284 Shares 3786 views

Jak zrobić kwas chlebowy z kvass wyschnięcia prawda?

W lecie, chcesz zawsze jakoś odświeżyć ciało i pić coś fajnego i smaczne. Niektórzy ludzie wybierają napoje owocowe lub napoje, podczas gdy inni wolą używać zimnej i cierpki napar. Ten tradycyjny rosyjski napój, który ma bardzo bogatą historię. Jest on jednym z najstarszych napojów w Rosji, a od tego czasu, absolutnie nie stracił na popularności. Bardzo wielu ekspertów argumentował między sobą o to, czy parzenie jest przydatna – ponieważ zawiera niewielki procent alkoholu wytworzonego w wyniku fermentacji składników. Jednak już dawno udowodniono, że jest nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatny ze względu na obecność tylko świeżych i wysokiej jakości komponentów. Więc dzisiaj pokażemy, jak przygotować napar suchego kwasu chlebowego.


Teraz istnieje wiele przepisów na tego wspaniałego napoju. Jednakże, każda rodzina ma swój własny, ma sposób czas przetestowane jak zrobić napar. jest również możliwe przygotowanie suchego zakwas. Jeśli nie masz jeszcze wie o tej możliwości, proponujemy spróbować – pokochasz.

Jakie są składniki, których potrzebujemy, aby się napić? Trzy łyżki suchego proszku, pół łyżeczki cukru, paczkę drożdży dobrej jakości jedna łyżka kwasu chlebowego brzeczki i kilka małych kawałków chleba żytniego. Składniki są bardzo proste, musimy tylko nauczyć się jak kwas chlebowy z kwasu chlebowego wyschnięcia.

Przed gotować napój, konieczne jest, aby zrobić zaczyn dla niego. potrzebna taka procedura jest zapewnienie, że okazało się bardzo smaczne i pachnące, w przeciwnym razie będzie to zapach drożdży i być absolutnie bez smaku. Poeta opowiada jak zrobić zakwas na ustach.

Wszystkie składniki są przeznaczone do przygotowania trzech litrów napoju. Fermentować dokładnie moje trzy-litrowego słoika i wlać do niej szklankę suchej kwas chlebowy. Wypełnić go z trzech litrów wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia.

Po kilku godzinach dodać cukier, wymieszać dokładnie, a następnie pozostawić na kilka godzin.

Po pewnym czasie konieczne jest rzucić trochę płynu i rozpuścić drożdże w opakowanie bankowego. Po całkowitym rozpuszczeniu, wlać z powrotem cieczy, a teraz zostawić na 15 godziny.

Oto nasz rozrusznik i gotowe. Teraz należy rozważyć następujące kroki jak zrobić kwas chlebowy z kwasu chlebowego wyschnięcia.

Najpierw wlać supernatantu, jak to będzie bardzo silnie pachną drożdżami. Dziobka pozostałe dwie łyżki suchego proszku, trzy łyżki cukrowych, jedną łyżkę koncentratu brzeczki i kilka krakersy. Przykryć słoik z gazy, złożony z kilku warstw i pozostawić do zaparzenia na około jeden dzień.

Kiedy napar z teraźniejszości, trzeba przecedzić go do innego naczynia i dodać trochę cukru do smaku. Nie zapomnij stale filtrować i dodać kilka łyżek suchego proszku, w przeciwnym razie będzie więcej pić rozcieńczony wodą i staje się bez smaku.

Więc teraz wiesz już jak zrobić kwas chlebowy z kwasu chlebowego wyschnięcia. Gotowy napój Niech schłodzić w lodówce i podawać go na stole. Mieć pewność, twoi bliscy docenią umiejętności kulinarne i odświeżyć sobie fajne i smaczne domowe kwas chlebowy!