248 Shares 8456 views

Endoecology zdrowie – to

Każdy wie, że ekologia – naukę o oddziaływaniu organizmów o siebie i środowisko. W codziennej percepcji jest niemal zawsze związane z zanieczyszczeniem środowiska. Określenie „endoecology” pojawił się ostatnio. Koncepcja ta ma również związek z zanieczyszczeniem. Ale co dokładnie to oznacza i jakie obawy, dowiedzieć się w artykule.


Endoecology zdrowie

Przede wszystkim, powinniśmy zrozumieć, że w rozumieniu tego terminu. „Endosomów” jest tłumaczony z języka greckiego jako „wewnątrz” i „Ecos” – dom. W konsekwencji „endoecology” dosłownie znaczy „w domu”. Endoecology zdrowie – to pełne życie wewnętrzne naszego ciała na poziomie komórkowym.

Jeżeli komórki są w porządku, że jest zdrowy i cały organizm. Bezpieczne normalne warunki współczesnego życia jest bardzo trudne. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mieszkańców dużych miast. Żywność, powietrze i woda – to najważniejsze elementy w celu zapewnienia ochrony zdrowia danej osoby. Oczywiście, ciało może i powinna być samoczyszczące. Jednak, gdy czynniki zanieczyszczające staje się zbyt wiele, aby upewnić się, że jest coraz trudniej.

Ludzie szukają zbawienia w preparatach farmakologicznych – witaminy, suplementy i tak dalej. Ale w ten sposób wpaść w pułapkę firm farmaceutycznych.

Przyczyny zanieczyszczenia

Czy zdrowi ludzie potrzebują ogromny przemysł współczesnej medycyny? Niestety, odpowiedź jest oczywista negatywne. Pozytywne wyniki można osiągnąć niezależnie, pilnie studiując i wprowadzenie do praktyki zintegrowanego podejścia. Doskonała podstawa teoretyczna jest „Endoecology zdrowotnej.” Neumyvakin IP, jego autor, oferuje rozmaite sposoby, które nie wymagają dużych nakładów finansowych, w przeciwieństwie do oficjalnej medycyny, ale są w stanie walczyć i pokonać nawet najbardziej poważnych chorób, uznanych przez oficjalną naukę, nieuleczalną.

Dlatego staje się dziś szczególnie pilne? Pod koniec 20 TH i na początku 21 wieku th, liczba pacjentów z zapaleniem wątroby i AIDS, raka i chorób sercowo-naczyniowych jest znacznie zwiększona. Są nowe śmiercionośne wirusy, z którymi lekarze walczą, ale często bezskutecznie. Wszystko to jest jeden z powodów – ciało ludzkie nie może poradzić sobie z zadaniami przypisanymi do niego ze względu na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych.

Jak być zdrowym mimo wszystko

Droga do zdrowia zaczyna się oczyszczanie organizmu, a przede wszystkim z układu chłonnego. Poprzez to pochodzi odpadów. Dlatego też, jeśli system jest zanieczyszczony, a następnie potraktować inne narządy przed czasem jest to bezużyteczne. Wręcz przeciwnie. Daj układ limfatyczny wraca do normy, a korzystny efekt będzie wywierana na całym ciele.

Oczywiście rozpoczęciem leczenia, nie można ignorować opinii lekarzy oficjalnej medycyny. Wiele z nich poinformować pacjentów, na przykład, do picia ziół leczniczych, które jest użycie medycynie. Ale nawet jeśli lekarz nie należą do ich liczby, na większość metod uzdrawiania mają przeciwwskazania, które zakwalifikowały się pomóc zrozumieć. Wtedy będzie o wiele łatwiej wybrać najbardziej odpowiednią metodę leczenia.

„Endoecology zdrowia” – to książka, która pomogła wielu ludziom znaleźć zdrowia, inspirowane nadzieję i wiarę. Autor wie, jak traktować „nieuleczalne” choroby z pierwszej ręki.

Bardzo ciekawe i użyteczne informacje mogą zostać zebrane w biografii profesora, a od swojej książce „Endoecology zdrowia.”

Neumyvakin

Dzisiaj, Iwan Pawłowicz – profesor, MD, uznawane i honorowane wynalazca i założyciel centrum odnowy biologicznej. Przez wiele lat pracował z astronautów, a nawet stworzył szpitala na pokładzie statku kosmicznego. Ma Neumyvakin IP i liczne nagrody. Ale wiele na drodze życia poznał i krytycy. Jednakże, jako bojownika o życiu, on dzielnie odzwierciedlać ataki tych, którzy nie akceptują jego metody, udowadniając w praktyce jego prawej.

I zaczął swoją endoecology zdrowia, gdy lekarze zdiagnozowali nieuleczalną diagnozy. Chociaż Iwan Pawłowicz nie mogła chodzić. Ale nie zwracając uwagi na żadne przeszkody i diagnoz lekarzy, udał się do morza, i dosłownie wszedł do wody i popłynął tam, przywiązany do drzewa. On wstał i odzyskane mimo wszystko lekarze przewidują śmierć w ciągu najbliższych miesięcy.

Z przykładem cudownego uzdrowienia swojego życia, on, bardziej niż ktokolwiek inny, zna i może przekazać ludziom, co zdrowie endoecology i jak go śledzić.

wniosek

Neumyvakin dowodzi, że ludzka odzysku możliwe jest na każdym etapie tej choroby. Musimy prawidłowego i świadomego podejścia wolicjonalne wysiłki w celu zastosowania się do zaleceń, który zawiera „zdrowie Endoecology”. Neumyvakin Iwan Pawłowicz, który wygrał nieuleczalną chorobę samą w sobie, teraz pomaga ludziom znaleźć inne zdrowie i wprowadzają harmonię w życiu.