469 Shares 2760 views

Stesha Malikova: biografia młodego modelu

Nasza dzisiejsza bohaterka – urocza dziewczynka, córka piosenkarza Dmitry Malikov. W ostatnich latach, jest to niesamowita osoba zainteresowania. Czy wiesz, ile lat Malíková Stesha? Data jej narodzin, wiesz? Jeśli nie, zalecamy zapoznanie się z treścią artykułu.


Biografia: Rodzina

Stefania Malikova urodził się 13 lutego 2000 roku. Jej rodzina i ukochany miasto Moskwa. Ona pochodzi ze znanej rodziny artystycznej. Ojciec Stesha – popularny piosenkarz Dmitrij Malikov. On doted w córeczką. Stephanie ma przyrodnią siostrę matki. Dmitry wziął córkę rodziny Helen z jej pierwszego małżeństwa.

Babcia, dziadek i ciotka na ojca – muzykiem. Chcieliby Stesha Malikova wszedł w ich ślady. Jednak dziewczyny nie mają dużo zainteresowanie muzyką. Mimo to, nasza bohaterka kilka razy w tygodniu, uczęszczając do szkół specjalnych, gdzie uczy się grać na gitarze i fortepianie. Ona też lubi tańczyć i rysunek.

modelowanie kariera

Stesha Malikov – właściciel jasny i atrakcyjny wygląd. Ma niebieskie oczy i długie blond włosy. Teraz na wysokości 163 cm dziewczynka o wadze 50 kg.

Dmitry Malikov córka aktywnego korzystania z sieci społecznościowych. Na swojej stronie na Instagram Stephanie regularnie umieszcza zdjęcia modelu. Użytkownicy nie przestaje podziwiać jej piękno i naturalny urok i promienny uśmiech. Stesha Malikov uwielbia pozować do kamery, wyświetlać różne stroje z jej garderoby.

Rodzice zatwierdzić córka modelowania hobby działalności. Ponadto, od najmłodszych lat Stefania razem z nimi uczestniczyć w różnych kampaniach reklamowych.

Plany na przyszłość

W ostatnich latach Stesha Malikov poświęcać więcej czasu na zdjęciach. Dziewczyna podejmowania zarys pierwszej kolekcji ubrań. Po ukończeniu szkoły, nasza bohaterka planuje wprowadzić uniwersytet w dziale projektowania. Ona chce stworzyć jasne i modne stroje, które są odpowiednie do noszenia codziennego. Stephanie jest przekonany, że ulubiony tata jej pomóc w realizacji takich projektów. Dmitry Malikov jest gotowy, aby zapewnić wsparcie finansowe dla jego córki.

życie osobiste

Nasza bohaterka – przedstawiciel „złotej” młodzieży. Ma wszystko, czego potrzeba do nowoczesnej dziewczyny, piękne sukienki, fantazyjne gadżety, prywatnego kierowcę, i tak dalej. Zatem Steshov nazwać osoba zepsuta i kapryśna.

Ona mieszka na rubla miejsce z dobrze znanych rodziców. Dziewczyna studiuje w prywatnym liceum o nazwie „Zhukovka”. W wolnym czasie, Stephanie gry sportowe, będzie lodowisko i wychodzić z przyjaciółmi.

Plotka głosi, że córka Dmitry Malikov spotkała się z synem piosenkarza Valeriya – Arsenij Shulgina. Jednak młoda piękność zapewnia wszystkich, że są po prostu dobrymi przyjaciółmi.

Jaki rodzaj muzyki preferujesz Stesha Malikova? Utwory wykonywane przez papieża lubi najbardziej. Ponadto, taki wentylatora jest w formie dziewczynka jako R i B.

Konkludując

Biografia Stesha Malikova zbadano szczegółowo przez nas. Nie ma wątpliwości, że ten młody piękności świetlanej przyszłości. Gwiazda tata zrobi wszystko, by jego ulubiona córka była szczęśliwa.