343 Shares 4954 views

Popularnym pytanie: Ile lat Natasha Queen?

Jak często my z naszych ekranach telewizyjnych wyglądać pięknie i dobrze utrzymanych gwiazdy! I dotyczy to nie tylko kobiet, ale również męskich artystów. Od dawna nie jest tajemnicą, że bardzo wielu z popularnej osoby korzystają z usług chirurgów plastycznych, ponieważ sama definicja „gwiazda” wymaga, aby być na szczycie.


gwiazda ponadczasowa

Życie toczy się dalej, a nadal wyglądają wiecznie młode gwiazdy do nas. Pamiętam, że w ubiegłym stuleciu grzmiał piosenki „Żółte tulipany” i jego piosenkarza, wciąż wygląda jak dziewczynka. Nigdy tak naprawdę nie myślę o tym, ile lat Natasha Queen, a jednak od czasu wydania jej pierwszego przeboju, minęło ponad dziesięć lat, ale nadal jest zdecydowanie skakać na scenie i może sobie pozwolić, aby umieścić na bardzo szczerej sukience.

pierwsze kroki

W rzeczywistości, sposób życia piosenkarki jest dość interesująca. Powinno być trochę dip w jej biografii, może to możemy trochę podnieść zasłonę tajemnicy nad jego życiem. Przede wszystkim, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak wiele Natasha Koroleva roku. Ale wszystko po kolei.

Przyszła gwiazda urodziła się w rodzinie ukraińskich muzyków, a mianowicie przewodów chór o nazwie „The Light”. matka Nataszy – Ludmiła Iwanowna Poryvay – Czczony Artysta Ukrainy. Ojciec – Poryvay Vladimir Arhipovich – był chóru Chór Akademicki. Nazwa tego piosenkarza – Poryvai, ale nazwa etap – Natasha Koroleva. Rok urodzenia gwiazdy 1973rd, urodziła się 31 maja. Zgadzam się, nawet nie wierzą, że w tym roku piosenkarka będzie obchodzić 41 lat! Ale po raz pierwszy na scenie trochę Natasha weszła w wieku trzech lat, jednak nie jest to zaskakujące, z takim muzycznych i utalentowanych rodziców. Dziewczyna śpiewała „Krążownik Aurora” z chóru dziecięcego.

Udany początek

Już w wieku dwunastu Nataszy szczęście nagrywać utwory muzyki przez Vladimir Bystriakov kompozytora, którego poznała na festiwalu piosenek dziecięcych. Od tej chwili młody piosenkarz jest popyt na koncerty rządowych, dni miasta, drzewa nowego roku. To właśnie na tych wydarzeniach, śpiewa „Gdzie poszedł do cyrku” i „Świat bez cudów.” To był sukces! W tym okresie, kiedy był jeszcze tylko dzieckiem, Natasha nabiera cech charakteru, które uczyniły z niej prawdziwą gwiazdą. Staje się spójne i celowe, a jej ciężka praca już z powrotem w 1985 roku, zaczyna dawać swoje pierwsze owoce.

W 1987 roku (w wieku Korolevoy Natashi w tym czasie – 14 lat), brała udział w jednym konkursie w swoim życiu, „Złoty Kamerton” i skutecznie działał jako solista grupy Kijów „Mirage”, był jego diplomantkoy.

Debiut w telewizji

W tym samym roku dziewczyna została zaproszona do Centralnego programu telewizyjnego „Shire Krug”. Nieco później – w 1988 – Natasza bierze udział w programie „Kijów Beauty” jak ołów. Należy zauważyć, że Królowa uczestniczyła w klasie śpiewu w różnych Kijów i cyrku uczelni (1988-1991 gg.). Natasza z powodzeniem koncertował w Stanach Zjednoczonych jako czołowy solista opery rockowej dziecko „Peace Child”. Po tej podróży, przyszła gwiazda została zaproszona do studia w mieście Rochester. Wkrótce Natasha udał się do Moskwy na pamiętnej audycji Igor Nikołajew.

kariera startu

Natasha Koroleva wykonać piosenkę napisaną specjalnie dla niej Mikołajowie, to hitem była piosenka „Żółte tulipany”. Ta piosenka niesie piosenkarza do sławy, co czyni go popularnym w ciągu dnia. Młoda gwiazda wpada w „Song of the Year” finału popularnego festiwalu, a następnie daje koncerty w całej Rosji, mówiąc w programie „Dolphin i Syrenki”. Później następuje seria wycieczki w Izraelu, Niemczech, USA. Natasha Koroleva uczestniczy w programach telewizyjnych, będzie obowiązywała na imprezie „Christmas” spotkań i innych popularnych programów muzycznych.

życie osobiste

Do tej pory nikt nie rodzi się pytanie, kto to Natasha Koroleva, bo jej piosenki są znane przez każdego melomana. Wyliczyć skład, który stał się przebojem w wykonaniu piosenkarza mogą być długie, ale pozostaje pytanie, kto jeszcze jest zainteresowany w wielu zaciekawionych słuchaczy i widzów: „Ile Natasha Koroleva lat?” A wszystko dlatego, pomimo długiej relacji i oficjalnego małżeństwa z I . Nikołajew, piosenkarka zerwała ze słynnego męża i wyszła za najmniej popularne Siergiej Głuszko.

Obecnie gwiazda – szczęśliwa żona i matka jego syna Arkhip. Piosenkarka chętnie publikują swoje zdjęcia rodzinne oraz wiadomości na portalach społecznościowych. Ona nie ukrywa swoją prawdziwą radość i cieszy się codziennie. Z najnowszych informacji możliwe jest, aby zwrócić uwagę na publikację w mikroblogowania Instagram, gdzie dzieliła się wiadomością z fanami i prezentów fotograficznych z twoich ulubionych kobiet na cześć 8 marca. Było to damska torebka Chanel.

Nie zapominaj, że data urodzenia Natashi Korolevoy przypada na 31 maja, co oznacza, że wkrótce możemy spodziewać się najnowsze wiadomości z gwiazdami i zdjęć jej celebracji.

Należy zauważyć, że jej 12-letni syn Arkhip bardzo podobny do swojego ojca – gwiazdy Sergei Glushko, nawet sobie tego samego luksusowe długie blond włosy.

Nic dziwnego, że wiele z zainteresowaniem poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: „Ile lat Natasha Queen” – trudno uwierzyć, że ta młoda kobieta uśmiech i świecące ma trochę więcej niż 40.