166 Shares 3996 views

Portkach – jest kluczem do wygodnego spacer

Najczęstszymi Zwierzęta w domach miliardów ludzi na całym świecie są psy i koty. Ktoś, kto lubi tylko „buczenie”, niektórzy wolą głośne szczekanie, niektórzy fani i fauna zawierać oba.


Niewielki, ale pies

Ci, którzy nie lubią długie spacery w niepogody i nie multi-pokojowe rezydencje, to najlepiej mieć małego psa. Taka wielka różnorodność gatunków. Ten terier zabawka i mops, i pies, i miniaturowy pudel, a nawet Yorkshire Terrier, Bichon, livretka i wiele innych małych psów.

Niektóre z nich nie wymaga nawet codzienne spacery – są one dość specjalne pieluchy, które obchodzą swoje potrzeby. Ale każdy właściciel chce wykazać przedmiot dumy dla innych, to dlaczego nie zrobić go na jasny słoneczny dzień? I świeże powietrze jest nadal szkodzi nikomu.

Tak, to zajmie specjalnego urządzenia do zwierzęcia nie uciec przypadkowo lub nie przypadkowo potrącony przez samochód.

Portkach – to, czego potrzebujemy

To było wtedy, aby pomóc każdemu z psem na smyczy średnich i come-piersi-band. Najwcześniejsze urządzenia, takie jak te pojawiły się w dawnych czasach, kiedy psy zaczęły wykorzystać sanki. Korzystaj z wygody i komfortu akcesoriów dla hodowców zwierząt nie będzie ich porzucić, więc uprząż przetrwała do dziś.

Portkach – urządzenie do wyprowadzania psów, to dwa główne pas, obejmujące jej piersi i ciało w obszarze tylnej, połączonych ze sobą w kilku miejscach cieńszych pasów. Pierścień na smyczy jest dołączony do Schlee w obszarze kłębie.

Ten sposób montażu jest bardzo prosty w użyciu i nie powoduje dyskomfortu podczas spaceru pies, zwłaszcza że każdy uprząż można regulować poprzez zmianę napięcia pasów, a odległość między nimi. Nawet wtedy, gdy pies będzie zrobić ostre szarpnięcie, nie zranić, jeśli jest to zespół piersią. Wiadomo, przez tych właścicieli zwierząt domowych, którzy już korzystali z tego narzędzia w użyciu.

Kołnierz lub uprząż?

Dla właścicieli małych psów bezwarunkowo wybrany uprząż. Ale sytuacja z dużych zwierząt jest nieco inna. Shepherd, Great Dane, Bernard w Schlee widać rzadko. Dla tych psów kołnierz jest zaznaczone, a czasami ciężkie.

A co myślą o weterynarzy? Znani szwedzkim zoopsychologists Hallgren przeprowadziła badanie wśród setek psów, stale nosi kołnierz, i stwierdził, że 90% osób rannych w mięśnie szyi, a nawet urazu rdzenia kręgowego, z towarzyszącym uporczywego bólu, który przeszkadzać zwierzętom.

Pies nie rozumie, że kiedy wpada do nadchodzącego wroga, czy chce, aby złapać kota, ostre skurcze smyczy powodować mu obrażenia. Breast-band dla psów wyklucza utrzymania zdrowia zwierząt domowych i czyni go komfortowy pobyt na spacer.

Jak wybrać odpowiednią uprząż

Małe zwierzęta takie urządzenie odebrać łatwiejsze, duże właściciele psów będą musieli podejść do kwestii wyboru z całą powagą:

  • Należy zwrócić uwagę na materiał, musi być odpowiedni do mycia, ale trwałe i odporne na ścieranie.
  • Lepiej jest wybrać model z wieloma klamrami. Portkach – to temat, który jest używany na co dzień, i oddanie procesu nie powinno być zbyt uciążliwe i trudne do Użytkownika lub psa.
  • Dla dużych psów lepiej jest wolą rzemienie, gryźć i oderwać je do niej będzie trudne.
  • Sprawdź, czy nie ma paski zapięcia nie wbiły się w organizmie psa i nie powodują jej ból. W przeciwnym razie pies nie dostanie przyjemność spacer, ale będzie tylko cierpieć.
  • Portkach winny być dopasowane do ciała, nie pozwalając pies poślizgu, ale także utrudniają ruch też nie powinno być.

I wreszcie: nigdy nie zostawiaj wiązkę na psa w domu, to akcesorium – wyłącznie na spacery. Jeżeli Państwa wystawie psów, alternatywnych przewożących piersią zespołów z kołnierzykiem. Wszakże w ringu będzie działać dokładnie w nim, pies powinien być znany.