292 Shares 3396 views

ciało wysuszeniu latem

Wiele dziewcząt i chłopców są aktywnie zaangażowane w sport, prędzej czy później zaczynają myśleć o osuszeniu ciała. Co do zasady, suszone 2 razy w roku – latem i zimą. Co trzeba wiedzieć o suszy, piękny wygląd, a nie zaszkodzić organizmowi?


Zacznijmy od podstaw. Co jest suszarka do ciała? Body-suszenie nazywa redukcji podskórnej warstwy tłuszczu przy jednoczesnej maksymalizacji zachowania masy mięśniowej, jesteś tak trudno zatrudnić i kołysał. Suszenie – nie traci na wadze, nie należy mylić z dietą. Więc zastanów się kilka razy zanim się do wyschnięcia, czy jest to potrzebne? Największym błędem podczas suszenia – pośpiech, każdy stara się jak najszybciej pozbyć się znienawidzonego tłuszczu, więc siedzieć na sztywnej diety, które mogą znacznie zaszkodzić zdrowiu. Niech waga spadła szybko, ale później on ciągle powraca, więc nawet z posiłkami, ponieważ ze względu na sztywną diecie metabolizm zwalnia. Również, gdy taka dieta może stracić znaczną część masy mięśniowej.

Aby tego uniknąć, trzeba wykonać kilka prostych zasad, które doprowadzą Cię do pięknego i dopasowanie ciała, to nie szkodzi zdrowiu. Najważniejszą rzeczą, z ciała suszenia, aby zmniejszyć spożycie kalorii, tłuszcz zaczyna się palić to z braku kalorii. Zredukować kalorie lepiej codziennie trochę, dzięki czemu można uniknąć stresu na organizm. Na przykład, jeśli dziś można jeść dużo ziemniaków, mąki, słodyczy i innych produktów (około 4000 kalorii), a następnego dnia go używać tylko 1500 kalorii, dodając do swojej diety produkty wyłącznie dietetycznych, nic dobrego z tego nie wyniknie. Ważne jest, aby organizować, jeśli masz do wyschnięcia, a następnie cały system. Osuszeniu ciała – jest to dość długi proces, musimy być na to przygotowani.

Ponadto ważne podczas suszenia metabolizmu. Spróbuj podkręcania go jak najwięcej. Im szybciej metabolizm, tym lepiej. Można to osiągnąć za pomocą siły frakcyjnej i włączenie do diety pokarmów, które przyczyniają się do przyspieszonego metabolizmu, na przykład, brokuły, grejpfruty, jabłka, kawa organiczna, zielona herbata, płatki owsiane, mleko sojowe, cynamon, indyka, szpinak, fasola, jogurt (nie jest to pełny wykaz produktów).

Sercowo są integralną częścią wysuszeniu ciała. Najlepszym cardio jest słusznie uważane za bieganie, jogging, gdy pali się ogromne ilości tłuszczu. Skakanka, pływanie, jazda na rowerze lub rolkach są również uważane za doskonałą cardio, po którym można stracić tych dodatkowych kalorii. Na siłę entuzjaści szkolenia może być zainteresowany w różnego rodzaju walk sportowych (Greco-Roman zapasy, jiu-jitsu i innych).

Jeżeli suszenie odbywa się od ciała, z mocą trzeba zwiększyć równowagę. Spróbuj usunąć z diety węglowodanów, najpierw trochę, albo przenieść je na pierwszą połowę dnia. W żadnym wypadku nie jeść węglowodanów w nocy, a nawet gorzej – przed pójściem do łóżka.

Listę dopuszczalnych produktów podczas suszenia ciała:

  1. Mięso. Ale w każdym razie, nie tłuszcz, idealne piersi kurczaka gotowane – to czyste białko.
  2. Owoce morza. Różne rodzaje ryb mogą być smażone bez oleju, jest również przydatny do wodorostów.
  3. Nabiał i jajka. Twaróg jest nie więcej niż 5%, 1% kefir, jogurt, jajka na twardo (jedzenie może jeść tylko białko).
  4. Powoli wchłaniane węglowodany. płatki śniadaniowe, chleb.
  5. Owoce. Można jeść w niewielkich ilościach, np, 1 jabłko dziennie, grejpfruty, cytryny, w żadnym wypadku nie mogą jeść banany!
  6. Warzywa. Zielone warzywa można jeść w nieograniczonych ilościach. Ziemniaki są wyjątkiem, że nie może jeść.

Wszystkie te małe sztuczki pomogą Ci osiągnąć pożądaną ulgę bez szkody dla zdrowia. Ciało suszenia musi być prawidłowa!