821 Shares 1757 views

Film „Ostatnie lato dzieciństwa”: aktorzy, role, działka

Kreatywność Anatolij Rybakow wielokrotnie skierowana filmowców. "Heavy Sand", "Children of the Arbat" – seria rozpoczęła się na pracach Radzieckiego prozy. Wyszli w kinach w 2000 roku. Dawno, dawno temu, w 1975 roku, radziecki publiczność po raz pierwszy mogli obejrzeć film „The Last Summer of Childhood”. Aktorzy i role, filmy historię i kilka faktów z historii zainteresowanej publiczności. Wszystko to można znaleźć po przeczytaniu tego artykułu.


Więc, co film „Ostatnie lato dzieciństwo”? Aktorzy zostaną omówione poniżej. Najpierw należy streścić fabułę.

Treść filmu

W jednym sądzie Moskwie na Arbat rozliczane nowego najemcę – Valentin Valentinovich Navrotsky. Pracuje w fabryce w dziale zamówień. Vitya Burov – lokalny tyran, któremu udało się ułożyła sobie mały gang miejscowych chłopców. W jego zespołu są nie tylko bezdomni, ale także dzieci z bardzo normalnej rodziny. W Leni, nazywany „rodzice Shnyrov” pracy w fabryce. Andrew – syn utalentowanego inżyniera Nikołaja Zimin.

Misha Polyakov praktyki w zakładzie produkcyjnym. Większość młodych ludzi w życiu kocha sprawiedliwość. Czasami wchodzi w spór z lokalnych zbirów i broni do ostatniej sprawy. Valentin pewien, że ten facet ma wiele do zyskania. Jest inteligentny, bystry i bardzo wrażliwy na każdy szczegół. Być może dlatego jeden dzień Misha świadkami dziwnych wydarzeń.

Główny inżynier fabryki – Zimin – wykrywa dużą partię wadliwej produkcji. On daje rozkaz do opuszczenia go do magazynu. Zimin zamierza osobiście sprawdzić jej stan. Ale podwładny zdecyduje się ominąć rozkazy natychmiast, aby pozbyć się produktów i poleceń następnie wysłać go do wysłania, bez oczekiwania na sprawdzenie. Mało Zimin powinien pojawić się w magazynie, jak towary wadliwe znika w nieznanym kierunku. Fakt ten jest alarmujący Polyakova, zwłaszcza jako odbiorca produktu nie jest wymieniony żaden inny niż nowego sąsiada – Valentin Nawrocki. Wydaje się, że fabryka nie jest pierwszy raz, oszustwa korby z manufaktury wadliwy, a kierownictwo nic nie wie.

Raz na dziedzińcu jest straszna zbrodnia, ofiarami są inżynier Zimin. Wkrótce zabójca zadeklarować lokalnym tyranem, ale Mike jest gotowa dyskutować z kimś na ten temat gangów ulicznych nie ma z nim zrobić. Polacy zamierzają niezależnie zbadania zbrodni, pomimo faktu, że nie ma doświadczenia w branży wyszukiwania. Podczas dochodzenia, udaje mu się wejść do gangu, który jest powiązany z morderstwem inżyniera. Michael nie mógł sobie wyobrazić, co będzie jego pragnienie, aby znaleźć prawdziwych przestępców i wymierzyć sprawiedliwość.

To fabuła filmu "The Last Summer of Childhood". Aktorzy są wymienione poniżej. Co do zakończenia opowieści detektywistycznej, to lepiej, aby dowiedzieć się oglądając ekranizacja powieści Rybakow. Lub czyta książkę.

Vladimir Antonik

VGIK uczeń grał główną rolę – rolę Mishi Polyakova. Antonik zadebiutował w 1971 roku. Już kilka miesięcy później został zaproszony do obsady filmu „The Last of latami dzieciństwa.” Aktor zagrał kilkadziesiąt ról. Ale jeśli jego twarz jest nieznane widzowie, którzy nie są traktowane z szacunkiem do kina narodowego, jego głos był słyszany przez wszystkich. Vladimir Antonik – mistrz dubbingu. Głos mówi Arnold Shvartsnegger, Pierce Brosnan, Jean Reno oraz inne zagraniczne gwiazdy.

Evgeny Evstigneev

Maitre kino radzieckie grał Cryptstalker manufaktury w filmie „Ostatni z latami dzieciństwa.” Aktor przeprowadzono szereg barwnych postaci. Yevstigneyeva stowarzyszona z jakąkolwiek kinogeroi niemożliwe. Jego obszerna filmografia uzupełnia rolę Ivana Groznogo w filmie „Ermak”, który został wydany w 1996 roku, po śmierci aktora.

Wiaczesław Molokov

Ten aktor grał Vitka Burov. Dla niego była debiutancka rola w filmie „Ostatni z latami dzieciństwa.” Aktor zmarł w 2010 roku. Jego ostatnia praca w filmie była niewielka rola w „Isajew” serii.

Pozostali aktorzy "The Last Summer of Childhood": Leonid Belozorovich Aleksandra Żdanow, Vladimir Gerasimov, Vladimir Losev Nikolay Denisowa, Alexander Vokach.

Warto zauważyć, że książka została wydana po premierze filmu. Rybacy pierwszy napisał scenariusz, a później historię „strzał”. W książce autor dał publiczność zna już znaki nowych funkcji. A ponieważ istnieją różnice między dzieła literackiego i filmu.