772 Shares 8615 views

Wywiadów pracy: podkreślać mocne i słabe gra off

Masz dobre doświadczenia zawodowego za nimi i dobrze napisane CV? Pracodawcy aktywnie zapraszamy na rozmowę, ale poza tym to nie rusza, a ty po prostu nie zadzwonić? Warto zastanowić się, czy masz poprawnie prezentuete siebie. Spróbuj zrozumieć, co można, a czego nie można powiedzieć kategorycznie, jest przesłuchiwany w zatrudnianiu.

Pierwszy znajomy z firmą

Wywiad z potencjalnym pracodawcą – oczywiście, ważnej i odpowiedzialnej imprezy, ale nie należy zapominać, że nie tylko będzie można ocenić, ale starannie wybrać nowe miejsca pracy, co oznacza, że nie należy go za to, jak się do egzaminu. Wyobraźmy sobie, że jest to spotkanie biznesowe, na którym obie strony – partnerów biznesowych – zgodzić się na ewentualną współpracę. Zmiana nastawienia więc na pewno będzie mniej nerwowy, a zatem będą mogli wyrazić siebie lepiej.

Zanim pójdziesz na rozmowę o pracę, starają się ćwiczyć zwięzły i skonstruowane opowiadanie o sobie. Powinna ona obejmować główne etapy swojego życia zawodowego. Nieco więcej jest wart patrząc na aspektach swojego doświadczenia, które są bezpośrednio związane z żądanym nowej pozycji. Opowiedz nam nie tylko w ogóle o tym, co można i wiem jak to zrobić, ale także o co konkretnie będzie można skorzystać przyszłych pracodawców. I do tego wcześniejszego badania terenu i dostępnej informacji o nim w internecie. To pomoże Ci lepiej zrozumieć firma musi poruszać się dodatkowe dane, które podasz na spotkaniu, a także przedstawić swoje własne pytania.

Podkreślamy wady i zalety grania off

Być może pytania na temat mocnych i słabych stron zajmują wysokie miejsce w rankingu najbardziej niekochana pytań zadawanych w wywiadzie. Przeprowadzanie wywiadów zatrudnienia często kończy się z nimi. A potem kandydat albo zbyt nerwowy, lub odwrotnie, zrelaksowany, zagubiony i mówi coś zupełnie innego, a nie, jak powiedziałby, muszą być przygotowane z wyprzedzeniem. Tak więc, głównym zadaniem swój zdaniu wywiadu przy ubieganiu się o pracę – przedstawienie mocnych i słabych stron umiejętnie pokonać. Zaleca się, aby analizować swoje doświadczenia zawodowe i wybrać z jego rzeczywistymi osiągnięciami, takimi jak: utworzenie działu od podstaw, poprawę wyników sprzedaży, etc. Wybrać? Teraz pomyśl o jakie cechy pomogły w osiągnięciu tego celu. Cóż – listę swoich mocnych z praktycznymi przykładami gotowych. Niepełnosprawnych do tego samego. Pomyśl o zawodowych niepowodzeń i ustalić, co uniemożliwia Ci odnieść sukces. Mieć pewność, właściwy ankieter przeprowadzający wywiad przy ubieganiu się o pracę, w tym przypadku, oceni cię jako osobę, zdolność do rozpoznawania swoich błędów i analizy awarii i, w konsekwencji, aby wyciągnąć wnioski. Uwierz mi, na tle większości kandydatów, podając szczerze nieszczere o braku słabości, będziesz wyglądać jeszcze bardziej profesjonalnie.

Teraz, gdy wiesz, jak przejść wywiad przy ubieganiu się o pracę, i życzę, aby znaleźć przyzwoitą pracę i dostać okazję przetestować własne siły!