391 Shares 9541 views

Trek Jet 20: opis i opinie

Na obecnym dzień rower Trek Jet 20 to solidny pojazd, który ma wysoką jakość i trwałość. Ten pojazd dziecko jest wykonany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, z zastosowaniem innowacyjnych materiałów. Dzięki jasnej konstrukcji i najszerszej gamie kolorów, każde dziecko z pewnością docenią ten wspaniały rower.


Krótko o marce

Trek Bicycle Company jest jednym z najstarszych wytwórni na świecie. Znaczące dla marki rozpoczęła się w 1976 roku, w którym został założony. Firma jest domem dla Ameryki. To wszystko zaczęło się dość skromnie – z małym prywatnym warsztacie serwisowym. Dziś marka jest wiodącym światowym rynku rowerów i jeden z czołowych projektantów i twórców innowacyjnych projektów i technologii w tej dziedzinie. Wśród fanów marki ogromna liczba miłośników wziąć zdrowego i aktywnego stylu życia, który jest nagłówek, a tę legendarną firmą.

Trek Jet opis modelu 20

rower dziecięcy tej modyfikacji jest niezawodny pojazd dwukołowy, który skierowany jest do dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Główny element konstrukcyjny jest rama pojazdu jest wykonana z aluminium i jest przez który na całej lekkości wyrobów.

Rower Trek Jet 20 wyposażona jest w trybie szybkim, że dziecko będzie z pewnością docenią. Ze względu na sztywną konstrukcję świecy chropowatości gleby nie będą odczuwane w całości i wstrząsanie wykluczone. Układ hamulcowy jest wykonywany w obręczy interpretacji, która będzie szybko reagować na pojawiające się przeszkody. Model ten jest wyposażony w piękne opon rowerowych, które różnią się zadziwiającą przyczepność i niewiarygodną stabilność. Szeroka gama kolorów zachwyci oko nie tylko rodziców, ale także najbardziej zepsute dzieci.

wygląd

Doskonałym przykładem wysokiej jakości i stylowego roweru – trek Jet 20 zdjęć, które w pełni odzwierciedla jego prawdziwy wygląd, jak można zobaczyć na własne oczy. Zakres rozwiązań kolor pojazdu przewraca. Model ten jest wyświetlany w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim, białym, różowym, pomarańczowym, czarnym i szarym kolorze. Wybrać, więc jest mnóstwo.

Opcje i funkcje

Przykładem doskonałości technicznej i niesamowitej bezpieczeństwa uznawane Rower Trek Jet 20.

Opis pojazdu:

 • Zakres – brukowane chodniki i chodniki.
 • Napęd – łańcuch.
 • roweru jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, zapewniając łatwość produktu.
 • System amortyzujący jest nieobecny.
 • Widelca roweru ma sztywną strukturę.
 • Kolumna kierownicy ma niezintegrowanych interpretacji z gwintem.
 • Wielkość koła pojazdu wynosi 20 cali.
 • Opony – Bontrager wybrany.
 • Obręcz koła wykonane z wysokiej jakości aluminium, które doskonale działanie odporną na korozję.
 • Bortirovochny przewód ma interpretację metalu.
 • Układ hamulcowy ma obrzeże.
 • Ilość trybów szybkich – 1.
 • Karetka jest przedstawiony w początkowym poziomie.
 • Układ łańcuch składa się z 32 zębów.
 • Liczba gwiazdek – 1.
 • Układ kierowniczy ma zakrzywiony wygląd z możliwością regulacji położenia i wysokości.
 • Obecność systemu ochronnego łańcuchu.

Opis pojazdu

Przede wszystkim należy zauważyć, że model rower Trek Jet 20 chłopców i dziewczynek Trek Jet 20 są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Doskonała ergonomia pojazdu oraz najwyższej niezawodności zapewniają długą żywotność każdego produktu. Dzięki wysokiej jakości Barwniki początkowy wygląd będzie cieszyć oko właściciela przez wiele lat.

Zasadnicza część ramy roweru zamontowany jest amortyzator, który składa się z poduszką elastomerowego. Wyjątkowy i niepowtarzalny geometria ramy pozwala na tyle szybko, aby zjechać w dół na ziemi. Anatomiczny kształt fotela, aby podróż bardziej komfortowe i wygodne. Początkujący rowerzyści i aktywny styl życia z pewnością docenią podwójny system hamulcowy, który pomoże uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji. Rower Trek Jet 20 jest wyposażona w regulowane siedzenia i kierownicy. Dodatkowym udogodnieniem dla każdego użytkownika zapewniają skrzydeł przed brudem wnikaniem podczas złej pogody, podnóżkiem i osłoną łańcucha.

Krótki opis modelu dla dzieci

Rower 20 Trek Jet E jest zorientowany w młodszym przedstawicieli wzrostu kategorii dziecko jest w zakresie od 110 do 135 cm. Rama pojazdu jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Ilość biegów – 1. Rozmiar kół to 20 cali. Model ten jest przeznaczony wyłącznie samice. Pojazd wyposażony jest w podnóżek, kosz i ochrony łańcucha. Rama jest wykonana ze stopu aluminium alfa srebra, widelec jest wykonany ze stali nierdzewnej. Pojazd ma Przestawna kolumna kierownicy łożyska. Przednia i piasta tylna rowerów są wykonane ze stali. Fotelik posiada anatomiczny kształt, który pozwala kierowcy na długi czas być w ruchu, bez szkody dla zdrowia.

Cechy modele dla chłopców

Rower Trek Jet 20 S jest przeznaczony wyłącznie dla chłopców w wieku od 7 do 10 lat. Rama wykonana jest z wykorzystaniem dużej rezystancji metalu, który jest ze stali wysokostopowych. Ta fundamentalna część roweru wykonana jest z lekkiej technologii ważenia, producent udziela wieczystej gwarancji na nim. Wygląd pojazdu jest dość jasny i stylowy, dzięki czemu właściciel wyróżniać się wśród swoich rówieśników. Jakościowa farbowanie chroni rower klimatycznych zewnętrznych i agresywnych czynników podczas przechowywania.

Pojazd ma stosunkowo prostą konstrukcję i tryb szybki. Dużą uwagę przywiązuje się do producenta systemu hamulcowego, która odgrywa ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa. Fotelik do roweru jest z regulacją wysokości, zapewniając wygodę i komfort pasażerów. Reszta Bike – koła, pedały i ramki – mają rozmiar w pełni spełnia kategorię wiekową użytkownika pojazdu.

Wyjątkowe właściwości roweru

Wśród głównych zalet pojazdu, które są bardzo ważne zarówno dla rodziców i dziecka, zajmuje poczesne miejsce zdolności projektowania usunięcia obciążenia z kręgosłupa dziecka. rower dziecięcy Trek Jet 20 został zaprojektowany w taki sposób, że koło i jego usunięcie usuwa obciążeń z rąk i stawów oraz anatomicznie ukształtowanych siedzeń z miękkimi wkładkami ułatwia prowadzenie pojazdu bardziej komfortowe.

Hamulce i trakcji

Rower ten model jest wyposażony w hamulec tylny zapewniający niezawodność. Potwierdzają to liczne opinie, zarówno profesjonalistów jak i właścicieli. Jest on wbudowany w tylnej piaście, dzięki czemu jest łatwy do przeprowadzenia zatrzymania awaryjnego bez dodatkowego wysiłku. Wszelkie polnej drodze w złej pogody nie będzie przeszkodą do jazdy na rowerze, a wszystko dzięki doskonałej przyczepności do nawierzchni drogi, która zapewnia niezawodne ochraniacze dla opon.

polityka cenowa

Ile jest taki cud? Rower Trek model Jet 20 jest przykładem kategorii transportu przystępnej cenie o wysokiej jakości dla dzieci, o czym świadczy jej upustu cenowego, który waha się od 15 900 do 22 170 rubli. W przypadku produktów markowych nie są zbyt drogie.

Trek Jet 20: opinii klientów. Zalety i wady

Zdaniem nabywców i ekspertów, pojazd tego modelu jest wysoka jakość i bardzo niezawodny. Ten rower jest idealny dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które już posiadają umiejętności do jazdy pojazdów dwukołowych. Jego główną zaletą jest pełny zestaw przydatnych akcesoriów, które obejmuje flyagoderzhatel, kosz, dzwon i różnorodne podporach. Często te małe rzeczy trzeba kupić własne. Ze względu na sztywny widelec wzór miasto radzi sobie podczas jazdy z przeszkodami i nierównych drogach. Koła, zgodnie z nabywców, ma ciekawy kształt, który pozwala na ręce wziąć wygodną pozycję. Zwrotność roweru zadowoli nawet początkujący rowerzysta i świetne hamulce lokalizacja dokona zatrzymania awaryjnego na każdym etapie podróży. Wśród zalet pojazdu, które zapewniają bezpieczeństwo dziecka, ważną rolę odgrywa jakość reflektorów i zderzaka ochronnego w celu zapobieżenia wypadkom na drodze. Ze względu na obecność miękkich uchwytów wykonanych z miękkiego materiału nieobrobionego dziecko będzie bardzo wygodny w obsłudze pojazdu w każdych warunkach pogodowych. W koło jest specjalną miękka podkładka, że podczas uderzenia lub upadku jest w stanie chronić jeźdźca w klatce piersiowej z poważnymi obrażeniami. Waga roweru jest średnie, ale do zaakceptowania dla podniesienia jego dziecko, jeśli to konieczne.

Wadami tego pojazdu z punktu widzenia klientów, trzeba zgłosić się do skrzydeł. Są wykonane ze stosunkowo kruchego tworzywa sztucznego, które nie w pełni chronić kierowcę przed zachlapaniem i brudem. W przypadku niechlujstwa stylu jazdy w złych warunkach pogodowych, spray z roweru spadnie na ubranie dziecka.

Przez minusy to rower i zaślepki umieszczone na śruby mocujące koło. Początkowe wyposażenie obejmuje zakładanie śmigła, co często pociąga za sobą utratę tego ostatniego.

Co dziwne, ale słabym punktem tego pojazdu jest również siedzenie, które początkowo wydaje się dość wygodne. Jednak miesiąc później, według konsumentów, jest to uczucie dyskomfortu i braku miękkości.