446 Shares 5642 views

Jak golić okolic bikini

Lato – czas wakacji, podróże i relaks na plaży. I zanim każda dziewczyna ostro rodzi się pytanie: w jaki sposób, aby usunąć nadmiar roślinności w strefie intymnej? Która metoda jest najlepsza? Powinienem golić okolic bikini? I niektóre dziewczyny gryząc wątpliwości: czy to możliwe, aby golenie okolic bikini?

Istnieje kilka metod depilacji:

Foto-depilacji i laserowe usuwanie włosów – nie wszystkim pasuje, te zabiegi wymagają wielu sesji, kosztowne i czyste włosy na stałe.

Woskowanie – skuteczne, ale bardzo bolesne procedury, dla którego chcesz rosnąć włosy do 0,5 cm.

Kremy do depilacji – nie usuwa włosy i czasami regularnie – o co chodzi?

Golenie – szybko, bezboleśnie, ale włosy rosną szybko.

Że golenie może łatwo i szybko osiągnąć gładką i miękką skórę w tak delikatnym miejscu.

Golić obszar bikini jest nie tylko możliwe, ale konieczne. Estetyka kobiecego ciała cierpi, jeśli w tak wrażliwym obszarze, aby być zadbana, wystaje we wszystkich kierunkach włosy. Golenia pozwala usunąć włosy w domu jest łatwe i bezbolesne, jeśli przestrzegać następujących wytycznych.

Jak golić okolic bikini? Które urządzenie powinno używać?

Golenia okolic bikini jest przeznaczony tylko dla mężczyzn brzytwa. Aw przypadku coś nie jest jednorazowa – dostaje nudne bardzo szybko. Dlaczego mężczyźni? Ponieważ, po pierwsze, jest to rząd wielkości ostrzejszy niż kobiet, a po drugie, golarki damskie mają ograniczniki, które chronią stopy przed skaleczeniami i golenia w strefie intymnej zakłócać ocenę. Ogólnie rzecz biorąc, maszynki do golenia dla kobiet zaprojektowany do golenia gładkie powierzchnie, a zatem nie nadaje się do nierównej powierzchni skóry w okolicy bikini. Nawiasem mówiąc, jeśli masz maszynkę Venus, to można kupić dyszę urządzenia do męskiego Gillette – są idealne dla siebie. Zwróć uwagę jak brzytwa, Tępy brzytwa zapewnić Ci podrażnienia i stany zapalne skóry.

Jak golić okolic bikini? Co oznacza, golenie wybrać?

Najlepsze dopasowanie specjalne żele do golenia – i nie ma znaczenia, męskiej lub żeńskiej. Jedyna różnica w smaku. W żadnym wypadku nie należy używać mydła – to wysusza skórę. Różne krem nie jest również wskazane do stosowania w niniejszym intymnej procedury.

Jak golić okolic bikini? Jest to najlepiej wziąć ciepłą kąpiel przed rozpoczęciem procedury. Może trzeba będzie wyciąć włosy przed golenia dla wygody procedury. Według własnego uznania. Po płukaniu strefy intymnej ledwo ciepłej wody. Ważne jest to, że nie było ani gorący, ani zimny. Powoli i ostrożnie stosować żel do golenia na włosy i pozostawić na kilka minut, włosy nasączone i złagodniał. Dopiero teraz, po manipulacji przygotowawczych można rozpocząć golenia obszar intymnej. Zbierz lustro dla lepszego widoku. Zająć wygodną pozycję: ktoś jest wygodny układać w łazience, ktoś siedzi na brzegu wanny, jako kogoś lepszego niż widząc siebie w lustrze kucki – najważniejsze wygody. I rozpocząć bardzo ostrożnie, delikatnie ciągnąc szorstkiej skóry w okolicy łonowej, dzierżąc brzytwa. Golenie powinno odbywać się tylko na linii włosów – to daje możliwość uniknięcia podrażnień i wrastających włosków w przyszłości.

Po zabiegu leczyć skórę balsam po goleniu, należy uważać, aby nie dostać się na narządach płciowych. można go traktować w środki do zmniejszenia wzrostu żelu włosów lub nawilżającego.

Jeśli nie było nacięcia przed leczenia skóry po środki do golenia, do czynienia z uszkodzonych obszarów nadtlenku wodoru. A dopiero potem korzystać z produktów do pielęgnacji skóry.

Jak golić okolic bikini jest dobrze znany wam – śmiało! Piękna i gładka skóra w okolicy bikini zapewni sukces i uwagę płci przeciwnej, nie tylko na plaży …