113 Shares 4540 views

Niespodzianka dla dziecka w jego urodziny lub sylwestra

Tylko dziecko widzi cud w spadającym śniegu i zauważa interesujące w codziennych sprawach. Świat dziecięcy jest piękny i wymaga opieki nad dorosłym. Oszczędź bajkę, wspieraj wiarę w cud i zdziwienie każdego dnia … Przyjemna niespodzianka dla dziecka jest nawet bardziej niezbędna, aby dorosły widział szczęście w oczach dziecka i czuł się jak małe dziecko.

Cechy postrzegania świata przez dzieci

Dziecko widzi świat nieco inaczej niż dorosły. Kolory bytu dla dziecka są bardziej żywe i kontrastujące, nie ma półtonów i półzupełnień, najważniejsze wydarzenia są ważne, a najmniejsze notatki rodzicielskiego niezadowolenia są uważane za utratę ich miłości. Ale małe oznaki uwagi, mini-pocałunki mają duże znaczenie dla czystego dziecka. Dlatego miło jest dać dziecku radość w formie niespodzianki, a potem przyjrzeć się oczom małego mężczyzny, z przerażeniem!

Być może głównym zadaniem rodziców jest zachowanie dziecka w świetle świata, gdy ktoś nie wierzy, ale jest pewny, że zdarzają się cuda. I nie gdzieś tam, ale tu i teraz … do ciebie.

Święta większości dzieci

Oczywiście, dziecko zawsze będzie zadowolone z uwagi rodziców, ale niespodzianka dla dziecka na wakacje dla najmłodszych zwiększa siłę przyjemnych emocji dziecka przynajmniej dwa razy. Jest wiele świąt, ale są tylko dwoje dzieci: urodziny dziecka i Nowy Rok.

Każde dziecko czeka na swoje urodziny, aby powiedzieć wszystkim z ufnością, że jest już duży, dorastał przez rok! I tego dnia dorośli odkładają na niego ważny interes, mały mężczyzna, oddają mu uwagę i mnóstwo prezentów. Wydaje się, że nawet słońce tego dnia budzi się, aby pogratulować chłopca urodzinowego.

Nowy Rok to wakacje legalizowanej i powszechnie uznanej wiary w cuda. Nawet dorośli stają się dziećmi na jeden wieczór, robiąc pożądane życzenia dla chiming clock. Kiedy zawsze poważne osoby dorosłe występują na tej samej długości fali jak dziecko, nawet jeśli tylko kilka godzin, zawsze jest przyjemne.

Co jest niespodzianką?

Co jest niespodzianką i dlaczego tak cenne? Wszystkie słowniki zgadzają się, że niespodzianka jest nieoczekiwanym prezentem, co do zasady, przyjemnym i zorganizowanym wcześniej dla konkretnej osoby przez jego bliskich ludzi. Nie ma też bardzo przyjemnych niespodzianek, gdy oczekiwana reakcja osoby, dla której przygotowywana była niespodzianka, okazała się być przeciwna. Dzieje się tak, gdy wybierasz prezent na podstawie Twoich preferencji. Wyobraź sobie, jak matka nastolatek zareaguje, jeśli da jej urodzinowy skok spadochronowy na urodziny?

Jakie niespodzianki dla dzieci?

Niemal niemożliwe jest zgadywanie z dzieckiem niespodzianką! Jak wcześniej powiedziano, dzieci są zadowolone z inicjatywy rodziców, chyba że zorganizują dla nich zaskoczenie, na przykład zaproszenie dorosłych gości na imprezę dla dzieci. Jeśli zdecydujesz się zaskoczyć dziecko, niech to będzie oparte na hobby, pragnieniach i marzeniach dzieci.

W rzeczywistości wszystkie niespodzianki można przypisać do jednej z trzech grup:

 1. Niespodzianką jest rzecz. Prezent niespodzianek dla dzieci powinien być konkretny i bardzo pożądany. Ten, który zgodnie z dzieckiem nigdy nie kupi, bo "zbyt drogie", "regularne", "łatwo łamie", a wiele innych usprawiedliwień są zawsze praktycznymi rodzicami. I nagle przyszło nam się spełnić marzenie!
 2. Niespodzianką jest działanie. Tu możesz bezpiecznie skoczyć ze spadochronem, wspólny spacer z rodzicami i wycieczkę do morza. Podczas wspólnych działań ludzie stają się bliżsi, lepiej się rozumieją, ponieważ mają wspólne doświadczenie, ozdobione podobnymi emocjami i poparte zwolnieniem adrenaliny. To będzie pamiętane w długie zimowe wieczory.
 3. Niespodzianką jest państwo. Organizacja imprez dla dzieci, dekoracja mieszkania z kulkami i kwiatami, lekki aromat uczestnictwa i miłości unoszący się w powietrzu. Dziecko delikatnie czuje takie rzeczy i pamięta je przez długi czas, delikatnie wkładając skarb swojego nieprzytomnego "szczęśliwego dzieciństwa".

Ale wtedy dowiemy się, jak zrobić niespodziankę dla dziecka w czasie wakacji dla najmłodszych dzieci.

Niespodzianki na wiosenne urodziny

Wiosenne przebudzenie natury i radość każdego nowego dnia mogą być niespodzianką:

 1. Udekoruj całe mieszkanie kulek lub daj ogromne pudełko, w którym ukryte są "balony" z życzeniami.
 2. Organizuj imprezy dla dzieci z pysznymi potrawami i firmą, konkursy, muzykę i dobry nastrój.
 3. Zaproś ulubionego bohatera do odwiedzenia. Może to Winnie the Pooh, czy syrenka Ariel, czy natychmiast Masha i Niedźwiedź. Takie niesamowite goście długo pamiętają dziewczynkę.

Niespodzianki na letnie urodziny

Jeśli dziecko miało szczęście pojawić się latem, niespodzianka na urodziny dziecka musi koniecznie wiązać się z spacery, zabawne gry w przyrodzie, pływanie i nocny romans gwiazd:

 1. Zorganizuj dziecku jazdę konną na świeżym powietrzu. Niech poczuje się na wszystkich wysokościach we wszytskich zmysłach, bo to straszne, że najpierw siodło konia, potem ekscytujące, a potem wspaniałe!
 2. Daj dziecku dziennie w parku wodnym. Niech splash, kąpać, badać slajdy i atrakcje, jeść słodycze. Odrobina życzliwości potrwa rok.
 3. Niespodzianka dla dziecka – latające latarki z pragnieniami w prawo! Niech lecą tak wysoko, jak to tylko możliwe, aby najbardziej pożądany sen spełnił się.

Niespodzianki na urodziny w jesieni

Niespodzianka na urodzenie dziecka jesienią najlepiej przenieść do pomieszczeń – na placach zabaw największych centrów handlowych, kawiarni dla dzieci lub domu:

 1. Spróbuj zagrać prawdziwy pokaz marionetkowy przed dzieckiem.
 2. Zaskocz dziecko, dając dziecku pamiętnik o pragnieniach, w których będą lody, filmy, ulubione karykatury, dzień bez czyszczenia zabawek i kilka wolnych pragnień. Niech dziecko decyduje, kiedy używać tego lub tej ulotki. Ale rodzice świadomie ryzykują, na przykład, że dziecko chce lodu w zimie lub oglądać komiksy zamiast lekcji. Jest też darem, raz zaskoczył i wycofał się spod zasad na korzyść swojego dziecka.
 3. Zorganizuj prawdziwy skarb z mapą i pochowany skarb! Niech dziecko szukać prezentu na strzały, rozwiązuje szarady i podróżuje przez pokoje, tak daleko, jak morza i oceany.

Niespodzianki na urodziny w zimie

Zima jest już dobre, bo będą święta Nowego Roku z wszystkimi niespodziankami, które wynikają z tego faktu. Ale można to zrobić jeszcze lepiej, zaskakując niemowlę podczas swoich osobistych wakacji:

 1. Zaoferuj dziewczynę urodzinową na nartach lub łyżwiarstwie – doskonałą niespodzianką dla dziecka, jeśli rodzina nie ma tradycji dzielenia się rozrywkami.
 2. I można strzelać śnieżkami, organizując impromptu paintball. Dobrze jest zbudować płotki śniegowe i zadzwonić do znajomych, aby walczyć, dzieląc je przez zespoły. Najważniejszą rzeczą jest ubierać się w ciepło i chronić twarz przed śniegiem. Zabawa jest gwarantowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ale kto wygra, to wciąż jest nieznany!
 3. Możesz zorganizować prawdziwy zjazd zimowych dzieci. Niech urodzony chłopiec rozwiąże problemy z gośćmi i znajdzie właściwe sposoby, uczy się gry zespołowej i pokaże indywidualne zdolności. Warto zauważyć wyniki każdego dziecka z małymi nagrodami i wezwanie wszystkich do stołu.

Niespodzianki na Nowy Rok

Niespodzianki dla Nowego Roku dla dzieci noszą specjalny smak igieł sosnowych i pomarańczy z cynamonem … Duża ilość czekolady, barykad w telewizji i możliwość nieużywania do 12 w Sylwestra jest początkiem przyjemności. Dzieci czekają na główny cud – prezent pod drzewem, skrycie pozostawiony przez dziadka. Jest najważniejszym bohaterem wakacji:

 1. Możesz zaprosić Świętego Mikołaja do odwiedzenia dziecka. Niech pogratuluje niemowlęcia i da mu mały prezent.
 2. I możesz odwiedzić dziadka w jego fiefdom w Veliky Ustyug. Fantastyczna atmosfera, rosyjska zabawa zimowa i rozrywka, spektakle kostiumowe nie pozostawi obojętnego dziecka.
 3. Niespodzianka na Nowy Rok, dziecko może być w formie Adwentu kalendarz, przez matkę z miłością i troską. Możesz liczyć dni przed Nowym Rokem lub przedłużyć wakacje, licząc dni od 1 stycznia do Bożego Narodzenia. Każdy dzień można przypisać zabawnej pracy dla dziecka w zależności od wieku i upewnić się, że zapewni niewielką przyjemną zachętę, aby rozjaśnić oczekiwanie.

Należy pamiętać, że w życiu zawsze jest miejsce na przyjemne niespodzianki, które są nie tylko pożądane, ale niezbędne do wyrównywania szkodliwych skutków rutynowych i codziennych czynności. Zrób niespodzianki dla swoich dzieci, zdziw się duszy, zwróć uwagę rodziców i zadawaj sobie pytanie – to jest piękno człowieka.