147 Shares 2802 views

pokrycie dachowe Filizol

W dzisiejszej branży budowlanej szczególne miejsce podane do hydroizolacji. Wraz z pojawieniem się nowych materiałów, takich niuans przestał być złożoność oraz zwiększenie jakości i rodzaju samych materiałów. Szczerze mówiąc, kiedy potrzebne, aby wybrać taki materiał, jestem nieco zdezorientowany, ponieważ wybór był bardzo obszerny, ale moja wiedza nie jest wystarczająca do wyboru. A potem uczyłem najbardziej odpowiednią propozycję, a więc teraz mają możliwość opowiedzenia o własnych badań. Zacznę Isoplast. Kup Izoplast EPG oznacza zapewniają dobrą wodoszczelność dachu. Ten materiał polimerowy-bitumu, który jest zamontowany na dachu przez stopienie. Przed zakupem Izoplast, musimy jasno zrozumieć jego specyfikę. Ważny szczegół – jego skład. Materiał ten jest wykonany z trudno utlenionego bitumu atakicheskogo polipropylenu. W przypadku podstaw stosować włókna szklane lub poliestrowe podłoże z włókniny. Również wybrałbym filizol w niskiej cenie, który pojawia się w niektórych miejscach publicznych on-line-sklepów. Wśród cech I zwrócić uwagę na następujące: klejącą wydajność, doskonałą elastyczność, wysoką odporność na oddziaływania cieplnego. W skrócie, Izoplast idealnie dopasowane jako izolacja pochyłych i płaskich dachach.
Przegląd ten nie może być uznany za kompletny bez linokroma. Materiał ten stosuje się do izolacji dachów zasady lub z niewielkim nachyleniem. Zakup linokrom CCI – aby chronić swoje domy z powodu problemów z wilgocią. Wykonana jest z litego bazie organicznej, nie dając wilgoci. Na podstawie dwóch boków pokrytych powłoką spoiwem asfaltowym. W tym przypadku, dolna powierzchnia obrabianego materiału łatwo topliwą warstwę materiału polimerowego, i z drugiej strony – z gruboziarnistej mineralnych. materiał wykonany przy użyciu fuzję palnik propan. Przed rozpoczęciem pracy koniecznych do przygotowania bazy szczegółów. Linokrom lepiej nakładka na jastrychu cementowego lub wapienno-zagruntowaną powierzchnię. Istnieje kilka odmian tego materiału izolacyjnego, ale polecam kupić linokrom CCI.
Chociaż, nie powinniśmy zapominać, że konieczna jest hydroizolacji na podstawie każdego budynku. Najbardziej popularne dziś uszczelniania rolek. Jako izolacji dachów, powlekanie cewki zapewniają zabezpieczenie przed wnikaniem wilgoci do podstawy poprzez powlekanie zewnętrznej stronie jego izolacji. Tak więc, gdy używane jednocześnie oba rodzaje uszczelnień na dachu i fundamentu, możliwe jest, aby nie martwić się o zawiłości związanych z przenikaniem wilgoci do budynku. Osobno należy zauważyć Technoelast. Teraz każdy jest w stanie kupić Technoelast przy niskich kosztach, które zapłaciliśmy tylko do znalezienia realizatora pewnym czasie osobistego. Ten materiał trafi do izolacji jako dachu i fundamentów. Uniwersalność jest ze względu na dużą elastyczność materiału, jak również jego wytrzymałość. Materiał zachowuje baza poliestrowa z materiałem bitumu z polimerem, chroniony lub ziarnisty wstęgi ziarnistości poliestrowego. Nie mylić z wyboru, należy być bardzo ostrożnym, aby spojrzeć na nazwy. Typ warstwy ochronnej jest oznaczona przez odpowiednie symbole w tytułowy.