyjnego

Rozwiązanie problemu mieszkaniowego – proces jest zawsze oddany i pracowity: wybrać dom lub mieszkanie, aby zainwestować w budowę lub zakup gotowych części, etc. W dzisiejszym środowisku gospodarczym, zakup gotowych mieszkań i budowy domku w cenie nie dużo innego. Projekt domu 6 do 8 z poddaszem nie znacznie przekracza koszt mieszkania 2-3-pokojowe w nowym kompleksie mieszkaniowym.


Co pozostanie?

Przy podejmowaniu decyzji w obudowę izolacji nie jest jednolite warunki, które są odpowiednie dla każdego. Gdzie grasz rolę osobistych preferencji każdego, kto chce kupić dom lub mieszkanie. Często rodziny mają ograniczony budżet i zdecydować się na bardziej przystępne opcji. Powszechnym błędem jest fakt, że mieszkanie jest tańsze domy. Można to wytłumaczyć w następujący sposób: przy zakupie mieszkania w gotowym komórek „mrowisko” klient zna ostateczną cenę mieszkania i jego metr kwadratowy. Ale rzadko biorą pod uwagę potrzebę ostatecznego wykończenia – szorstki mało woli. Okazuje się, że ostateczna wartość przedmiotu zwiększa się o 10-20%.

Budowanie domu jest bardziej opłacalne niż zakup gotowych, ponieważ w tym przypadku nie ma potrzeby, aby zapłacić sprzedającemu. Jeśli wziąć mały domek, w przybliżeniu równe wielkości 2-3 pokojowe mieszkanie, ostateczna wartość przedmiotu przychodzi znacznie tańsze. Aby warunek ten jest spełniony, konieczne jest, aby wybrać, na przykład, projekt domu 6 do 8 z poddaszem – w przypływie 3-5 pokoi. Koszt budowy rama nie jest drogie, ale na właściwości technicznych nie otrzymując elewacje wielowarstwowych budynków mieszkalnych.

Opcja najbardziej opłacalne

Decyzja została podjęta na rzecz budowy domu – doskonała! Jednak ani właściciel domku nie żałować swojego wyboru.

dom rama 6 do 8, projekt, który można kupić lub zrobić samemu – najlepszy wariant decyzji problemu mieszkaniowego. Dlaczego?

 • Ten domek zajmuje mało miejsca na ziemi.
 • Z właściwego rozmieszczenia pomieszczeń, można wykorzystać najwięcej miejsca.
 • Rama konstrukcja technologia pozwala szybko zbudować zaplecze, można odebrać cały dom w jednym sezonie.
 • To nie wymaga drogiego i potężny fundament.
 • Najtańsze rozwiązanie zgodne ze wszystkimi wymaganiami technicznymi.

Dom może być jedno-piętrowy z poddaszem lub dwupiętrowy. Aspekt ten zależy od liczby członków rodziny i ich potrzeb. Optymalna konstrukcja domu jest 6 do 8 z poddaszem: posiada ona więcej miejsca niż w budynku parterowym, ale jest o wiele tańsze i bardziej kompaktowy dwupoziomową.

Funkcje rozwiązania szkieletowe

Od wyboru materiału do budowy obiektu zależy od wartości i terminu jego budowy. Najszybszym i najtańszym sposobem na to jest konstrukcja ramy. Co to jest:

 • Urządzenie drewnianej lub metalowej ramy zewnętrznej i wewnętrznej ścian nośnych.

 • Montaż skuteczny grzejnik.
 • Ostateczna okładziny.

Drugi i trzeci etap może być podstawiony przez jeden – nowoczesnej instalacji paneli warstwowych, które są typu „sandwich” z obustronnym grzejnika i wysianiu.

Należy zauważyć, że metalowa rama bardziej trwałe, ale droższe: koszt kanału bar wyższe niż belek drewnianych, ściany są potrzebne bardziej dokładne ogrzaniu podstawa powinna być bardziej dokładny. Ponieważ najczęściej materiału do „szkieletu” jest drzewem.

Piętrowy dom rama 6 do 8, projekt, który nie jest skomplikowana specjalne rozwiązania architektoniczne (otwory w kształcie złożona konfiguracja obwód itd.) Może być wznoszone przez 1-2 tygodni, z zastrzeżeniem, że fundament jest gotowy, aby przejść.

Wybierając plan

Przed rozpoczęciem budowy jest zawsze kwestia umieszczenia pomieszczeń wewnątrz domu, tak aby umożliwić maksymalną ilość przydatnych metrów. Zawsze można kupić gotowe rozwiązanie w biurze projektowym, ale wiele osób woli, aby ich własne schematyczny układ.

Chcesz zbudować najbardziej kompaktowy ramki dom parterowy 6 do 8? Projekt często zawiera 4-5 oddzielne pokoje + łazienka. Powierzchnia pomieszczeń lub kuchni okazuje się niewielka, ale wystarczająca do komfortowego pobytu i użytkowania.

Projekt domu 6 do 8 z poddaszem zapewnia większą lot do kreatywności. Na pierwszym piętrze znajduje się łazienka, kuchnia i salon, poddasze – 2-3 sypialnie. Na parterze może pomieścić większą liczbę pokoi.

Niezależnie od liczby warstw, z których każda może samodzielnie stawiać spacji w przestrzeni własnych i potrzeb. Weź kartkę i ołówek, stworzyć skalę obwodu. Zgodnie z tym rysunkiem profesjonalnych projektantów i budowniczych będzie w stanie stworzyć kompletny projekt ze wszystkimi zasadami i niuansów.

Inne materiały drewniane

Dla fanów bardziej fundamentalne i tradycyjne rozwiązania mogą być realizowane projekty domów drewnianych 6 do 8 metrów inne produkty: tarcicę, dzienniki. Prawidłowo obliczyć wielkość tych elementów również pomóc zaoszczędzić na materiałach nie wymagają dodatkowych struktur izolacyjnych, okładzin ściennych. W wielu przypadkach, stosowanie tych produktów ignorować tapicerkę, czy drewna i starannie traktowane i ich wygląd nie jest sprzeczne preferencje konstrukcja właścicieli.

Jak kupić dom?

Najpilniejszą kwestią, która bezpośrednio wpływa na akceptację wszystkich dalszych decyzji.

Cena zależy od:

 1. Materiał użyty.
 2. Liczba pięter.
 3. metoda budowy.
 4. Złożoność projektu.
 5. Umiejętności i „apetyt” brygada.

Pierwszym z nich jest zdecydować z kim prowadzić budowę – z firmy-wykonawcy lub wynajęty zespół. Rozważmy dwa przypadki:

 1. Wykonawców. To będzie kosztować nieco droższe, ale praca z nim, co do zasady, chronionym przez stałych obowiązków stron i specyficznej sekwencji działań. Firma wykona wszystkie prace zgodnie z umową: klucz do fundamentu do dachu lub z szorstkości, w tym opracowaniu.
 2. Brygada wykona wynegocjowaną pracę w potrzebnej objętości, łączna wartość przedmiotu będzie 20-30% mniej. Warto zauważyć, że ta metoda współpracy jest trudniejsze do regulowania ponieważ sprawdzonych specjalistów powinna być zaznaczona. Skupić się na opinie, doświadczenia zawodowego, liczbę zrealizowanych projektów. Ponadto dokumentacja projektowa będzie musiał być zamawiane osobno w specjalistycznej firmie.

Projekt domu 6 do 8 z drewna z poddaszem i budowania na nim będzie kosztować średnio 450 000 rubli, jedna historia wersji -. Od 300-400 tysięcy rubli .. w zależności od artykułów grubości ścianki. Wykończenie „pod klucz” zależy wyłącznie od osobistych preferencji, ponieważ jego koszt jest trudny do oszacowania.

Dom ramki 6 do 8 (+ projekt budowy) kosztuje średnio 300 tys. RUB.