320 Shares 7067 views

Wbudowane kuchenki mikrofalowej „Samsung”: Opinie

Wbudowany w kuchence mikrofalowej „Samsung”, który podsumowuje zostaną omówione trochę później, są popularne. Powodem zwiększonego zapotrzebowania – niewielkie rozmiary i łatwość instalacji. Biorąc pod uwagę, że w kuchni, konieczne jest umieszczenie dużej ilości sprzętu, rzeczywisty problem stanowi przestrzeń poszukiwań. A następnie przyjść z pomocą modeli, które mogą być wbudowane w meble. Jako część tego artykułu będą uważane mikrofale koreański producent posiada optymalne wymiary i cechy charakterystyczne dla jego użytkowników.

Kuchenki mikrofalowe zbudowany – co to jest?

Modele kuchenek mikrofalowych różnią się typem konstrukcji. W handlu dostępne są autonomiczne i osadzone. Te ostatnie nie mają zwykłe nogi i boki. Mają ramka krawędź jest znacznie na korzyść linii kadłuba. Forma ta jest konieczna, aby idealnie dopasować urządzenie w szafie i kuchni meble ukryć stawów.

Wbudowana kuchenka mikrofalowa „Samsung” na sprzęcie nie różni się od modeli wolnostojących. Z takiego urządzenia jest możliwe nie tylko do rozmrażania i gotowania potraw, ale także grill (opcja grill), piec (konwekcja). Istnieją takie urządzenia nazywane solowy. Oznacza to, że użytkownik może korzystać tylko korzystać z kuchenki mikrofalowej. Więcej o nich przeczytać poniżej.

Rodzaje osadzone kuchenek mikrofalowych

Wbudowany w kuchence mikrofalowej „Samsung” można podzielić na trzy grupy. Różnica między nimi polega na funkcjonalności.

 • Najtańszym modelem, są również najbardziej proste, mają minimalny zestaw opcji. Nazywane są solowy. Takie urządzenia służą jedynie do ogrzewania naczyń, kanapki i rozmrażania gorącym półwyrobu mięso, mięso mielone, i innych produktów. Z takiej opcji nie należy spodziewać się wysokiej wydajności. Najczęściej te modele są stosowane w biurach oraz w domach, gdzie są dzieci szkolne. Proces rozpoczął się od rozgrzewki dania przycisku. Koszty czasu są minimalne. Poziom bezpieczeństwa jest wysoki.
 • Druga grupa może zawierać wbudowane kuchenka mikrofalowa z grillem. Ich koszt jest droższy niż wyżej opisanych wariantów. Tłumaczy się to obecnością dodatkowych funkcji. Takie urządzenia mogą pracować w dwóch trybach: w kuchenkę mikrofalową i grillem. Element grzejny jest umieszczony w górnej części komory, a tylną ścianą. Istnieją modele, w których PETN struktury komórkowej. Ostatnio firma często korzysta z rury kwarcowej grill. Jego właściwości są znacznie wyższe niż średnia. Do zalet należy opłacalności, moc, równomierne ogrzewanie, miękkiego promieniowania ciepła, które nie suchy.
 • Ostatnia grupa obejmuje sekcje wyposażone w trybie konwekcji. Ta opcja symuluje działanie pieca. Koszt ich jest najwyższa.

umieszczenie

Wbudowany w kuchence mikrofalowej „Samsung” różnią się objętość komory i wymiarów zewnętrznych. Ich główną zaletą jest to, że nie ma potrzeby, aby zrobić miejsce na powierzchni roboczej. W tym celu stosuje się specjalne szafki kuchenne z pustą przestrzenią w środku, bez drzwi i tylnej ścianie. Brak tego ostatniego wyjaśniono prostu – zapewnienie wentylacji. Zwarta model może być umieszczone w jednej kolumnie. Najczęściej łączy się go piekarnik, pralka i inne urządzenia. Przez wysokość podejścia jednostki. Standard ten jest uważany za osobę ze średnim poziomem wzrostu piersi. Sądząc po opiniach, jest to najbardziej dogodna lokalizacja. Jednakże, w rodzinach z dziećmi są inne standardy. Aby właściciel małej mogą samodzielnie korzystać z urządzenia, to najlepiej ustawić go niżej, na przykład na poziomie blatu.

Dobór wymiarów

W jego opinii, kupujący często poruszył kwestię optymalnych wymiarów urządzenia. Wbudowany w „Samsung” kuchenka mikrofalowa oferuje szeroki wybór, więc z wyborem odpowiednich problemów wielkości powinny się pojawić. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jeśli urządzenie jest wbudowany w szafie za pomocą innego urządzenia, jego szerokość jest czynnikiem decydującym. Ta figura wszystkie urządzenia muszą być takie same. Ale głębokość nie jest ważne. Zazwyczaj kolumna jest utworzona przez wielkości urządzenia, jak na przykład pralki, zmywarki do zamrażarki.

W zakresie asortymentu obejmuje modele o następujących wymiarach:

 • Szerokość – od 40 do 60 cm;
 • Głębokość – od 30 do 50 cm;
 • Wysokość – od 30 do 45 cm.

Aparat: wymagania dotyczące zasięgu i wybór objętości

Nowoczesne osadzone mikrofalowa „Samsung” produkowany jest zgodnie z normami europejskimi. Producent utrzymuje dla wszystkich kryteriów. Głównym nabywca zwraca się uwagę na powłoce wewnętrznej komory. Według opinii, najwyższej jakości – bioceramicznych. Ma właściwości takie jak odporność na działanie wysokich temperatur i naprężeń mechanicznych. Wszyscy właściciele tych urządzeń twierdzą, że kamera jest łatwa w utrzymaniu czystości, nie rysuje powierzchni i ma dużą żywotność.

W dostępnych w handlu urządzeń powleczone i odpornego na emalii. Wariant ten jest stosowany w tanich kuchenkach mikrofalowych. W przeglądzie, właściciele twierdzą, że nawet jeśli aparat i łatwe do czyszczenia, ale możliwe jest uszkodzenie górna warstwa jest wysoka. Ponadto, w czasie, farba może pęcznieć lub odkleić.

Istnieją modele, w których komora wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jak wiadomo, ten materiał jest odporny na zmiany temperatury i ma długą żywotność, ale trudno będzie dbać o takiej powierzchni. Krople tłuszczu i innych zanieczyszczeń jest trudne, a jeśli nie przesadzić, nie jest łatwo opuścić zarysowania.

centrala

Nowoczesne piece mikrofalowe rozmieszczone w taki sposób, że sterowanie odbywa się za pomocą przycisków mechanicznych lub dotyk. Zdarza się, że producent stosuje dźwigni w niedrogich modeli, takich jak solówek. Według tego kryterium, cała gama produktów można podzielić na trzy grupy.

Do pierwszej grupy należą urządzenia z panelu z ekranem dotykowym. Jest to płyta z gładką powierzchnią i zapisie. Użyj to wygodne, czyste i nie pojawią się trudności, ponieważ nie ma żadnych wystających elementów lub luk, w których mogą zapychać z tłuszczu. Jednak właściciele i brak powiadomienia. Kiedy usterka może wystąpić skok napięcia w elektronice, która może doprowadzić do poważnych awarii. Ważne jest również, aby pamiętać, że naprawa będzie kosztowne, jeśli złamie takiego wbudowanego „Samsung” mikrofalową. Działających zgodnie z instrukcjami urządzenia pomoże szybko zrozumieć zapis na panelu dotykowym.

Nie mniej popularne – panel sterowania Przycisk. Użyj go wygodnie. Właściciele twierdzą, że interfejs jest intuicyjny. Ale są też słabe strony. Umyć panel trudne. Wiele osób korzysta z tego improwizowanych urządzeń, które pomagają przenikać do pęknięcia w pobliżu przycisków.

Oraz proste sterowanie – mechaniczne. Na panelu znajduje się zaledwie dwie dźwignie. Taki sposób stosuje się do kuchenki mikrofalowej.

Samsung FW77SSTR

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy „Samsung FW77SSTR» sprzedawane średnio 15.000 rubli. Wysokość urządzenia nieco więcej niż 30 cm, głębokość 35 cm – szerokość nie przekracza ciało poziom w małych 48,9 cm – .. łącznie 12 kg. Objętość komory – 20 litrów. Elewacje – Bioceramika. Rodzaj sterowania – elektroniczny. Sposób działania – mikrofal. Maksymalna moc mikrofal – 850 watów. Użytkownik ma sześć poziomów. Może być stosowany do rozmrażania, gotowanie prostych posiłków, ogrzewanie. Rodzaj drzwi – na zawiasach. Jego otwarcie uzyskuje się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się w dolnej części panelu sterowania. Twarz obudowy została zaprojektowana w odcieniach srebra.

Uczestnicy zapoznali się z niską ceną, obecność zabezpieczenia przed dziećmi świateł, kamer. Szczególną uwagę należy zwrócić na przeglądu powłoki Bio-ceramicznego. Jednak właściciele braki nadana nieobecność grilla.

Samsung FW77SR-W

Model FW77SR-W – Wbudowane kuchenki "Samsung" białe. Posiada kompaktowych wymiarach 31,2 x 48,9 x 35 cm dla kamery zastosowano powłokę bioceramiczne, której objętość – 20 litrów .. Według użytkowników tej wielkości najbardziej optymalne, ponieważ nie ma problemów z gotowania dla 3-4 osób. Liczba trybów jest ograniczona, nie grill, konwekcja. Model ten przeznaczony jest do szybkiego i równomiernego ogrzewania. Istnieje również opcja rozmrażania i gotowania kuchence mikrofalowej (MW). Razem ma sześć poziomów mocy, maksymalnie do 800 watów.

Recenzje model ten trafia tylko pozytywne. Szczególną uwagę zwrócono na obecność użytkowników czasomierz na 99 minut, wyświetlacz, który wyświetla aktualny czas w formacie 12/24. Ponadto godna zaufania specjalnej komorze powlekania, co zapobiega powstawaniu bakterii i zapachów.

Samsung FW87SR-B

Wbudowana kuchenka mikrofalowa „Samsung FW87SR-B» dla tych klientów, którzy odbierają techniki w ciemnych kolorach. Panel przedni, a drzwi są w kolorze czarnym. Bagażu w 23-litrowej, pokryte wysokogatunkową powłoką bioceramiczne. Urządzenie nie posiada szeroką gamę funkcji. Wszystkie procesy mogą być wykonywane tylko za pomocą mikrofal. Istnieją programy automatyczne, rozmrażanie. Masz również możliwość dania grzewczych.

W przeglądzie, użytkownicy zwracają uwagę na brak okazji do zapamiętania receptur. Panel z przyciskami działa sprawnie, jest wygodny i zrozumiały. Jedynymi właścicielami zastrzeżenie – trudno zmyć. Istnieje również wadą jest zabrudzona panel przedni. Ona szybko gromadzić odciski palców i bardzo widoczny kropli wody i tłuszczu.

Samsung FW77SR

FW77SR aparaty – wbudowany "Samsung" mikrofal. Czarne drzwi, otoczona z każdej strony srebrnymi akcentami, wygląda pyszne. Również kolor ramy metalowej ramie przodu. Urządzenie osiąga wysokość 31 cm, szerokość obudowy. – 49 cm, otwór do wkładania musi być większa. – 55 cm do 35 cm jest uważana za standardową dla urządzeń z kamerą 20 litrów. W przeciwieństwie do powyższych modeli, może to być na parze, czyli posiada tryb parowca. Zestaw jest dostępny wszystkie niezbędne zestawy.

Członkowie zauważyć wyróżnienia koreańskiej jednostce. To nie przeszedł niezauważony zapachy opcja Usuń. Istnieje automatycznych programów gotowania. Jest to bardzo wygodne do rozmrożenia, wybierz rodzaj produktu, wystarczy umieścić swoją wagę.

wniosek

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy „Samsung” ma wiele niezaprzeczalnych zalet. Tworzenie listy z nich pomógł opinie właścicieli.

 • Duży wybór modeli.
 • Zakres możliwości.
 • Kompaktowe wymiary.
 • Nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały.
 • Dostępność automatycznych programów gotowania.
 • Przy użyciu mikrofal naczyń nie jest ogrzewany.
 • Dostępność trybów w celu zmniejszenia zużycia energii.

Podsumowując, warto zwrócić uwagę na klientów, że koreański producent mikrofale są nowocześnie urządzone, dzięki czemu są doskonałym uzupełnieniem stylowe i oryginalne dania.