139 Shares 2792 views

Telefon „Motorola C350”: charakterystyka, zdjęcia i opinie

kupujący domowe są od dawna znane z produktów marki Motorola. Firma przez lata swojej działalności wydała wiele modeli. phone „Motorola C350” zostaną opisane w tym artykule. To urządzenie wydany w 2003 roku. Jest to rodzaj odkrywcy nowej ery – Telefony komórkowe z kolorowym ekranem.


krótki opis

Motorola C350 Telefon komórkowy podczas uwolnienia dołącza segment niedrogiego sprzętu. Jest to zaktualizowana wersja znanej już serii C33x. Innowacyjny design stał się kolorowy ekran. Pozostałe cechy są takie same. Urządzenie przeznaczone jest do pracy ze standardowymi sieciami GSM 900/1800 -. Jest wyposażony w GPRS (transfer danych).

Oczywiście, w chwili obecnej takie urządzenie od dawna uważane za przestarzałe. Jednakże, dla około 13 lat temu, stworzył furorę na rynku telefonii komórkowej. Producent wraz z wydaniem tego modelu jest jego nacisk na polifonicznego dźwięku i kolorowym ekranie. Kupujący nowość przyjęte z entuzjazmem. Popyt na Motorola C350 była na tyle duża, w tamtych latach.

projekt

„Motorola C350”, gdzie zdjęcia mogą być oglądane w artykule, to cukierek. tworzywo sztuczne wykorzystywane do wytwarzania obudowy. tylko 80 maszyny ważenia, jego wielkość: 101 x 42 x 19 mm. Powierzchnia obudowy jest srebrną wrzenia. Jednak w sprawiedliwości należy zauważyć, że po kilku miesiącach pracy oprysków stopniowo usuwane.

Tworzą klasyczną maszynę. To nie różni się zbytnio od swoich poprzedników. Ręka trzyma telefon jest wygodny, nie ślizgać. Wielu kupujących powiedzieć, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że zaufanie do jakości i niezawodności.

Na przedniej stronie znajduje się niewielki ekran i pełna klawiatura. To wygląda dość imponujące, ponieważ powłoka przyciski metalicznych. Pierwotnie wykonany podstawowe klucze. Są one rozmieszczone w kształcie owalu. To daje telefonowi oryginalność. dziura głośnik jest podzielony na dwie części, w połowie pokazano poza logo firmy. Zgodnie z klawiatury numerycznej jest drukowany wzór indeksu. Jest też mały otwór mikrofonu. Istotną zaletą jest obecność wymiennych płyt. Podobnie jak w poprzednich wersjach, można korzystać z różnych form budownictwa mieszkaniowego. Panel tylny nieprzydatny. To może być postrzegane jedynie logo firmy oraz głośnik, który otwór jest wykonany w postaci płatków kwiatowych.

Ze względu na cechy konstrukcyjne, producent pozycjonowany jako modelu młodości. Jednakże, ze względu na stateczny odbiorców wygląd stać kategorii wiekowej 25-35 lat klienci.

pokaz

Jak już wspomniano powyżej, „Motorola C350” jest wyposażony w kolorowy ekran. Porównać ją do nowoczesnych smartfonów nie ma sensu, ponieważ swoją rezolucję z dnia 96 × 64. Ekran jest zdolny do przenoszenia tylko 4096 kolorów. Obraz wyświetlany ziarnisty, dość niskiej jakości. Na zewnątrz przy słonecznej pogodzie, ekran gaśnie, informacja jest prawie niemożliwe do odczytania. Ale kontrast można przypisać do meritum. C350 model – jeden z niewielu, w których pojawiają się ikony i czcionki dobrze nawet z wyłączonym podświetleniem, pod warunkiem dobrego oświetlenia w pomieszczeniu. Większość urządzeń konkurencyjnych nie mają takiej możliwości.

klawiatura

Telefon „Motorola C350” jest wyposażony w standardową klawiaturę. Posiada pełną klawiaturę numeryczną, dwa kontrolę Klawisze funkcyjne, przyciski do rozmowy i odrzucać połączenia. Punktem kulminacyjnym tego modelu stała się „strzałki”, przewijania i menu. Są one usytuowane poprzecznie, a ogólna kompozycja ma owalny kształt.

Klawiatura ma podłoże gumy powleczoną folią polimerową i klucze z tworzywa sztucznego. Na zewnątrz ostatni wykonany przez metal. Komentarze nie mają nabywców. Wszystkie przyciski są wciśnięte dobrze, bez dokonywania jakichkolwiek hałas i drgania. Klawiatura jest bardzo dobrze zabezpieczone w gniazdach. W skrócie, aby korzystać z urządzenia jest bardzo wygodne.

bateria

Czy klienci są zadowoleni z autonomicznego funkcjonowania Telefon „” Motorola C350? Akumulator ma pojemność 650 mAh. Jej typ – Li-Ion. Czas do pełnego naładowania wynosi dwa i pół godziny. Podczas testów nie wykazał następujące wyniki. W trybie czuwania, bez ładowania urządzenie działało przez około tydzień. I przy ciągłym Dyskusja trwała tylko 3,5 godziny.

Niestety, dane te trudno sklasyfikować jako zalety podobnych modeli innych marek, takich jak „Nokia”, może zaoferować znacznie dłuższą żywotność baterii.

menu

Opisując model telefonu „Motorola C350”, konieczne jest, by zamieszkać na tym odcinku, jak menu. Ci, którzy nigdy nie używali tej marki, początkowo będzie niezwykłe. We wszystkich modelach, producent menu nazywa się specjalny przycisk. Znajduje się on w centrum miasta i otoczony przez strzałki przewijania.

nie będą wyświetlane wszelkie zmiany w projektowaniu menu. Jest to dość typowe. Ze względu na fakt, że zrobił wiele opcji wtórnych, lista jest dość długie zakręty. Czcionki i sposób wyświetlania nie uległa zmianie. Niestety, to jest uważany przez wielu klientów, jest bardzo istotna wada. Samo menu jest bardzo mylące i skomplikowane. Natychmiast należy zauważyć, że konieczne jest, aby zrozumieć, przez długi czas. I to nie dodaje optymizmu do ludzi, którzy chcą swoje pieniądze kupić łatwy w użyciu telefonu.

funkcje

Co zatem jest wyposażony w wiele funkcji, w tym modelu? Weźmy krótkie spojrzenie na standardowym zestawie.

  • Książka telefoniczna. Można zapisać do 100 numerów w pamięci. Istnieje opcja skrót (o nazwie „Kod + #”). Istnieje możliwość wydzielenia użytkowników na cztery kategorie. Zaletą bezsporny jest fakt, że więcej niż jeden numer może być przechowywany w każdej pozycji.
  • Posty. To menu zawiera standardowe funkcje. Ten projekt, podzielone według folderu dla przychodzącej i wychodzącej, pocztą głosową, Cell Broadcast, nieodebranych i ustawień WAP.
  • Połączeń. Wyświetla informacje na temat połączeń.
  • styl pierścień. Innym sposobem na maszynie „Motorola C350”. Dzwonki do abonentów, można wybrać inną drogę do zmiany wpisu lub objętości.
  • Biurowych. Ten folder zawiera kalendarz, zegar, alarm i kalkulator.
  • Opcje. Tutaj można zmienić ustawienia telefonu.

dźwięk

Dźwięk telefonu złej jakości – polifonia 16-tonnalnaya. Głośnik, przez który odtworzony sygnał znajduje się z tyłu. Niestety, ilość nie jest wystarczająco silny. ona również znacznie zmniejszona, jeśli umieścić urządzenie w torebce lub kieszeni. Połączenia mogą być zainstalowane standardowe melodie „Motorola C350”. Wrzucając je do innych telefonów nie jest przewidziane. Jeśli chcesz zmienić listę, trzeba będzie zmienić firmware.

Słuchawka jest dobra. To rozmówca rozpoznawalny, hałas i brak świszczący oddech. Głośność można zmieniać bezpośrednio w trakcie rozmowy.

opinie

„Motorola C350” – świetny telefon, jest całkowicie zgodne z jego wartości. Wielu kupujących dokonywać istotnych zalet. Jest to wysokiej jakości i niezawodności. Nawet po tym maszyna jest doskonale funkcjonuje. Dla eksploatacji baterii żadnych komentarzy. Przez cztery lata, dłuższa żywotność baterii nie jest zmniejszona. Odbieranie operatora telefonii komórkowej wysokości sieci. W tych miejscach, gdzie inne podobne telefony nie złapać sygnał z telefonu Motorola C350 można zawsze być w kontakcie.

Jednak to nie był bez wad. Uwagi dotyczące właścicieli rozmiaru ekranu (zbyt małe), niskiej głośności dzwonka, niskiej jakości pokrywy obudowy (szybko utworzone otarcia), złożonego menu małych kluczy.