706 Shares 3139 views

4 lata ślub: co ślub co dać? Rocznica ślubu, 4 lata

Czwarta rocznica związku małżeńskiego jest tradycyjnie nazywany bielizna ślubna. W czasach starożytnych był znany jako liny. Nasi przodkowie interesujący ceremonii zorganizowanej w tym dniu. Małżonkowie związany z mocnymi linami, a jeśli nie mogli za darmo, sądzono, że w późniejszym życiu rodziny zawsze będą razem, a nie część. Wieki minęły, ale rocznica bielizny i stanowi obecnie silny związek. Dowiedz się więcej na temat 4 wesela w roku: co wesele, które dają małżonkom dzień i najlepszy sposób, aby uczcić święto.

Co robi wesele bielizna?

4 lata życia rodzinnego – nie jest to rocznica, jednak jest to bardzo ważna data dla młodych rodzin. Relacje stały się silniejsze i przetrwało próbę czasu. I bielizna rocznica ślubu (4 lat) po prostu reprezentuje swoją siłę i piękno.

Symbolem tego dnia wybrany lnu. To nie przypadek, ponieważ nie jest to już taki cienki i lekki materiał, taki jak na przykład bawełna. Przeszedł już pierwsze trudności, związek stał się spokojniejszy, mają mniejszą pasją, ale bardziej harmonię.

Wszystko to tradycyjnie odnosi się do lnu. Ponadto symbolizuje bogactwo, rodzina przestaje być młody, a to jest czas dla małżonków bogactwo akumulacji. Wynika to z faktu, że produkty lniane były drogie i nie każda para może sobie pozwolić na ich zakup.

Inne nazwy i wartości

To ciekawe, że w różnych tradycji, istnieją inne opcje, które symbolizuje 4 ślubów rocznie. Co za ślub, co dać do przyjęte jest, na przykład, w innych krajach europejskich?

W Holandii, rocznica ta nazywana jest jedwab. Można zauważyć, że symbol ten jest zbliżony do wartości lnu. W Niemczech ten ślub jest nazywany bursztyn jako kamień jest symbolem długowieczności i trwałości.

Istnieje powszechne wartości dla 4-lecia związku małżeńskiego. Ten ślub wosk. Gdy ten symbol nie jest wybrany przypadkowo. Jego plastyczność i zdolność do podejmowania wszelkich form wskazuje jak zmienia małżonków i ich charakter, dostosowując się do siebie nawzajem.

Które zostały przyjęte, otrzymując 4-lecie?

Teraz wiemy, że symbolizuje ślub 4 rok, co ślubną. Co dać na wakacje – to kolejny ważny problem, który należy rozwiązać, przechodząc do świętowania.

Jak już wspomniano, symbol 4 jest rocznica bielizny. Dlatego najlepsze prezenty – te, które są wykonane z tego materiału. Świetnym rozwiązaniem byłby kosztowny lniany obrus lub serwetki. Można przywołać inną wartość lnianą ślubu – woskiem – i dać para piękne świece ozdobne i kandelabry.

Rodzice dają para piękne zestawy ubrań dziecięcych i bielizny zewnętrzną kielicha, jak w wielu rodzinach właśnie w tej chwili nie są dzieci.

Co przedstawiono na żony bielizna ślubnej?

Tradycyjnie rocznicę ślubu na 4 toreb ręcznych i wszelkiego rodzaju wyrobów lnianych. Na przykład, dar do męża może zrobić z rękami. Dobrym rozwiązaniem byłoby haftowane koszule, szal lub futerał.

Także żona może dać mężowi piękny obraz lub portret na płótnie lnianym. I tradycyjny dar elementy garderoby wykonane z tego materiału, na przykład spodnie.

Prezent dla 4 letniej ślubu dla żony, można wybrać prawie każdy, o ile został on również związany z symbolem turystycznym. Kochający mąż może dać żonę piękną biżuterię przy użyciu nici lniane, torebce lub makijaż materiału.

Czwarta rocznica ślubu chroni niebieski topaz, więc można zadowolić żonę pierścionek lub kolczyki z kamienia. I nie zapomnij o bukiet z gałązką lnu. Tradycyjny prezent – haftowane sukienkę, że zwyczaj noszenia małżonka na wakacje.

Jak świętować rocznicę małżeństwa?

Przekonajmy się, jak oni świętować 4 lata małżeństwa. Co ślub kompletna bez dotykania obrzędy i ceremonie? Są one dla 4-lecia.

Na przykład, piękny i starożytny zwyczaj „obejmujący” małżonka. Wczesnym rankiem na święto młodej żony męża ukrył misternie haftowane lnianą szmatkę „szczęścia”. To musi być tkane od początku małżeństwa, ale nie zawsze, ale tylko w tych momentach, kiedy mąż pokazał jej uwagę i dał radość. Jeśli był dość łagodny i opiekuńczy, a następnie do 4 bielizny rocznicę ślubu stał się na tyle duża, aby całkowicie schować. A jeśli to był mały, mąż powinien myśleć o tym w przyszłości być bardziej wrażliwi na jego żonę.

Ale co zaznaczone lnianą rocznicę ślubu? 4 lata – nie jest to rocznica, więc postanowiliśmy świętować w domu, w otoczeniu rodziny i bliskich przyjaciół. Najważniejsze, że wszyscy się bawią. Posiłki są dostarczane na świąteczny stół, może być również prosta. Jednakże, jeśli kobieta chce zaskoczyć gości z ich umiejętności kulinarnych, może to dobrze zrobić, bo przez 4 lata doświadczenia zgromadzone już dosyć. Jeżeli bielizna na ślub w rodzinie nie ma dzieci, to na stole muszą być słodycze: miód, orzechy, ciasta domowej roboty. Uważa się, że są one przyciągane do zdrowia i płodności.

Gratulujemy bielizny ślubnej

Uważa się, że gratulacje ślubne 4 rok, jak również samo święto, powinno być zabawą. Pierwsze wnioski zazwyczaj mówią rodziców małżonków. Mogą być w formie poezji. W połowie obchodów gdy goście na relaks i poczucie komfortu, prezenty mogą towarzyszyć prezentacja wierszy humorystycznych i niezwykłych gratulacje.

Co do zawartości, a następnie 4 lata okolicznościowe wesela zazwyczaj zawierają życzenia szczęścia i długa rodzinnym dobrego samopoczucia. Mogą również odnosić się do dobrobytu i dobrego samopoczucia, a nawet pieniądze zawierać pewne swobody, ponieważ, jak wiemy, jest to przede wszystkim zabawa i święto.

Teraz wiemy, że symbolizuje 4 ślubów rocznie. Co ślub, co jej dać i jak uczcić ten dzień, aby to naprawdę ciepłe, jasne i niezapomniane wakacje w życiu młodej rodziny, jest również opisany.

Po tym wszystkim, każda rocznica przynosi nowe osiągnięcia i nadzieje, a czwarty – nie jest wyjątkiem. Tak kochasz i docenić siebie!