426 Shares 8139 views

Ruslan Sharipov – biografia i twórczość

Wielu ludzi są coraz bardziej popularne ze względu na ich małżonków. Ruslan Sharipov, którego biografia jest tajemnicą dla publiczności, stał się solowy wykonawca dzięki Nargiz Zakirovoy, który jest teraz szokuje brak publicznego włosy i silny głos. Zdając sobie sprawę z tego małego śpiewaka. Nie udziela wywiadów, nie umieszczać swoją biografię w sieci.


grupa „Byte”

Pamiętaj osiemdziesiątych w Szwecji był zespół „Europa”, gra jest całkiem jakości skała? W wielu krajach WNP, muzycy brać przykład z tej grupy i stworzył własną rękę. W Uzbekistanie, Ruslan Sharipov, którego biografia stała się interesująca Po licznych wywiadów Nargiz Zakirovoy był wokalistą grupy Taszkient „Byte”. Jako prototyp dla stylu muzyki użył szwedzki „Europa”.

Zdobył dużą popularność w Uzbekistanie. W tym czasie wokalista nosił długie włosy i spójny w wyglądzie do muzyki granej. Występy zbiorowe zgromadziła rzeszę fanów, ale kolega Ruslana były bardzo konserwatywne. Na przykład, przeciwny powstaniu kobiet w swoich szeregach.

kariera solowa

W obliczu wyboru między występów ze swoją ukochaną żoną i karierę jako wokalista, Sharipov Ruslan wybrał recitale. Ma intensywnie koncertował i nie został zapomniany przez fanów, wręcz przeciwnie, publiczność od swoich słuchaczy tylko uzupełniane. Natomiast grupa „bajt” przestała istnieć.

Głos wokalisty pozwolił mu zbudować dość udaną karierę i stać się znany w Uzbekistanie oraz w krajach sąsiadujących z nim. Kochamy go za niezwykłego podaży piosenek oraz specjalnej energii, która panowała w jego koncertów.

Niezwykłe kompozycje dźwiękowe częściowo ze względu na to, że w tych metodach wykorzystano skale. Ruslan Sharipov (biografia) w czasie nie działał tylko jako piosenkarka, ale także z własnym napisał kompozycje. Niektórzy muzycy mówią, że był zaangażowany w pisanie piosenek całkowicie. W tym i zorganizował im.

życie osobiste

Jest to kolejny obszar, w którym słynny Sharipov Ruslan – życie osobiste. Na nim można powiedzieć po prostu mówiąc Nargis Zakirova. Piosenkarka nie komentuje ją przesłuchać i powie, czy on ma żonę. Choć nadal piosenkarką „Byte”, Rusłan spotkał młodego piosenkarza Nargiz, która dorywczo rozmowy za kulisami podczas przygotowywania jednego z występów zespołów.

Między młodzi ludzie natychmiast błysnęły iskry, dosłownie tego samego dnia, że złożyła wniosek do rejestratora. W ciągu półtora miesiąca ich Navali oficjalnie mężem i żoną.

Ruslan Sharipov (biografia) – piosenkarz, który był w stanie dokonać wyboru nie jest na rzecz stabilnej kariery. Postanowił podążać za miłość. Gdy grupa odmówił przyjęcia w swoje szeregi Nargis przebywał z kobietą, aby móc koncertować z nią i spędzić tyle czasu, ile to możliwe.

Oni, wraz z Nargis zaczął mówić do swoich rodaków i do krajów WNP. Piosenkarka wspomina, że w czasie (była tylko 18 lat) czuła ich miłość wieczna. Często porównuje jego relacje z tymi, którzy byli z Johna Lennona i Yoko Ono.

rozwód

Jednak, podobnie jak wiele par w związkach o problemach młodych ludzi pojawiła się z początkiem ciąży. W przeważającej części jest to wina wykonawców stylu życia. W drugiej połowie ciąży Nargis nie mógł towarzyszyć małżonka na trasie. Kochający uwagę Sharipov Ruslan brakowało żonę i próbował zadzwonić do niej codziennie. Pisał listy, a związek wydawał się idealny młodego piosenkarza. Po powrocie z trasy Ruslan nie mógł ukryć fakt, że podczas trasy, wielokrotnie zmieniany Nargis. Późniejsze wykonawców nazwał incydent sytuacja błędów młodzieżowych.

Nieco później wyszło na jaw Sabinę. Pomimo faktu, że Rusłan starał się budować relacje na nowo, Nargis nie mu odpuszczone. Tak szybko, jak piosenkarz był w stanie powrócić do znanego życia, poszła w trasie ze swoim solowym projektem. Oni praktycznie przestał widzieć i wkrótce rozwiedli.

W wywiadach Nargis powiedział, że po jej emigracji do Ameryki z córką Ruslan nazwał ją w sumie 4 razy. Obecnie piosenkarka stała się dziadek. Jego córka urodziła Sabina wnuk Noego, ale z ojcem, ona nie komunikować początku.

Co piosenkarka jest teraz

Od początku lat dziewięćdziesiątych, niewielu wie, kto Ruslan Sharipov (biografia). Zajęło ponad dwie dekady, ale stopniowo zaczął pamiętam jego piosenki, a nawet umieścić w rotacji na uzbeckich kanałów telewizyjnych. Liczne wywiady i wspomina piosenkarka Nargiz one zgłosiły zainteresowanie pracami piosenkarza w internecie.

Dziś jest to jeden z najbardziej znanych kompozytorów i często występuje na scenie. Jego utwory rozbrzmiewało w sercach fanów. Wszyscy ludzie kiedykolwiek słyszał utwory Ruslan, powiedzieć, że jest bardzo silny i piękny głos. Jest często zapraszany do występów w klubach, nie tak dawno temu, ponownie nagrany w duecie z jednym z najbardziej znanych wokalistek Uzbekistan – Yulduz Usmonov.

Gdzie mogę znaleźć piosenki Ruslana

Jeśli jesteś zainteresowany jako piosenkarka Sharipov Ruslan, wykaz wszystkich utworów można znaleźć na popularnych witryn do dystrybucji muzyki. Najbardziej interesujące są widzowie Uzbekistanu. Mimo wszystko, większość piosenek napisane w języku wykonawcy.

Dla tych, którzy mówi tylko po rosyjsku, przeszukiwanie Ruslan utworów związanych z pewnymi trudnościami. Nie tak dawno pojawił się w Baszkirii jego imiennik Sharipov młodego piosenkarza, który woli śpiewać tylko w swoim ojczystym języku. Wiele witryn są często mylone ze sobą iloczyn dwóch Ruslans. Więc spróbuj najpierw do oglądania filmów lub szukać tylko znanym składzie tego artysty.