299 Shares 5223 views

Wędkowanie w Udmurtia dla miłośników

Wędkowanie – jeden z najbardziej atrakcyjnych i przystępnych rekreacyjnych. W centralnej Rosji, wiele miejsc, które są popularne wśród fanów siedzieć na plaży z wędką lub urlopu przędzenia. Co ciekawe rybackiej w Udmurtia?


Krawędź rzek i jezior

Republika Udmurt jest na rozległych równin pomiędzy rzekami Kama i VYATKA. Republika jest bogata w lasy, łąki z wonnych traw i licznych rzek, jezior i stawów. Nic dziwnego, że stylizowany krawędź wiosnę. Dlatego rybackiej w Udmurtia zróżnicowane i mogą zadowolić nawet wybrednego wędkarza.

Strona główna Republika rzeka – Kama, największy dopływ Wołgi. Aw Kama z gór i wyżyn spieszyć licznych rzek i strumieni – od małych do pełnej płynący Bystrushki VYATKA.

Ogółem w Udmurtia prawie 7000 rzek i ponad 800 stawy i jeziora. I to nie licząc dużych zbiorników – Iżewsk, Votkinsk i Nizhnekamsk. Tutaj rzeczywiście jest, gdy do połowu ryb!

Fishing: Kama (Udmurtia)

Począwszy mały strumień w pobliżu wsi Karpushata w północno-wschodniej części kraju, Kama zawiera wiele dopływów, a staje się głęboka rzeka, której szerokość w niektórych miejscach sięga 1,5 km.

Ryba mieszka w Cham, są liczne i zróżnicowane: wraz z tradycyjnymi centralnych gatunków Rosji, takich jak leszcz, kleń, karp, leszcz, płoć, okoń, miętus, sum, szczupak i okoń, jest domem łosoś, lipień, jesiotra, a nawet Beluga. A rybacy zagorzali powiedzieć z tych szczęśliwców, którym udało się złapać pstrąga.

W sumie istnieje ponad 30 gatunków ryb w dorzeczu Kamy. I złowionych w zbiornikach i bardzo nietypowe, na przykład, cherhalskaya szprot lub babka bycza.

Cała ta obfitość ryb zapewnią, że połowy w Udmurtia będzie interesujący i przyjemność.

Lato – czas na dobry zgryz

Oczywiście, ekscytujące i zima rybacka, ale w lecie i charakteru jaśniejszej i kinder i możliwości dywersyfikacji ryby więcej.

Na kama i jego dopływy są popularne rybaków rozwiązania, takie jak Donk lub zakidushka i powiązanym z koryta. Są w cichej, zacienionych potoków, i można złapać leszcze, karpie i 4-5 kilogramów i dużego karpia w jeziorze – również dobra produkcja.

Jednak na pręcie pływaka złapać wielką wodę bez łódź jest prawie bezużyteczny. Kama – rzeka głęboka, z różnicą wysokości, więc głównym ryby są trzymane na mieliźnie lub na głębokości.

Ale pod koniec lata, gdy woda staje się chłodniejsza, a na rzekach i jeziorach, rozkładanie mgłę, ryba zaczyna dokarmiać tłuszczu. Dlatego rybacka w sierpniu w Udmurtia mogą być bardzo skuteczne, zwłaszcza spinningowe, którzy lubią polować na drapieżne ryby. Pike w tym czasie nie jest bardzo aktywny, ale na okonie jig są gryzienie dobrze, a historie o rybaków, całkiem solidne, często więcej niż 2 kg. Spinning i łapać miętus, sum i małe, i duże okonie można zadowolić.

Zwłaszcza, okoń, a także klenie, dobrym zawodnikiem i walczyć do ostatniego, więc lądowanie dużych ryb może być świetną zabawą i rozrywką hazardu. Okonie i klenie złapać lepszy niż przyrządzie i na obrotnicy, zwłaszcza w słoneczny dzień, gdy jasne bombki gra, odzwierciedlając odblaski.

Ale miejscowi rybacy złowione w okablowaniu sierpnia ponury niż zaskoczeniu gości, dostroić do wielkiego „gry”. Ale lokalne know: ponury, choć niewielki, ale bardzo smaczne ryby, zwłaszcza smażone aż chrupiące.

Dla tych, którzy lubią komfort

Aby mieć dobre wakacje, nie ma potrzeby, aby przejść do odległych krain. Na brzegach Kama i Vyatka istnieje wiele ośrodków wypoczynkowych, gdzie można nie tylko łowić ryby, ale również świetny czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Ten „Kamskie podane” na stromym brzegu zbiornika Wotkińsku oraz „Złota Kotwica” i „Riviera” i „Jeziorze łabędzim” i „Jeleń” i „Romashkovo” i wielu innych. We wszystkich ośrodkach wypoczynkowych nie mogą zrelaksować się w zaciszu tylko w przytulnej kabiny, grill i relaks w rosyjskiej łaźni, ale także wynająć łodzie, katamarany, a nawet narzędzia połowowe.

Jeziora i stawy

Tych jezior w kraju nie jest tak wiele, większość z nich to stare kobiety lub płytkich wód powierzchniowych w obszarach zalewowych. Choć są zwykle obfite ryby, zwłaszcza karp i karp, ale atrakcyjny rybackiej na stawach w Udmurtia. Oto ich republika wielki tłum, który, nawiasem mówiąc, nie jest to zaskakujące, jeśli pamiętamy, że ziemia sprężyn.

Wraz ze zwykłymi karpia i karpia w stawach republiki znajdują i okoń, szczupak i wystarczająco duże, tak że miłośnicy wędkowania z przędzenia tutaj też mają coś do zrobienia. Zwłaszcza, że połów na rzece, a zbiornik jest nieprzewidywalna, szczególnie latem, kiedy ryby chodzenia wokół stawu. Staw w tym względzie, wygodniejsze i bardziej gwarantują dobry połów.

Obecnie wiele stawów w kraju są własnością prywatną, a okazja do połowów im zapłacić. Płatne stawy w Udmurtia do wędkowania są dobrze wyposażone, często blisko nich można wynająć dom lub kupić sprzęt i przynęty. Stara się przyciągnąć rybacy, właściciele uruchomić wiele ryb, w tym amur, lin, karp.

Wśród tych „wyposażonych” zbiornikach zawierają kompleks stawów w okolicy Zavyalovsky, staw na rzece Chur, gospodarstwo żółwia błotnego w Petrichinka Kiyasovsky powiatowych i, oczywiście, Ilinskoe rybołówstwa.

Wędkowanie w Udmurtia może być świetną zabawą nie tylko zapalonym wędkarzem, ale również początkujący. Łączy on w sobie emocje i możliwość podziwiania piękna przyrody, radość z udanej ukąszenia i porozmawiać z przyjaciółmi na garnku z bogactwem zupy. I do tych, którzy są zmęczeni zgiełku miasta, to zawód przyniesie spokój i samotność nad brzegiem rzeki lub jeziora.