739 Shares 4994 views

Osłaniając włosy – nowe podejście do regeneracji

W ostatnich latach, salonów mistrzowie walczą zaoferowania ich klienci doceniają korzyści z innowacyjnych zabiegów – ekranowanie włosów. To nie jest tylko alternatywą dla laminowania i przeszkleń oraz radykalnie innego podejścia do odbudowy i straciły połysk. Weźmy pod uwagę to, co daje nasze włosy wykorzystanie nowych formuł, które są opracowane przez Estel «».


Projekcja włosy – jest zdrowe i zadbane włosy

Eksperci «Estel» Firma opracowała unikalną formułę, która zapewni nowe podejście do leczenia uszkodzonych włosów. Q3 TERAPIA System został zaprojektowany w celu uzyskania natychmiastowego efektu po pierwszym zabiegu. Cechą charakterystyczną nowych leków jest zdolność do naprawy uszkodzonej struktury każdego włókien nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Fakt, że procedura przewiduje skumulowanego efektu, i bardzo zainteresowani artystów i salonów klientów. Po pięciu sesjach włosy uzyskać promienny zdrowy połysk, struktura staje się gładka i miękka w dotyku i, co ważniejsze, tworzy się warstwę ochronną, która chroni przed niekorzystnymi skutkami dla środowiska.

Jak jest ekranowanie włosy ( „Estel”) kompleks Q3

Kompleks został zaprojektowany do użytku salonie, ale specjalne umiejętności lub sprzętu nie są wymagane do jej stosowania. Ponadto fundusze są wydatkowane bardzo ekonomicznie przez procedur przesiewowych „włosy”. Cena usługi, ze względu na powyższe czynniki, dostępna jest dla prawie wszystkich dziewczyn, które są w potrzebie przywrócenia pierwotnej moc swoich loków. Specjalista będzie potrzebował nie więcej niż 10-15 minut, aby upewnić się, że włosy stają się bardziej żywy jest i piękne. Wynik ten osiąga się przez naprzemienne stosowanie trzech sposobów: a klimatyzację dwufazowego kompleksu (główny składnik olejów lecznicze olej arganowy i nasion winogron), połysk oleju.

Na umyte włosy mistrza stawia pierwsze środki, co czyni je bardziej uległe, gładka i normalizuje równowagę zasadową. Stosowanie klimatyzacji dwufazowym umożliwia pełne nawilżenie włosów, zapewniając elastyczność.

Ponadto, ogrzewanie w dłoniach trochę oleju, fryzjer delikatnie umieścić ją na nici bez wpływu na korzenie, ale zwracają większą uwagę na końcach martwe. Bezcenne składniki Argan i inne oleje wnikają głęboko w strukturę włosów, składających się w jak największym stopniu utrata mocy. Mocniejsze, elastyczne i lśniące włosy – wynik procedur przesiewowych „Hair”. Ta możliwość regeneracji uszkodzonego kosmyk nasycając je użytecznymi substancjami.

Ostatnim etapem jest stosowanie oleju połysku. W ten sposób, włosy tworzy cienką warstwę powłoki, która nie tylko zapewnia ochronę przed działaniem promieni słonecznych, suszarka na gorące powietrze, a także zwiększa współczynnik odbicia włosów.

Widzimy więc, że „ekranowanie włosy” – nie tylko daje piękny połysk, tworząc warstwę ochronną, ale również głębokie nawilżenie i odżywianie.