837 Shares 9238 views

Jak przybliżyć karaluchy z mieszkania?

Owady te plaga podróży w wielu mieszkaniach. Pochodzą one z jest jasne gdzie i pozbyć się ich jest bardzo trudne, ale nadal potrzebne. Pomijając fakt, że ich okolica jest nieprzyjemny, więc bardziej niebezpieczne, ponieważ są one nosicielami infekcji. Jak przybliżyć karaluchy – problem z troską o wiele, ale mówią, że najbardziej skuteczny sposób – montaż okien plastikowych! Może to paradoks, ale w ciągu ostatnich kilku lat tego zła w domach zmniejszyła. Nawet dla nietypowych sposobów na karaluchy bojowych to zwykły dom kota! No, może nie wszystkie koty będą chcieli mieć te pasożyty.


Przed przynęty roaches osoby związane ze słowem „Masza”, ale białymi wzorami całym mieszkaniu nie jest zbyt pomocne.

Dość skutecznie pomóc aerozoli, ale niestety nie wszyscy, niektórzy z was pomoże przynieść karaluchy, dobrze, inne to strata pieniędzy. Jeśli więc jeszcze szczęście, aby wybrać odpowiedni lek, trzeba być ostrożnym. Zgodnie z instrukcjami, które trzeba spryskać wystarczy wysłać karalucha, mżawka, potem przewietrzyć pomieszczenie. W celu zapobiegania, oczywiście, lepiej jest traktować całe pomieszczenie i pozostawić zamknięte przez godzinę, ponieważ karaluchy mogą być w trudno dostępnych miejscach. Najważniejszą rzeczą przy użyciu tego sprayu – zobaczyć, że zawór został wysłany do karalucha i nie w twarz. Po zastosowaniu takich narzędzi nie będzie pytanie o to, jak doprowadzić karaluchy? Ale najprawdopodobniej tam nudności i osłabienie, ponieważ aerozole są szkodliwe nie tylko dla karaluchów.

Przynęty karaluchy również możliwe przy użyciu specjalnego żelu ołówka. Lepiej jest stosować do absolutnej gwarancji pozbycie się nieprzyjemnych owadów, jeśli już używany pre-sprayu. Struktura działania tego pióra jest to, że infekuje jedną karalucha, a on ma całą resztę łańcucha.

W celu uzyskania karaluchy, trzeba najpierw dowiedzieć się, gdzie żyją. Najczęściej karaluchy żyć tam, gdzie jest dużo brudnych naczyń, ciepło, istnieją resztki. Zazwyczaj jest to hostel i apartamenty, gdzie wielu najemców. Ale jedno takie mieszkanie może spowodować wielkie szkody do domu, ponieważ karaluchy są zazwyczaj wędrują od drzwi do drzwi, a nie siedzieć na ulubionej kuchni. Wysokie budynki nie są pozbawieni takiego nieszczęścia, jeśli nie są one widoczne, nie oznacza, że nie są, ale mogą żyć w piwnicach, odpadów i utylizacja śmieci.

Apartamenty są dwa rodzaje żywych karaluchów: czerwonym i czarnym. Były to zazwyczaj odważniejsze i przenieść na stałe grupy mieszkaniu. Drugi wielki czerwony, ale jednak, rude mają zwyczaj wypierać czarne karaluchy.

Jeśli masz skłonność do alergii, należy dokładnie przemyśleć, jak doprowadzić karaluchy. Dość często występuje alergia na kleszcze – pasożytów, które znajdują się na nogi same karaluchów. To właśnie te maleńkie pasożyty są przyczyną przeziębienia, kaszel i łzawienie oczu.

Nie można zaprzeczyć, że karaluchy stać znacznie mniej. Może to zależy od montażu okien plastikowych w domu, od zakupu zmywarki, albo przy użyciu specjalnych urządzeń do przechowywania żywności.

Na etapie wyboru broń przeciwko karaluchów powinni być świadomi, że są dwa rodzaje. Pierwszym są przeznaczone do zabijania owadów, a drugie na tym, by odstraszyć je (i pójść na spacer wokół domu). Lepiej odstraszyć lub zabić? Najpierw trzeba ustalić, jak karaluchy dostać się do mieszkania, a następnie zablokować dostęp do nich, i pozbyć się niechcianych gości. Te czerwono-czarny może zniszczyć nawet brak jedzenia i wody, a potem pójdą w poszukiwaniu pożywienia. Ale dlaczego miałby opuścić swój dom dla dwóch – trzech miesięcy, aby się ich pozbyć? Ponieważ karaluchy mogą żyć w głodzie więcej niż miesiąc. Dlatego konieczne jest, aby korzystać z efektywnych technik, takich jak natryskowego ( „Reid», «Globol», «Baygon ") żelu (" kotlety Zindan„- żel, «Globol», «zabójca "" Likwidator "" Dohloks„), specjalne ołówki (ale tylko dobrej jakości, w przeciwnym razie efekt będzie zerowy – „Masza”, „Titanic”). Wśród najnowszych innowacji, które są przeznaczone do zwalczania tych owadów, można wybrać USG pułapek. To urządzenie działa z sieci i odtwarza dźwięki, które odstraszają owady (zasada jest taka sama jak w walce z myszy). Takie urządzenia są teraz około trzydziestu gatunków, ale w większości przypadków nie są zbyt pomocne, a może z powodu – z faktu, że karaluchy są mniej wrażliwe na ultrazvuku.Tak że doskonały wynalazek nie został jeszcze wynaleziony.

Jeśli poradzić sobie z tym problemem, nie zapomnij powiedzieć znajomym. jak dostać się karaluchy, ponieważ kwestia ta pozostaje istotna.