654 Shares 5307 views

„Nissan Primera” – przeglądy właścicieli i opis japońskiego samochodu

Pierwsza generacja japońskich samochodów „Nissan Primera” w tylnej części serii P12 zaskoczył wielu kierowców za jej niezwykły design, zarówno dla 2001 i stylistyką wnętrza. Ta rewolucyjna sedan od Japończyków nie spodziewano. Jednak, czy zakupiony w stan używany sedan „Nissan Primera”? Recenzje właścicieli pomogą nam zrozumieć to pytanie.

wygląd

W 2001 roku na projektowaniu nowych „Przykładów” można mówić bez końca. To już koniec, kierowcy przyzwyczaili się na zewnątrz, co było wtedy nowością, ale na początku 2000 roku, pojawienie sedan był przykładem dla wielu z jego konkurentów, którzy byli w samochodzie, „Nissan Primera”. Recenzje właścicieli nazwał go „gościem z przyszłości”, zwracając uwagę na nowoczesny wygląd maszyny. Na rosyjskich połacie uwagi opinii publicznej na ten nowy produkt było tak dużo, że właściciele muszą odcień swoich okien. Ale bliżej roku 2006, na zewnątrz samochodu powoli przestał być taki rewolucyjny i odsetki w samochodzie jest stopniowo zanika. Oczywiście, projekt Japończyków nie jest dokładnie opłaciło, a wysokie ratingi potwierdzenia sprzedaży.

„Nissan Primera” – przeglądy właścicieli wnętrza

„Wypełnienie” na zmotoryzowanych sedan robi duże wrażenie, ponieważ w czasie tych „zwrotów akcji”, które były w wiadomościach, nawet marzyli gospodarze prestiżowych off-road. Chociaż w wewnętrznej części nie jest pozbawiony wad, które są skierowane co sedan gospodarza „Nissan Przykład”. Recenzje właścicieli powiedział, że nowy produkt miał niewygodne rozmieszczenie przycisków sterowania na konsoli. Na przykład, aby przełączyć stację radiową, kierowca musiał kilkakrotnie nacisnąć przycisk, gdy pewien patrząc na ekranie (nawiasem mówiąc, miał też wadę – w słoneczne dni znacznie blikovat).

Specyfikacja nowego „Nissan Primera”

Recenzje właścicieli powiedział, że mimo takiego rewolucyjnego wyglądu i wnętrza, sedan miał doskonałą dynamikę – to było po prostu straszne. Pierwszy 109-konny silnik 1,6-litrowy miał znaczące wady momentem. Jednak druga jednostka o pojemności 1,8 litra, który dostarcza nowość, nie powoduje, że właściciele samochodów z jakichkolwiek zakłóceń do samego zawieszenia ( „Nissan Primera P12») znakomity wytrzymać rosyjskich dołów i wybojów. Większość silników najwyższej półki, które pracują z samochodu był dwulitrowym 140 silny zespół benzyny, ale takie mocy nie wystarczy do normalnego przyspieszenia samochodu. Według jego osiągi, wszystkie silniki „Nissan Primera” miał bardzo niską żywotność – nawet po 100.000 kilometrów, mogą wymagać gruntowny remont. To poprawia sytuację tylko szeroką gamę transmisji – w zestawie z maszyną oraz „mechanika” i „automatyczne”, a nawet wariatora 6 wirtualnych prędkościami.

wniosek

Jak widzieliśmy, „Nissan Primera” – samochód równocześnie z postępującym wygląd i słabych właściwościach. A jeśli jesteś gotów poświęcić prędkość ze względu na ich wizerunku i stylu, ten samochód będzie idealny dla Ciebie, zwłaszcza, że cena za nim (12-16 tysięcy dolarów) nie jest tak wysoka.