504 Shares 3366 views

"Alola" – rekreacyjnym. Pskowski regionu, hostel "Alola"

Pskowski regionu od dawna działa jako ziemi ciepłym i błogosławionym. Jej kult i miłość do pięknych obszarów chronionych. W całym regionie są rozproszone malownicze stawy, jeziora głębokie, kręte rzeki, bagna i lasy. To piękno nie może nie podobać, to tworzy niepowtarzalny naturalne krajobrazy.

Znani na ziemi z mineralnych i błota sprężyn, przynosząc ogromne korzyści dla ludzi. Turystów przyciąga do tej dziedzinie rehabilitacji, pokoju i zdrowej rekreacji. Przyczynić się do korzystnych warunków klimatycznych. Poza naturalnym pięknem ludzi obarczone zabytków kulturalnych i bez nich jest nie do pomyślenia poznawczy wypoczynek.

wzbogacają one naszą wiedzę o wielkiej ziemi rosyjskiej. Brak turystów w regionie Pskowa nie doświadcza. Wszystkie instytucje rekreacyjne, sanatoria i hotele harmonijnie wpisany w lasach sosnowych i oferuje schronienie dla niefrasobliwe i relaksujące hobby.

kompleks „Alola” wyróżnia się w porównaniu do większości hoteli i kurortów. Ośrodek rekreacyjny działa przez cały rok. Prawie zawsze, hotel jest pełny, więc przed wyjazdem zaleca się, aby dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Lokalizacja i opis

Wśród drzew rozprzestrzeniania, blisko powierzchni Bestii jeziora w uroczej, malowniczej miejscowości Holyuny (Pustoshkinsky District) to malowniczy teren turystyczny „Alola”. centrum rekreacji – to czysta oaza, otoczony terenami zielonymi, gdzie można zanurzyć się w szczęściu radości i świeżości. Goście ośrodka są pary, firma i dorośli, którzy dążą do izolowania się na chwilę od tętniącego życiem miasta i być sam na sam z naturą.

W hotelu znajduje się wiele lat, został otwarty w 1971 roku, sezonowe domki w pełni wyposażone pokoje dla 100 osób oraz małego pokoju został zbudowany dla wygody ludzi. Trasy edukacyjne organizowane wybitnych atrakcji regionu. Tutaj odbywają się regularnie zawody sportowe.

Resort „Alola” (rejonie Pskowa) stale uszlachetniony, został opracowany, nacisk położono na jakość usług. Był bardzo popularny wśród Moskali i mieszkańców. Kilka lat później wraz z nadejściem nowego kierownictwa hotelu jest jeszcze lepiej: są nowe osiedla mieszkaniowe, bary, rosyjska sauna, wydłużone wycieczki.

Nawiasem mówiąc, o tej samej nazwie, w rejonie Pskowa ma jezioro przepływowe Alola głębokość 16 m. Jest to popularne miejsce dla rybaków, niemal każdy mieszkaniec jest zajęty połowem, który przynosi dobre dochody. W stawie zamieszkany kraby, węgorze, szczupaki, liny, karasie i jazie.

mieszkanie

Na zadbaną zieleń rozliczane kompleksy mieszkalne: Dom lato, domki dwukondygnacyjne, mieszkaniowych i zimowy dom rybaka. Najbardziej wygodny i popularne wśród turystów – Triple kabin z ogrzewaniem, balkon (widok na las) oraz indywidualną łazienką.

Przeprowadzka domu letnim odbywa się tylko podczas cieplejszych miesięcy. Są one wyposażone w meble i ogólny podstawowej (w oddzielnym budynku), WC / prysznic.

Rybak dom przeznaczony dla 7 osób. Znajduje się on tuż nad jeziorem, co jest bardzo wygodne. Ogrzewany piecami, a pokoje są pięknie wyposażone w nowoczesne meble i telewizor. Jeśli dom ma otwarty taras, gdzie można gotować na grilla i Fish Fry.

żywność

Chalet „Alola” posiada przestronną jadalnię i bar. Dla gości informacyjnych – posiłki nie wliczone w cenę internatach. Należy zauważyć, dla pełnego kosztu dopuszczalnego diecie wynosi 500-1000 rubli. Obejmuje posiłek rano, kompletny posiłek i urozmaicone kolacje.

organizacja serwisowa

Relaks w kompleksie, zyskasz nie tylko siły, zrelaksować się blisko brzegu, ale również być w stanie bawić się na tyle, aby poznawcze i motorówka wycieczki na rezerwatów przyrody, miejsc historycznych i kulturowych regionu. Posiada własną stację Łódź w pensjonacie, gdzie przyjemność ciesząc wszystkie rejonie Pskowa. Chalet „Alola” oferuje każdemu, kto chce ekstremalnych trasach, kajakarstwo i piesze wycieczki.

To działa w poz Wynajem sprzętu sportowego i sprzętu rybackiego. Miłośnicy literatury z pewnością docenią bogatą bibliotekę. Nikogo obojętnym nie opuści fińską i rosyjską łaźnię. Cóż, lato oferuje plaża z czystą wodą. Tu, z dala od ludzkich oczu można opalać się i nakupatsya wystarczy.

rozrywka

Kemping, zwłaszcza w pobliżu stawu, to jest niemożliwe, aby oprzeć się na ryby, które to oferuje zrobić podawanie hotelu „Alola”. Centrum rekreacji w tym celu zapewnia niezbędny sprzęt oraz łodzie. Nawet ci, którzy nie wiedzą i nie lubią tego robić, po pierwszej połowu zapalonych wędkarzy. Miejscowy jezioro dużo różnorodnej ryb z karpia do grzędy. Po połowu wszystkich zaangażowanych w przygotowanie zupy.

Dla fanów sportów ekstremalnych latem tego roku otworzył unikalny park rozrywki – trasy linowe, położył wzdłuż drzew kołyszących huśtawka i winorośl. Jest to prawdziwe wyzwanie dla tych, którzy chcą sprawdzić się na sile i odwadze. Długość trasy 400 metrów o różnej złożoności. Dostać zastrzyk adrenaliny, można troll (w dół), którego wysokość wynosi 15 m.

Dzieci nie są dozwolone poniżej 120 cm na przejście niekoniecznie mają doświadczenie. – Szkolenie wprowadzające prowadzona jest na miejscu, jako przedmiot otrzymuje sprzęt wspinaczkowy ochronną. Podczas wspinaczki turystyczny pasów bezpieczeństwa.

Hotel zmierzył turystów: Opinie

Większość gości spędza weekendy w tym przytulnym miejscu, zostały spełnione: dobre wrażenie wywierane czystość zarówno w pokojach i na samym terytorium. Specjalne podziękowania dla osób wyraziło uprzejmy i uprzejmy personel. Nie było żadnych skarg na jedzenie. Doskonałe menu i domowa atmosfera sprawiają, rozrywką niezapomniany hotel „Alola”.

W centrum rekreacji jest inna gościnność i życzliwość. Jednak niektóre wskazał, że znajdowały się cichsze i spokojniejsze niż dzisiaj. Coraz częściej tu przyjść młodą firmą, którzy lubią słuchać głośnej muzyki i tańca, a to sprawia, że trudne dla tych, którzy chcą prywatność i spokój. Administracja tłumi ten rodzaj rozrywki i utrzymuje porządek.