874 Shares 3202 views

Napój gazowany lub nie

Co to jest smak dzieciństwa? Dla niektórych, w tym placki babci, ktoś wydaje się truskawki, które zostało zebrane w lesie, ale myślę, że wszyscy będą pamiętać z dowolnego pożądanie pili napojów gazowanych w dzieciństwie. Pinokio, księżna, Citro, Bajkał, dzwon … Co może być lepiej?

Ta radość była prawie zawsze zabronione rodzicom autentycznie samookaleczenia. Paradoksalnie, dorastanie, jesteśmy już wolno używać sody do swoich dzieci, również wierzyć, że nie ma korzyści.

Co jest istotą tej miłości i miłości w tym samym czasie. Początkowo gazowane napoje – miękki, miękkie, nasycony ciekły dwutlenek węgla. Brzmi to trochę szalenie, ale w rzeczywistości wszystko jest proste i łatwe. Ludzie zaczęli gazowanego napoju, w szczególności wody mineralnej, ponad dwieście lat temu.

Dwutlenek węgla jest zaangażowany w liczne procesy organizmu zwierzęcego i roślinnego. Reguluje napięcie naczyń i jej niedobór w krwi jest zabójcze. Gazowany napój – dobre dla zdrowia.

Kwas, wino musujące, piwo i wiele innych napojów, w której zawartość dwutlenku węgla spowodowanych przez naturalny proces fermentacji, piją od wieków Pocono, a także o zagrożeniach tych lub żadna deklarowanych. Jest to konieczne, aby określić oddzielnie składnik alkoholu cieczy, ale to jest historia innej powieści.

Napoju gazowanego, zwłaszcza słonej wodzie, zaleca pracowników odlewni. Lekarze, zaleca się stosowanie takiej wody wystarczająco dużej objętości (około pięciu litrów na zmiany). Korzyści z wodą mineralną nasyconego dwutlenkiem węgla, to są znane i nie ma jednego zakazać.

Więc co to jest sedno problemu, jeśli napój gazowany jest przydatna, a ludzie są przy użyciu tej metody przez długi czas? Cała materia w ilości i jakości. Norma – główny prawo życia. W ramach tej reguły nadal pozostaje użyteczna (mówimy o wysokiej jakości produktów), wszystkie wyżej – zabójcze.

Więc w jaki sposób korzystać z napojów bezalkoholowych dzisiaj. Po pierwsze, ogromnie, a najgorsze, z dużą ilością cukru, różnych barwników i konserwantów.

produkcja napojów gazowanych nie byłoby opłacalne, jeśli przestrzegał wszystkich zasad gotowania. Pierwszy plan wysuwają się takie czynniki jak koszty, przechowywania i względem zysku. W związku z tym, środki konserwujące pozwalają pić nie ulega pogorszeniu przez długi czas, i świeże soki są zastępowane przez aromatów chemicznych i kolorów w celu zapisania. Ponadto, nie ma dowodów, że wiele z tych kompozycji są wzbogacone w wywoływaniu narkomanii. Ale jest to niezbędne dla nas, zwykłych konsumentów?

Gazowanej wody w domu – to pyszne lemoniady na bazie naturalnych soków i buliony. Przepisy wytwarzające masy dwutlenku węgla. Na przykład, wymieszać sody oczyszczonej i soku z cytryny, lub korzystać z urządzenia do napowietrzania wody. Są rzemieślników aeratory są zbudowane z gaśnic. W rezultacie, można uzyskać wspaniały, zdrowy i orzeźwiający napój, który może nie tylko ugasić pragnienie, ale także wzbogacić organizmowi cennych substancji. Pić z przyjemnością, ale zna miary.